eş yapma 411k

Join the forum, it's quick and easy

eş yapma 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eş yapma

+5
denigo20
takla kralı
sdtsword
Hasan OLGUN
ufuk demir
9 posters
ufuk demir
ufuk demir
Forum Kayıt : 03/05/09

eş yapma Empty eş yapma

31/7/2009, 8:33 pm
arkadaslar bende bir beyaz erkek mardinle dişi baska var istemeden eş oldular bende baskayı verdım bir arkadasa mardınede çakmaklı eş aldım ama mardin çakmaklıyı çok dövüyo onları nasıl eş yapabirim veya eş olurlarmı ????
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

eş yapma Empty Geri: eş yapma

31/7/2009, 9:45 pm
ufuk demir demiş ki:arkadaslar bende bir beyaz erkek mardinle dişi baska var istemeden eş oldular bende baskayı verdım bir arkadasa mardınede çakmaklı eş aldım ama mardin çakmaklıyı çok dövüyo onları nasıl eş yapabirim veya eş olurlarmı ????

Tamam işte eş oluyolar gozun aydın. Erkek kuşla dişi bı yere kapatılırsa erkek döve döve eş yapar zaten.
sdtsword
sdtsword
Ad Soyad : Sedat Kılıç
Doğum Tarihi : 14/03/78
Forum Kayıt : 08/07/08

1/8/2009, 7:39 am
EFE_ demiş ki:

Tamam işte eş oluyolar gozun aydın. Erkek kuşla dişi bı yere kapatılırsa erkek döve döve eş yapar zaten.

bunuda yeni duydum hiç erkek dişiyi dövermi ya. tavlamak için ne taklalar atar. kur yapar tüm ihtişamıyla dişiyi büyülemeye çalışır sadece güvercin için değil tüm canlılar için bu böyledir.

erkek aldığın kuşu dövüyorsa aldığın kuşta erkek olabilir yada aklı baskada kalmıştır bi zaman sonra eşleşeceklerdir.
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

1/8/2009, 8:47 am
sdtsword demiş ki:
EFE_ demiş ki:

bunuda yeni duydum hiç erkek dişiyi dövermi ya. tavlamak için ne taklalar atar. kur yapar tüm ihtişamıyla dişiyi büyülemeye çalışır sadece güvercin için değil tüm canlılar için bu böyledir.

erkek aldığın kuşu dövüyorsa aldığın kuşta erkek olabilir yada aklı baskada kalmıştır bi zaman sonra eşleşeceklerdir.

Sen bikaç gun daha kapat onları. O şekilde koşturmaya , dövmeye devam etsin tekrar görüşelim :)

Bikaç gun sonra öpüşüp seviştiklerini görceksin merak etme.
takla kralı
takla kralı
Ad Soyad : hüseyin koca
Doğum Tarihi : 10/08/71
Forum Kayıt : 01/08/09

1/8/2009, 9:58 am
bencede sedat doğru sölüyor çünkü erkek dişiyi etkilemek için kur yapar gugur gugur öter ama asla dövmez senin aldığın kuş ya erkektir yada beğenmemiştir
ufuk demir
ufuk demir

1/8/2009, 6:53 pm
arkadaslar bi problem daha çıktı kuş yem yemıyo midesı bomboş kavrulmuş buğday verıyom bütün kuşlar yiyo bi o yemıyo :no:
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

1/8/2009, 6:55 pm
arkadaşlar erkek kuş dişiyi döver efe doğru söylüyor bakın arkadaşımız kendisi yazmış erkek kuş diğer çakmaklıyı dövüyor diye eğer çakmaklı erkek olsa çakmaklıda beyaz mardini döverdi değilmi eşleşmede önemli bir noktadır erkeğin dişiye vurarak yani döverek eşe çağırması gayet normal.
ufuk demir
ufuk demir

1/8/2009, 6:58 pm
bende bir erkeköntepe arapla miski var kuş miskiyi döve döve eş yaptı ama az vuruyodu bu kuşun üstüne çullanıyo süreklı vuruyo çekıyo
takla kralı
takla kralı
Ad Soyad : hüseyin koca
Doğum Tarihi : 10/08/71
Forum Kayıt : 01/08/09

1/8/2009, 7:13 pm
DENİGO İLK DEFA SANA KATILMIYORUM :no:
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

1/8/2009, 7:28 pm
erkek kuş dişyi ilk bi kaç gün döver dişi de sürekli ondan kaçar.eğer 2side erkekse o zaman sakın girme aralarına arada senide döverler lol! lol! lol!
ufuk demir
ufuk demir

1/8/2009, 7:29 pm
bi kere gırdım erkeklerin arasına dayak yedım =)
ali_sepetli
ali_sepetli
Ad Soyad : Ali Eraslan
Doğum Tarihi : 03/03/93
Forum Kayıt : 30/05/09

1/8/2009, 8:29 pm
bende eş li bi erkek var bide eşi olmayan 2 dişi kuş daha var erkek 2 sini kovalıyo vuruyo
Afyonlu fatih
Afyonlu fatih
Ad Soyad : ahmet fatih
Doğum Tarihi : 20/11/92
Forum Kayıt : 13/05/09

2/8/2009, 8:14 pm
hacı sen en iyisi kenevir ver ben bugün sabah bi werdim duman attırdılar yuvayı inlettiler lol! lol! lol!
mr4521
mr4521
Ad Soyad : emre özbabalık
Doğum Tarihi : 12/05/90
Forum Kayıt : 10/08/09

25/8/2009, 5:45 pm
aynen erkek dişiyi gagalar hibi yapıyor ama aslında o eş olmak istediğini söylemek istiyor bende eşe attığımda gagalaşıyorlar 2 gün kapalı tutuyorum en geç 5-6 gün içinde yumrtaya yatmış olarak görüyorum.
Similar topics