YABANI GÜVERCİN VE SONU 411k

Join the forum, it's quick and easy

YABANI GÜVERCİN VE SONU 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dadaş25
dadaş25
Ad Soyad : MUSTAFA PINAR
Doğum Tarihi : 23/04/80
Forum Kayıt : 30/07/09

YABANI GÜVERCİN VE SONU Empty YABANI GÜVERCİN VE SONU

13/9/2009, 7:49 pm
Arkadaşlar bır kaç yıl önce kuş bağlandık akşamdan arkadaşlarla ıddasına.Anlaşmamızda ruzgar olursa kuşu uçurmayacaktık bu maddeyı koyanda arkadaştı.Sabah oldu hava durgun ılk onun kuşunu kaldırdık 3 baş attı geldı boş ındı.Onun kuşu uçurduğumuzda ruzgar yoktu tam benım kıne sıra geldı ruzgar çıkmaz mı ben uçurmam dedım yok uçuracaksın dedı ısrar edınce kadırdım Allah bu ya ruzgar 10 dk sonra durdu.Kuş 10 dk kadar gezdı bulutlardan kapatıp gelıp 30-35 mt yurudu.Kuş açıldı gıttı aradn 5 dk geçtı yıne yöneldı tam oyuna gırecek yabanı bır guvercın kuşun sırtına bındı kuş korkup es geçtı bıraz böyle dolaştı sırtından ayrılmıyor benım de elımde demirden bır ucu l şeklınde ınce tel var tam uzerımden geçerken peşine fırlattım.Kuş bırden arkadaşların önune düştü.Şaşırdık hepimız.Tel tabanı kuşun gözunden gırmış hayvan oracıkta öldu.Benım yavru 20 baş kadar oyun yapıp ındı ıddayı kazandım ama o kuşun ölumu hala gözumun öenunde...
takla
takla
Ad Soyad : HÜSEYİN
Forum Kayıt : 04/09/09

YABANI GÜVERCİN VE SONU Empty Geri: YABANI GÜVERCİN VE SONU

14/9/2009, 8:00 am
eee oda istemiş ama gebermeyi YABANI GÜVERCİN VE SONU 1437731403

lol!
dadaş25
dadaş25

14/9/2009, 8:58 am
Biraz öyle oldu kardeş.Ama insan üzülüyor yınede..
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

14/9/2009, 10:52 am
dadaş25 demiş ki:Arkadaşlar bır kaç yıl önce kuş bağlandık akşamdan arkadaşlarla ıddasına.Anlaşmamızda ruzgar olursa kuşu uçurmayacaktık bu maddeyı koyanda arkadaştı.Sabah oldu hava durgun ılk onun kuşunu kaldırdık 3 baş attı geldı boş ındı.Onun kuşu uçurduğumuzda ruzgar yoktu tam benım kıne sıra geldı ruzgar çıkmaz mı ben uçurmam dedım yok uçuracaksın dedı ısrar edınce kadırdım Allah bu ya ruzgar 10 dk sonra durdu.Kuş 10 dk kadar gezdı bulutlardan kapatıp gelıp 30-35 mt yurudu.Kuş açıldı gıttı aradn 5 dk geçtı yıne yöneldı tam oyuna gırecek yabanı bır guvercın kuşun sırtına bındı kuş korkup es geçtı bıraz böyle dolaştı sırtından ayrılmıyor benım de elımde demirden bır ucu l şeklınde ınce tel var tam uzerımden geçerken peşine fırlattım.Kuş bırden arkadaşların önune düştü.Şaşırdık hepimız.Tel tabanı kuşun gözunden gırmış hayvan oracıkta öldu.Benım yavru 20 baş kadar oyun yapıp ındı ıddayı kazandım ama o kuşun ölumu hala gözumun öenunde...

oda bi can taşıyor kardeş yanlış yapmışsın yakışmaz delikanlılığa YABANI GÜVERCİN VE SONU 4245286173

En son BlackJack tarafından 15/9/2009, 10:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dadaş25
dadaş25

14/9/2009, 4:42 pm
Ben yakıştı demedım kı o anda olan bır şey onun bır can taşıdığını bende elbette farkındayım ben kastı bırşey yapmadım.Şu kelımenızı düzeltırsenız ıyı olur.Kufur barı konuşmakta sıze yakışmadı.
takla
takla
Ad Soyad : HÜSEYİN
Forum Kayıt : 04/09/09

14/9/2009, 6:16 pm
FATİH BEYE BİZ ALIŞTIK SENDE ALIŞ KARDEŞ YABANI GÜVERCİN VE SONU 634977988 O HEP ÖLEEEEE
dadaş25
dadaş25

15/9/2009, 12:43 pm
Umarım Bana Karşı Hep Böyle olmaz..
talha54
talha54
Ad Soyad : talhaakdeniz
Forum Kayıt : 08/01/10

30/1/2010, 3:26 pm
zavallı güvercin
cabir
cabir
Ad Soyad : ZAFERKARAGOL
Forum Kayıt : 16/11/09

15/8/2010, 8:44 pm
iyi yapmamışsın YABANI GÜVERCİN VE SONU 3419840488
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

15/7/2014, 6:47 pm
Benzer bir olayı geçen gün yaşadım yabaniler sürekli kümese geliyorlar bende bir yer belirledim kümese gelmesinler diye hergün oraya 1 ekmek ufalayıp bir tas su koyuyorum ara sırada karışık güvercin yemlerinden veriyorum . Buna rağmen 1 çift kumru abone oldular ulan birde inatçılar kışt yaparsın gitmez hoş yaparsın gitmez poşet bağlarsın gitmez 20 cm yaklaşana kadar  sanki t..geçer gibi bekliyorlar çayımı kahvemi yudumlarken çıkarmışım kuşları biryandan ne güzel güneşin keyfini çıkarıyorum pat geliyorlar yerinden kalkmasan kaçan yok hastalık getirecekler mecbur kalkıp kovuyorsun 2 dakika geçmeden aynı kuşlar pat yine gelmiş 1 saat başında durayım en az 15 kere yerimden kalkıp kuş kovalıyorum en son sinirli bir anıma denk geldiler o esnada kümes önünü ilaçlayıp kurumuş dışkıları spatulayla kazıyordum konduklarını görünce var gücümle spatulayı çaktım beynine zavallı hayvan nolduğuna anlayamadan taklayı çevirip  aşağı çakıldı içimde sızlamadı değil ama yetti artık .Sonra ardından bile bakmadım öldümü kaldımı kedimi kaptı ne oldu bilmiyorum en son takla attığını hatırlıyorum. Taklacılarla takılmak istiyordu sonuda takla atarak oldu . Bu ölenin eşide heralde gidip semtteki kumrulara burda katil var diyerek etiket ettiler o gün bu gündür kumru gelmiyor . Bu seferde saksağanlar dadandı yumurta yokluyorlar ama onlarada bu şekilde devam ederse çok hain bir planım var. Ben normal halimde karıncayı bile ezemem ama anksiyete tetiklemesi var bende efendi efendi takılırken kafamı bozan birşey olduğunda 2 saniye içinde sorgulamadna saldırıya geçiyorum bu insan kuş köpek farketmiyor bu yüzdende zaten askerde çok komutanlara saldırdım çok dayak yedim çok hapis yattım=)) Bana dokunmayan yılan  bin yaşasın .
Similar topics