güvercinlerim kavak ağıçına konuyor 411k

Join the forum, it's quick and easy

güvercinlerim kavak ağıçına konuyor 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serseri_007
serseri_007
Ad Soyad : hayta
Doğum Tarihi : 11/05/91
Forum Kayıt : 14/07/09

güvercinlerim kavak ağıçına konuyor Empty güvercinlerim kavak ağıçına konuyor

14/7/2009, 12:22 pm
15 ADET GÜVERCİNİM VAR GÜVERCİNLERİMİ NE ZAMAN UÇURSAM EVİN ETRAFINDA 1 TUR ATIYOR HEMEN KAVAK AĞIÇANA KONUYOR BU DURUMDA NE YAPMALIYIM LÜTFEN BU KONUDA BANA YARDIMCI OLUN

lol!
CAYLAKPITBUL
CAYLAKPITBUL
Ad Soyad : MUHAMMET
Forum Kayıt : 26/06/08

güvercinlerim kavak ağıçına konuyor Empty Geri: güvercinlerim kavak ağıçına konuyor

14/7/2009, 3:23 pm
dostum kusları tok ucurma bırde sadece erkeklerını ucur eger bu dedıgım sekıldede konmaya devam edıyorsa mecbur sat baska besle :D
usta
usta
Ad Soyad : hüseyin koca
Doğum Tarihi : 10/08/70
Forum Kayıt : 04/07/09

güvercinlerim kavak ağıçına konuyor Empty Geri: güvercinlerim kavak ağıçına konuyor

14/7/2009, 6:54 pm
ewet baskayla kelebek besle
kuscusemih
kuscusemih
Ad Soyad : Semih Cakir
Doğum Tarihi : 27/08/91
Forum Kayıt : 26/03/08

16/7/2009, 9:24 am
Merhaba

Satmasına gerek yok kavak ağacının oraya poşet bağla ordan soğutması için güvercinleri eğer imkanın varsa kavak ağacınada çıkmak zordur sen güvercinlerin uçucak olanları uçur damızlık yada fazla yağlı güvercinleri uçurma seni uğraştırır eline birde sopaya bağlı poşet al öyle uçur ama çoklu uçurunca güvercinler gene konacaklardır ve bekleyeceksin demektir bu en iyisi tek tek uçur en çok istekli olanı uçur zamanla daha çok uçacaktır sonra uçanın konmasına yakın peşine bir yada iki tane daha güvercin sal onlarla beraber uçsun sonra gelincede hemen yem ve su verme nasıl insan terliyken su içmesi hasta yaparsa onlarda hasta olabilirler ilk önce dinlensinler 20 25 dk ka kadar sonra su ve yem ver aç ken salki çabuk gelsinler ve uçurduktan sonra uçurmak için bir daha kaldırma yorgun oldukları için başka yere konarlar ve gene beklersin birde gözetle hangi güvercini saldığında direk ağaca konuyor onu salma mesela bende güvercinleri uçurur yemlerdim kapatma zamanı gelince hepsi girer kümese en son bir tanesi kapının önünde bekler içeri girmezdi zorla sokmaya çalışırdırm kalkardı ve çatıda beklerdi sonra tekrar aynı olay en sonunda sıkıldım diğer güvercinler gezerken ben bunu salmaya atardım ve cezalandırırdım 1 hafta kadar bekledi orda hiç salmadım 1 hafta sonra saldığımda konu çözülmüş oldu hatta ilk o gelmeye başladı nerdeyse güvercinleri eğitmen için ödül ve ceza kavramlarını kullanmak en mantıklısı benim bildiklerim bu kadar ama bence etrafında üstatlara bir sor istersen onlar daha tecrübelidirler başarılar kolay gelsin
usta
usta

16/7/2009, 10:57 am
SEMİH HER DEDİĞİ NE KATILIYORUM AMA KAVAK AĞACI NA POŞET BALA DEMEN :no: ARKADAŞ KUŞ UÇURCAM DERKEN DÜŞÜP ÖLMESİN :no:
kuscusemih
kuscusemih
Ad Soyad : Semih Cakir
Doğum Tarihi : 27/08/91
Forum Kayıt : 26/03/08

16/7/2009, 7:18 pm
Merhaba

Ben kesin bağlasın demiyorumki imkanı varsa bağlasın bağlamak tehlikeli ise hiç bağlamasın zaten :D dediğin gibi kuş uçurcam diye riskli işler yapmasına gerek yok

Teşekkürler
serseri_007
serseri_007
Ad Soyad : hayta
Doğum Tarihi : 11/05/91
Forum Kayıt : 14/07/09

17/7/2009, 7:35 am
TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR
usta
usta

17/7/2009, 7:49 am
kardeş yardımcı olabildiysem ne mutlu :D