ADANALI OĞUZ (MERSİN) - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

ADANALI OĞUZ (MERSİN) - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ADANALI OĞUZ (MERSİN)

+15
gülnarlı mustafa
benenginnn
kayserili murat
nazamar522
halkalı
levent0133
bozo123
salih körümdük
DavuT
adanali
Forum Uzman
şığın torunu
ismail güleç01
Forum Admin
adanalıoğuz
19 posters
adanalıoğuz
adanalıoğuz
Ad Soyad : oguz han karaman
Doğum Tarihi : 15/10/86
Forum Kayıt : 20/08/09

ADANALI OĞUZ (MERSİN) - Sayfa 2 Empty Geri: ADANALI OĞUZ (MERSİN)

29/1/2010, 11:35 am
madem kendine ve kuşlarına iyi diyorsun bununda bir usuluvardır kiminkuşları daha iyi kimdaha iyi kuşçu belli olsun gelbabacım seninle cay atalım bunu yapmazdım ama sırf senin oo düşük ceneni kapatmak için kendi kuşlarımı senin sevyene düşürecem birkerelik olsada nezaman hazırsa kuşların haberver iyikuşçu öyle boş boş konuşmakla olmuyor hadi bakim
kayserili murat
kayserili murat
Ad Soyad : murat dikici
Forum Kayıt : 28/11/09

29/1/2010, 6:33 pm
no problem koçum atalım sorun degil cay may..kuşlarınızı da gördük madem kırma besliyonda millete ne diye asil kan diye anlatıyon koçum..biz kuşçu degilizde anlarız..sizin kuşlarıda gördük hemen hergün de izliyoruz ..ama bir türlü fişek gibisini göremiyoruz..biri donuk kaçar digeri saga sola yalpalanır sonda gelenler yarıya kadar vuruyo fena degil...herhalde senin tempralar su kaynatıyor yarı yolda kalıyor..bu yüzden 3 bir arada izliyemiyoruz ...
kayserili murat
kayserili murat

29/1/2010, 6:36 pm
sizin gibi karşı komsu yakalamış demiyoruz , çalıntı kuşuda dama sokmuyoruz yada sizin gibi başka yerlere sürmüyoruz koçum..bizi mersin tanıyor yakalarsak yakaladık deriz vermiyeceksek vermiyoruz deriz..sizin gibi yakalar iki gün sonra tutmacamız var demiyoruz koçummm
kayserili murat
kayserili murat

30/1/2010, 3:41 pm
SİZİN KUŞCULUNUZ BANA DİYOSUN YA HEP CENENİZDE , SİZİN KUŞCULUNUZ NERENİZDE :-) 3 TANE KUŞ UCURUYOSUNUZ BİRİ HAMİTTEN BİRİNİ TARSUSDAN BİRİNİDE MISTAFADAN YAKALADINIZ ARTI SİİRTLİLER ALDINIZ 5 TL KUŞLARI UCUYORSUN..... BU SİTEYE MADEM BÜYÜK KUŞÇUSUN DA 30 TL LİK KUŞUN RESİMLERİNİ NEDEN KOYDUN.. 2 Cİ RESİMDEKİ KOLYELİ MAVİLİ ZIRHLI SATTIGIN KUŞŞ..ARKADA TAKLA AÇINCA TAKLACI DİYE 10 TL SATTIM... BU MU? KUŞÇULUGUNUZ :-)) HAHHAHHAAAA
adanalıoğuz
adanalıoğuz

30/1/2010, 6:00 pm
lan boş boş konuşma teneke birdahada busiteye msj atma işine bak sen kendi sıtandardın insanlarla ugraş
bay kocum
adanalıoğuz
adanalıoğuz

