korkuyorum 411k

Join the forum, it's quick and easy

korkuyorum 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BJK
BJK
Ad Soyad : tolga yorükoğlu
Forum Kayıt : 19/09/09

korkuyorum Empty korkuyorum

22/9/2009, 10:21 pm
SLm.Yaklaşık 4 aydır bi çift miski bakıyorum.Cik cikken aldım.Acaba ne zaman yumurtlarlar.Hiç ayırmadım şimdiye kadar.Eş oldular ama çiftleşme fln yok.Balkonda bakıyorum ve uçurmuyorum acaba onun etkisi varmı?Beklemektende sıkıldım doğrusu:P
tyc_tyc
tyc_tyc
Ad Soyad : Taha
Doğum Tarihi : 13/01/90
Forum Kayıt : 24/07/09

korkuyorum Empty Geri: korkuyorum

22/9/2009, 10:32 pm
yok kardes ucurmamayla ne alakası war
sen kusları rahat bırak onlar her sekil es alır ;)
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

23/9/2009, 7:51 am
merhabalar korkulacak birşey yok tam tersi uçmayan kuş daha iyi yumurta tutar uçan kuşlara göre bırakın onlar kendi hallerinde çiftleşsin gezsin dolaşsınlar yuvaya ısınsınlar iyice onları yakında çöp toplarken ve hemen ardındanda yavrularını beslerken görürseniz şaşırmayın :) yani kafanızı bununla sıkmayın tabiki şu ihtimalleride göz önünde bulundurmadan geçemeyeceğim sizinde hazırlıklı olmanız gereken bir durum kuşlardan birinin kısır çıkması gibi bunu ön planda tutmak gerekir.tolga bey bir de merak ettiğim birşey var aklıma takıldı eş olduklarını nasıl anladınız bunu bi anlatırmısınız eş olan kuşlar kesin çiftleşir benim tahminlerimce.ayrıca bazı büyük abilerimiz kardeşi kardeşe vurmayın gibi sözlerde söylüyorlar sakat çıkma olasılığı varmış bildiğim kadarıyla. neyse konuyu bulandırmiyim karışmasın iyice ama göz önünde bulundurun diye söylüyorum selamlar.
BJK
BJK
Ad Soyad : tolga yorükoğlu
Forum Kayıt : 19/09/09

23/9/2009, 2:57 pm
Erkek folllukta döne döne ötmeye başlıyor.Dişide başını yukarı aşağı sallıyor.Eş kabul edince böyle yapmıyolarmı?Birini elime alınca diğeri hemençağırmaya başlıyor.Tüyden de falanda çıktılar.6 aylık oldular.
takla
takla
Ad Soyad : HÜSEYİN
Forum Kayıt : 04/09/09

23/9/2009, 4:21 pm
birazçık çam ağacının pürçüklerinden at önlerine onlar zamanı gelince işi bitirirler sn canını sıkma
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

23/9/2009, 5:33 pm
tolga bey o zaman kuşlar çiftleşiyorlardır siz görmüyorsunuzdur durum buysa kesin çiftleşiyorlardır merak etmeyin kısırlık sorunu olmadığı sürece zamanı gelince kesin yumurtlarlar allahın izniyle selamlar.