Bi sorum olcaktı arkadaslar 411k

Join the forum, it's quick and easy

Bi sorum olcaktı arkadaslar 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PhanTol
PhanTol
Ad Soyad : Berkay
Doğum Tarihi : 01/06/93
Forum Kayıt : 04/06/09

Bi sorum olcaktı arkadaslar Empty Bi sorum olcaktı arkadaslar

20/6/2009, 6:33 pm
Ben 5 6 senelik kusçuyum Trakya lı oldugum için genelde taklacı ırkı güvercin bakıorum (Küllü kırmızı Arap Vb..)Bi çift mardin almak istiyorum ama 1 2 metrede takla atmasını istiyorum bunun için hangi mardin türü iyidir bilgilendirirseniz teşekkürler
zfree
zfree
Ad Soyad : Zafer Egeli
Doğum Tarihi : 17/10/80
Forum Kayıt : 11/06/09

Bi sorum olcaktı arkadaslar Empty Geri: Bi sorum olcaktı arkadaslar

22/6/2009, 10:00 pm
Kus baskınlığını ana babadan alır renginden değil en iyi kus havadan gelir eger gelmiyorsa
kus pazarından gidip fiziğine gore tipine göre yavrularını alıp ucurup göriceksin 1 2 medtrede basa cıkan cok kus var piyasada 50 tl ye satıyorlar 100 tl versen sağlam bir takım kus alırsın
musamamoste
musamamoste
Ad Soyad : Şeyhmus soysal
Doğum Tarihi : 17/04/82
Forum Kayıt : 23/05/09

23/6/2009, 10:52 am
KARDEŞ BAK BEN MARDİN KUŞU BESLİYORUJ YENİ BAŞLADIM DEDİĞİN GİBİ KUŞU PAZARDA DEĞİL EVLERDE BULABİLİRSİN BİRDE UÇURMADAN ALMA BENCE İŞALLAH İSTEDİĞİN GİBİ BİRŞEY BULURSUN HADİ HAYIRLISI
buazza
buazza
Ad Soyad : OLCAY PANGAL
Doğum Tarihi : 01/01/87
Forum Kayıt : 26/04/09

23/6/2009, 1:18 pm
mardinli alacaksan tipine aldanma imkanın varsa kuşu havada gör sakın her lafa aldanma,ama bu kuşlar tam baş belası neden mı yerın uygun degılse ve ıyı damar bulursan yuvaya ınsın dıyee dualar etmeye baslarsın artık.ben aldım bu mardınlerden meragımı bır daha mı tövbeeeeee dam tepesındekı kusa bakarak sabahlamak ıstemıyorum :D
PhanTol
PhanTol
Ad Soyad : Berkay
Doğum Tarihi : 01/06/93
Forum Kayıt : 04/06/09

23/6/2009, 6:25 pm
buazza demiş ki:mardinli alacaksan tipine aldanma imkanın varsa kuşu havada gör sakın her lafa aldanma,ama bu kuşlar tam baş belası neden mı yerın uygun degılse ve ıyı damar bulursan yuvaya ınsın dıyee dualar etmeye baslarsın artık.ben aldım bu mardınlerden meragımı bır daha mı tövbeeeeee dam tepesındekı kusa bakarak sabahlamak ıstemıyorum :D
Olcay kardeşim bende burgazdanım kahvede cıkıor güzel mardinler ama belli deil takla atıcakları geçende aldım kahveden bi çift gayette güzeldi ama ne takla ne bişi :no:
musamamoste
musamamoste
Ad Soyad : Şeyhmus soysal
Doğum Tarihi : 17/04/82
Forum Kayıt : 23/05/09

23/6/2009, 7:46 pm
buazza demiş ki:mardinli alacaksan tipine aldanma imkanın varsa kuşu havada gör sakın her lafa aldanma,ama bu kuşlar tam baş belası neden mı yerın uygun degılse ve ıyı damar bulursan yuvaya ınsın dıyee dualar etmeye baslarsın artık.ben aldım bu mardınlerden meragımı bır daha mı tövbeeeeee dam tepesındekı kusa bakarak sabahlamak ıstemıyorum :D

kardeş mükemmel bir tespit yapmışsın bende de mardin kuşu var hayvan çatıda sabahlıyor inemiyor bir türlü bin bir zorlukla iniyor
ama Mardin kuşunun taklası değer bence bu eziyete