30/1/2010, 6:52 pm
bak kayserili mersin öyle teneke kuşcularla doluki kimin kime nesöyledigi kim kimi karaladıgı belli degil biz böyle kuşçuluk görmedik bunların içindede olmak rahat degil iyi kuşun düşmanı çok olur nazarı çok olur benim sagasola verdigim kuşlar elimin artıgı kuşculukta birkural vardır bizim oralarda iyi kuşcu kuşunu herkese göstermez aynı zamanda övmez bizde elimizdekileri böyle gizliyoruz ki kimse demesin adanalı oguzda iyisinin iyisivar ben tapakuşları seningibi insanlardan alıp onlara yolluyorum ki elimizdeki bizekalsın isteyenide çok olmasın hayranıda bu saatten sonra kendimize düşman edinipte uykularımızı bölmeyelim bir kuş için degilmi bu ellisenelik nesil nesenin aklın erer nede seningibi kuşcular cözer. şunuda bilesinki sırf sana inat orjinal kuşlarımın resimlerini attım buraya kocum sen benimle sidik yarıştıracak kuşculuk sıtandardına gelmedin boşver sen kendi kuşculugunuyap bendekileride tapa bil

hıııı şunuda unutmadan senin dayı dedigin adam benim amcamdan kuş alıyor senin arkadaşının kuşunuda oo uçuruyor benim amcamdahil kimseyle alışverişim olmaz amcamın kanı kendikanı benimkilerle alakasıda yok benimkiler memlekette 3 kişidevar 50 kuruşluk ahmet erdoşdayı şahin paksoy bende dördüncüyüm baboş bu saydıgım abileriminde cayını kahvesini iceriz herdaim çünkü onlar dedemin ögrencileri bende onların ögrencisiyim bizim oralarda kuşculuk böyle bişeydir saygı ve nezaket benim mersin kuşcularıyla işim olmaz şimdi kendine iyi bak
gülnarlı mustafa
gülnarlı mustafa
Ad Soyad : mustafa toprak
Doğum Tarihi : 17/12/82
Forum Kayıt : 10/11/09

31/1/2010, 11:24 pm
BAK OĞUZ DERDİN VARSA HALLEDERİZ ..HİÇ SORUN DEĞİL..İLERİ GERİ FAZLA KONUŞMA SENİN KUŞÇULUGUNUDA GÖRÜYORUZ..KORKARAK KUŞ UÇURULMAZ...ADAM GİBİ KUŞ BESLEDE GÖRELİM ..ATALARIN BİR LAFI VAR ...YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME DİYE..AMA SENDE NE YİGİTLİK VAR NEDE HAKK..SENDE BOL ÇENE VAR..YAMYAM DİYORSUN BANA HERYERE ZULA KUŞ GÖNDERİYORSUN..MİLLETİN KUŞUNU PARAYLA ALIP SONRA BEN YAKALADIM DİYORSUN BİZ BUNLARIDA BİLİYORUZ..KONUŞTUGUN KELİMELERE DİKKAT EDEREK KONUŞ CAN SIKKMA..
adanalıoğuz
adanalıoğuz

1/2/2010, 5:25 pm
sen daha yigitlimi görmemişsin haa ben konuşugum kelimelere dikkat ederim sen rahat ol ikincisi görünen köy kılavuz istemezmiş nerden düştüm sizingibi kuşcuların arasına ya senin kuşlarınıda izliyorum ulan bir kuş uçurduk hertesigün hepiniz tutmaç çektiniz bende ne oldugunu bilen biliyor sizi gaydeye bile almam boşa konuşursunuz şibi birdaha görüşmemek üzere kib byyy
gülnarlı mustafa
gülnarlı mustafa
Ad Soyad : mustafa toprak
Doğum Tarihi : 17/12/82
Forum Kayıt : 10/11/09

2/2/2010, 10:13 am
iyisini uçur da izleyelim o zaman .. daha göremedik
kayserili murat
kayserili murat

5/8/2010, 10:11 pm
lan unun bunun arti eses yamyam sizsiniz unun bunun kuşuna sahib cıkıp benim diyosunuz size bastıklarımi unuttunuz tenike kuşlari beslemeyin evlat gelin size 1 cift verim besleyin
adanalıoğuz
adanalıoğuz

