İsteksizlik 411k

Join the forum, it's quick and easy

İsteksizlik 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oğuzhan34
oğuzhan34
Ad Soyad : oguzhan kuşcu
Doğum Tarihi : 25/10/70
Forum Kayıt : 05/11/08

İsteksizlik Empty İsteksizlik

28/7/2009, 8:00 am
Herkese selam bende 1 çift dumanlı var bu dişi kümesin erkek dumanlıdan yumurta atıyor ama kümeste boşta olan erkek arabın folluguna arapla dişi dumanlı yavruyu çıkarıyor yavrular 1,5-2,0 haftalık oluyor ve adi fare yavruları talan ediyor ama eminim yavrular dumanlı tabi bu dişi arapla eş oluyor ben bunları ayırmak istiyorum tekrar erkek dumanlıyla eş tutmak istiyorum bir türlü kaç yıllık eşiyle çiftleşmiyor şuan 2.kümeste 2 kümes var bende karışması ordaki erkek posta'nın dişisi damarmış eski yerine bastı postada boşta kalınca follukta ötüp duruyo bu seferde dişi dumanlı postanın yanına gidiyor gürsesli oldugu için yani uzattım biraz ben bu dumanlıları folluga kapatıyorum ama erkek pas vermiyo bu seferde erkek kanat teleklerini yeniliyo o yüzden olabilir mi...Yorumlarınızı bekliyorum okuyan arkadaşlarada Teşekkür ediyorum...
Afyonlu fatih
Afyonlu fatih
Ad Soyad : ahmet fatih
Doğum Tarihi : 20/11/92
Forum Kayıt : 13/05/09

İsteksizlik Empty Geri: İsteksizlik

28/7/2009, 9:34 am
ewet ya eski eşler wardı bnde de kuşlar 1 hafta içinde kendilerine baska eşler bulmuşlar yuvada büyük kargasa oldu eski eşleri kapatıom eşleşmiolar erkek dişiye pas vermio diğer erkeklerde dişiye ötüyo ne yapem ye eşlere mi atem
oğuzhan34
oğuzhan34

28/7/2009, 9:36 am
Eşleştirmek istediginle eşleşmezler eşleştimmek istemedigin kuşu bulup onla eşleşirler mardinle posta gibi
Afyonlu fatih
Afyonlu fatih
Ad Soyad : ahmet fatih
Doğum Tarihi : 20/11/92
Forum Kayıt : 13/05/09

28/7/2009, 9:40 am
dimi ya git kendi eşinle eşleş bunlarda da sıkıntı oluyo mu eşler arasında ?
oğuzhan34
oğuzhan34

28/7/2009, 9:53 am
bakalım kuş işi sabır işi hele mardin çok nazlı oluyo bazıları aman aman düşmanımın başına vermesin rabbim...