arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var?????? 411k

Join the forum, it's quick and easy

arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var?????? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musamamoste
musamamoste
Ad Soyad : Şeyhmus soysal
Doğum Tarihi : 17/04/82
Forum Kayıt : 23/05/09

arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var?????? Empty arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var??????

31/5/2009, 10:54 am
merhabalar öncelikle ben yeni başladık kuş beslemeye iki tane mavi mardin kuşum var ben getirdiğimde bunlar çift değildi yaklaşık 10 gündür besliyorum bunları yer falan yaptım. kuşlar geçen güm öpüşmeye başladı şimdi sormak istediğim bu kuşlarda kur yapma dönemi ne kadar sörüyor , kuşlar kaç günde yumurtlar yumurtalar kaç gümde çıkar. yavru ortalama lkaç gün sonra tüylenip yem yemeye başlar ( not resmimdeki kuşlar benim kuşlarım) şimdiden teşekkür ederim herkese bol yavrular
sefaaa
sefaaa
Ad Soyad : sefa aysel
Doğum Tarihi : 12/07/90
Forum Kayıt : 12/09/08

arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var?????? Empty Geri: arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var??????

31/5/2009, 12:19 pm
arkadaşımm opusup cıftlesmeye basladı yerde müsaitse bır hafta 10 gun içinde yumurtlar erkek kus dişinin kafasına vurmaya başladıysa 3 gun içinde olur yavrular ortalama 19 gunde çıkar 1 ayda yeme düşer fakat anne babaları gormesi lazım yer yemesi için 2 hafta içindede tüylenir saygılar
musamamoste
musamamoste

arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var?????? Empty Geri: arkadaşlar çiftleşmeyle ilgili bir sorum var??????

31/5/2009, 3:49 pm
teşekkürler kardeş bir sorum daha olacak bu gün baktım dişi öpüşmeye gidiyor erkek kendini biraz geride tutuyor bunun nedeni ne olabilir?
sefaaa
sefaaa

31/5/2009, 6:47 pm
ara sıraa olur yorulmustur:) bir sorun yok yani:)
mermeri_era
mermeri_era
Ad Soyad : Orçun ÖZ
Doğum Tarihi : 05/08/90
Forum Kayıt : 27/04/09

31/5/2009, 7:32 pm
bencede eş olan kuşlar bile birbirlerine ku yapar. herşey güzel yeterki başka kuş alma bunlarada sağlam ve ferah bi yuva yap.keyfine bak
musamamoste
musamamoste

31/5/2009, 7:50 pm
bende iki tane daha almayı düşünüyordum yav kardeş
başka kuş almıyayım mıı? tavsiyen bu muu
sefaaa
sefaaa

1/6/2009, 11:43 am
kardeş al tabi bir şey olmaz ama yuvanda yeteri kadar yer olsun daha yeni başlamışsın belli msn adresımı verıyorum her problemınde yardımcı olurum sefa__aysel@hotmail.com akşamları acık olurum genelde
musamamoste
musamamoste

1/6/2009, 6:51 pm
teşekkürler kardeş