28/8/2010, 10:54 am
hadi gezeleyin lan siz bokunuzla kulle oynayın sitenin de amına koy dunuz kuşçulugunuz la baba hadi sıtantartınız daki kuş çular la ugraşın sizin ne ol dugunuzu memleket biliyor ona buna leke sürmek ten baş ka bir sey yap mıyorsunuz gecen adana dan bir abim görmüş yazdık larını bana telefon aç tı ne diyor bili yormusun yenim bu teneke ne diyor ya belli candırcı oldugu iyiyi bulamamış ona bunu catıyor ben de eyleniyor lar abi onlar dedim enson nededi biliyor musun mersin topragının amına koyim kuşmu var kuşçumu var seni gene adana memleketi biliyor bu sitede işin olmaz senin çık girme dedi anlayan anladı siz kusa para verir alırsınız ben kendim yaratırım iki kanım var 15 cülügüm var birine de kanat vermem bir üçlü ucur dum bur da dostuz gel yanımıza diyenler düş man oldular bu iş ler böyle kardeş siz rahat olun sizin gibi en alt duzey deki kuşçular la işim de olmaz muhapbetim de by
Murat ÇİFTÇİ
Murat ÇİFTÇİ
Ad Soyad : Murat ÇİFTÇİ
Forum Kayıt : 11/10/09

31/8/2010, 7:32 pm
adanalıoğuz demiş ki:murat kardeş senin şahin paksoy dedigin büyük abimiz ona kuşları verende biziz seni aklın ermez senin halden gelme dedigin kuşlarıda çok iyi biliyoruz cılgında çok iyi biliyoruz senin çılgın dedigin kuşların birkere atası dönüyor
2 şeyi anlamadım 1 Resimde Boynu Eğri dediğiniz gök Boynu Eğriden gelen öyle bir kuş hiç görmedim siz bu kuşları nerden aldınız da Boynu Eğri diyorsunuz 2. Çılgınların atası dönüyor diyorsunuz hangi atası dönmüş ayrıca bize çılgınları anlatsanızda öğrensek, her bozuk mavili çılgın mı oluyor? :301:
alper bosna
alper bosna
Ad Soyad : alper bosna
Forum Kayıt : 02/04/10

1/9/2010, 5:38 am
ADANALI OĞUZ (MERSİN) - Sayfa 2 745452271
adanalıoğuz
adanalıoğuz

7/9/2010, 6:54 am
bak murat kardeş evet dönüyor her bozuk mavili çılgın da olmuyor ama o resimdeki kuş lar çılgın alt resimde ki olan öz üsteki kırma senin çılgın dedigin kuşun özü su 50 ahmetin kara mavili siy le canavar selahın devesin den cıkan bir kuş ve bu kuş ceyhanda ismet baysal da nam yapmış bir kuş şu dönme işine gelin ce kuşların kanı çok agır ve uyuşmazlık oldugu için bu çılgın lar iki yasına kadar görev yapıyor ve bu yasa girdigi itibaren af edersin amı götü dagıtıyorlar arıza yapan oluyor uc mayan oluyor bu gibi ve bu çılgın çok tehlikeli bir kuş tur ne kadarda erken bozulsa çok çok iyi bir kuşcu nun elinde ancak çok tehlikeli bir silah olur işte bu yüzden dönüyor geneli

o resim deki kuşlara gelince hepsi kendi çülügüm iç lerin de iki çit damızlık var adanadan dedem den getir dim zama nın da egerki yalnış anlama oralarday san bir araş tır kurt tepede sınama cı bedir derler bagda besliyordu

