kümese alıştırma 411k

Join the forum, it's quick and easy

kümese alıştırma 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musamamoste
musamamoste
Ad Soyad : Şeyhmus soysal
Doğum Tarihi : 17/04/82
Forum Kayıt : 23/05/09

kümese alıştırma Empty kümese alıştırma

2/9/2009, 6:08 pm
arkadaşlar merhaba
benim şöyle bir sorunum var iki tane yavru kuşum şu resimde görünen kümese girmek istemiyorlar onlaqrı içeri sokuncaya kadar akla karayı seçiyorum diğer tüm kuşlarım çok güzel bir şekilşde girerken iki tane si girmekte inat ediyor tam kapının yanına geliyor pırrr dama bu sorunu nasıl giderbilrim acaba bu arda içerde yemlemeyi de denedim amöa nafile yardımcı olan arkadaşlara şimdiiden teşekkürler herkese selam.... kümese alıştırma 3419840488 kümese alıştırma 3419840488 kümese alıştırma 3419840488

kümese alıştırma Spa1378.th
BaRbArOs
BaRbArOs
Forum Kayıt : 04/11/08

kümese alıştırma Empty Geri: kümese alıştırma

2/9/2009, 9:36 pm
Abicim yavru güvercinler kümese girmekte biraz soğuktur.. Bırakıcaksın ne zaman isterseler o zaman girsinler... Çünkü yavru güvercinler biraz soğukkanlıdır ve tedirgindir.......
agokmen
agokmen
Ad Soyad : aydın gökmen
Doğum Tarihi : 05/07/64
Forum Kayıt : 31/07/09

3/9/2009, 7:14 pm
sen uzunca bir değnek al değnekle çevir alıştır değneği yere yavaş yavaş vur peşlerinden yürü bak nasıl giriyolar bu arada içeri diye seslenmeyi unutma şaka değil gerçekten söylüyorum
musamamoste
musamamoste
Ad Soyad : Şeyhmus soysal
Doğum Tarihi : 17/04/82
Forum Kayıt : 23/05/09

6/9/2009, 6:28 pm
agokmen demiş ki:sen uzunca bir değnek al değnekle çevir alıştır değneği yere yavaş yavaş vur peşlerinden yürü bak nasıl giriyolar bu arada içeri diye seslenmeyi unutma şaka değil gerçekten söylüyorum

şimdii ben ne zaman içeri sokmak istesem resimde gördüğünüz kümesin üzerine çıkıyorlar ben dekanatlarını tekrar bağladım biraz böle eyeçem abakalımm
Similar topics