İnatçı kuşlar.. 411k

Join the forum, it's quick and easy

İnatçı kuşlar.. 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mustafa innr
mustafa innr
Ad Soyad : Mustafa
Doğum Tarihi : 24/03/95
Forum Kayıt : 07/05/09

İnatçı kuşlar.. Empty İnatçı kuşlar..

20/5/2009, 8:07 am
Arkadaşlar kuşlar fazlalaştı ve her buldukları yere yuva yapıyorlardı.Çiftlerden biri en uygunsuz yeri yuva seçmişler.Öyle bir yerki her yumurtladıktan en fazla 2 gün sonra yumurta ordan düşüyo ve telef oluyor.Öyle olunca malzemeler bölümünede resmini koydum kasaları üst üste koyarak her kuşa ayrı bir bölme yaptım ve folluklara ot doldurdum ama kuşla hala inatçılık yapıyor bu sefer içindeki otları hep toplayıp o dediğim yere götürmüşler.Sizce o yeni yerlere alıştırabilmek için ne yapmalıyım.Gece karanlıkta uçamadıkları için kümese girip çifti benim yuva yapmalarını istediğim bölmeye koyuyorum ama yok sabah yine orda duruyorlar...

Ne yapmam lazım yardım bekliyorum...
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

İnatçı kuşlar.. Empty Geri: İnatçı kuşlar..

20/5/2009, 9:57 am
merhabalar eğer gerçekten orayı benimsemişlerse bence oraya onlara özel bir yuvalık monte et yumurtladıkları yere yine orada yatmaya devam etsinler bence.selamlar
Afyonlu fatih
Afyonlu fatih
Ad Soyad : ahmet fatih
Doğum Tarihi : 20/11/92
Forum Kayıt : 13/05/09

İnatçı kuşlar.. Empty Geri: İnatçı kuşlar..

21/5/2009, 12:53 pm
bndeki kuşlarda çok güzel yerler varken açık bir yere yuva yapıyolar sonrada yuvayı kavga ederken bozuyolar ne yapmam gerekiyo
Similar topics