su boynu egri işine gelince boynu egri nin özü o senin gördügün mavili ile mavili şami özüdür senin anlı yacagın yalnız adana dan buraya ilik adım bastık ların da o kuşlar burda murat kocac kırıyor güel bir katrani dişiyle ve mersinde katrani ve mavili şami olarak bilini yor olay bu anlıyı cagın bir gün musayit olursan gelmek istersen gel cayımızı iç o kuşu gerden gıran gibi durdugun da anlıyacak sın özü oldugunu murat kardeş simdi ne desem yalan olur ben bile surda kuşculuk yapamıyorum etrafım daki ansanlar yüzüne kuşlarım kır pık duruyor kışan sabah ları çok erken kalkı yorum uçuruyorum kim se damda yokken yok sa adam gibi kuş uçuttur muyorlar bende karar aldım tavuk gibi besliyorum taa ki köye gidene kadar
akrep
akrep
Ad Soyad : Zemin ÇERÇİ
Doğum Tarihi : 03/02/66
Forum Kayıt : 08/06/09
http://www.sebab.tk

8/10/2010, 9:13 am
merhaba arkdaşlar
şu ana ben yerli beslmeiyorum 2000 yılında bıraktım

çılgın deninelen kuşların alayı arkacıdır ve mavili zırklı olurlar

çılgın isminide ceyhanda seyfi sökmen bir yavru uçurur bu kuş çok çılgın bir şey olacak der
ve kuşların adı çılgın kalır. o kuşlarıda merisnden yurtlu mustafa aldı getirdi hepsini
merine gelen kuş hiç bir ile gelmedi yerli kuşu sahibi kuş yapar kuş uçurmak parlak çekmek ustalıktır.
tempra ilk fakoda çıkar ve kuş bir tempara parasına satılır kuşun adı tempra kalmıştır
boynu eğri dedikleri kuş tam emin dilim ya behsatın yada atillanın kuşu kökünü mersinden murat koçaş aldı getiridi
sonra boynu eğri yi adanadan kulupçü birine geri sattıı
51 birlere beuzeyen bir açık zırkkı idi kuş
ondan sonra marşal papağan dedikleri kuşlar yine ya atilla ya behsata çıktı o kuşlardan ahmet bayasala geçti baysal o kuşlardan AKREP dedikleri kuşu çıkardı tarihte böyle bir kuş da bu cihana gelmez onun üstüne öyle bir kuş çıkmadı bunun gibi bir sürü gider
yerli kuş kahvede uçurma ile burda formda uçurma ile olmaz davet edip izletireceksin
paksoydaki kuşlara gelecek olursak 50 kuruşluk ahmeten gitme kuşlar büyük katrani ve damalı dişi kanlar iyi kanlar.
adanalıoğuz
adanalıoğuz

12/10/2010, 6:17 am
neyi ispat etmeye çalıştıgını anlayama dım kardeş ama bu dediklerini n hepsini zaten ben bili yorum bende adanada büyüdüm ve sinamacı bedir in torunuyum senin bu saydıgın şahıslar zeten dedemin yakın dost ları su pen olmasın kardeş ADANALI OĞUZ (MERSİN) - Sayfa 2 3419840488
kayserili murat
kayserili murat

3/11/2010, 4:18 pm
lan şebelek daha besliyonmu kuşcuların yüz karası
kayserili murat
kayserili murat

3/11/2010, 4:19 pm
ADANALI OĞUZ (MERSİN) - Sayfa 2 1390399058
adanalıoğuz
adanalıoğuz

8/11/2010, 8:37 am
evet besliyorum gelsenide besli yeyim uçlünün içine sokayım uçurayım arkada iyi cırpınırsın aaaa ha ha ha gercin dönme ihtimalin yüz de yüz de bizim egitmemligimiz iyi senide egitiriz ha ha ha kardaşların iyi döndürüyor kuşları bakıyorumda senin getirdigin kuşlar da içinde ulan ordan burdan topluyor sunuz adam etmeye calışıyorsunuz adam onları ucurur ken unanır gerci sizde o yüzde yok ki karaktersiz kuşcular sizi ha ha ha kuş yüzüne yedigin dayakların haddi hesabı yok halen adam olmadın yazık acıyorum sana byy ha ha ha
fuatkara57
fuatkara57
Ad Soyad : fuat kara
Forum Kayıt : 13/11/10

21/11/2010, 7:50 pm
maaşşallah
Similar topics