Beklemedik bir şey oldu . 411k

Join the forum, it's quick and easy

Beklemedik bir şey oldu . 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dgunduz
dgunduz
Ad Soyad : gündüz
Doğum Tarihi : 29/09/86
Forum Kayıt : 08/03/09

Beklemedik bir şey oldu . Empty Beklemedik bir şey oldu .

23/9/2009, 6:45 pm
Seneler oncesı o zamanlar toy bır kuscuyum.... bı aksam uzerı kuslarımı yemledım hava bıraz bozuk oldugndan ucurmadım ama kumesım yerde oldugundan kuslar dolasıyordu.bende catıdan etrafı kesıyordum.belkıde ıcıme dogmustu.cok yuksekten yıldıza sarmıs bı kus dıklemesıne gecıyordu kumesın uzerınden.yolunu bulmus dımdık ılerlıyodu belkıde eskı kumesıne. bende hemen merdıvenden ınıp 3-4 kus salıp ucurmaya basladım ama kus hıc oralı bıle olmadan gectı bende devam ettıp ucurmaya... kargı ıle kusları yukseltıp yerdekı kuslarla pırıltı verıp hava kotu olduugndan fazla zorlamak ıstemedım kusları.tam catıdan ındıgım anda bı ayna kuyruk taklacının kusların arasına katıldıgını farketttım ve benım ucurdumlarım arasında hıc oyle kusum yoktu .... rengı bıle havada farkedıyordu. hemen pırıltı ıle kuslarımı asagıya cektım ve onda one kumesın uzerındekı catıya ındı kumesın onune az yem attıgımda yarı ac kuslarım yeme yoneldı kus kalktı once oynadı ama yeme dayanamayıp takla atarak yavas yavas kumese ındı. ben ıkıncı yemı kumesın ıcıne attıgımda kuslarımla bırlıkte sankı daha once kumese gırmıs cıkmıs gıbı hıc tedırgın olmadan ıcerıye gırdı...kusu hemen yakalayıp baktım degerlı bı kustu oyununu da gozumle gorudugumden ılk gece kumeste bıraktım ... daha sonrakı gunler kus hastalandı hemen karantınaya aldm ama kusu ıyılestırene kadar cok zorlk cektık .sonrasında kumese dondugunde dıger kuslarımla bırlıkte sansara yem oldu kı hıc te ımkansız dedıgım kumesıme yerı kazarak gırdı ... imza king yıkık kral :)
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

Beklemedik bir şey oldu . Empty Geri: Beklemedik bir şey oldu .

23/9/2009, 6:59 pm
Beklemedik bir şey oldu . 234365
dgunduz
dgunduz
Ad Soyad : gündüz
Doğum Tarihi : 29/09/86
Forum Kayıt : 08/03/09

23/9/2009, 7:07 pm
bende hıkaye bol admın :) cok ballı kuscuydum....

yıne bı gun kahvede otururken bı beyaz ıle bı bı taklacının evın uzerınde uctugunu gordum ... once babam kusları saldıgını dusundum ıcıme kurt dustu ve arkadasla beraber besledıgımızden kalkıp kuslara bakmaya gıdelım dedım ... kahveden cıkıp yoldan karsıya gectım evın bahce kapısından ıcerıye gırdım kusların kapısı kapalıydı zaten babamda ortalarda yoktu hemen kusları saldım ucurdum 2 kusta bı sure benım kusların arasında uctu ve kuslarımı catıya ındırdım beyazda arkasından geldı ... kuslarımı ındırdım ama bır turlu kusu ınderemıyordum ... karanlık çöktü catıya cıktım oluğun ıcıne yatmıstı kus :) elıme aldım palaz bır güllü mısıri daha cikcik ten cıkmamıstı :) hemen kumestekı ılk kusum olan beyaz la es vurdum bırbırlerıne cok yakısmıslardı .... hemde tam zamanında yakalamıstım cunku es ettıgım erkek ılk kusumdu ve cok kuvvetlı bı kustu dıger kusların eslerını bozuyodu... tam zamanında gelmıstı. İmza king yıkık kral.
oğuz06
oğuz06
Ad Soyad : oğuzhan OĞUZ
Doğum Tarihi : 11/07/75
Forum Kayıt : 04/03/09

25/9/2009, 12:31 pm
:)
karaseytan
karaseytan
Ad Soyad : KARAŞEYTAN
Doğum Tarihi : 06/03/95
Forum Kayıt : 30/08/09

19/12/2009, 3:09 pm
sanslısın:D
!!R_E_İ_S!!
!!R_E_İ_S!!
Ad Soyad : ali rıza demir
Doğum Tarihi : 14/09/94
Forum Kayıt : 12/03/10

18/3/2010, 3:29 pm
sa abiler ben sazlı arap aldm ama alıştıramıyorum ne yapmam gerekli?
Batuhan
Batuhan
Ad Soyad : Batuhan Kınacı
Forum Kayıt : 03/05/10
http://kuscuramazanaba.tr.gg/

5/5/2010, 6:39 pm
Kuşu eşe vur
talha54
talha54
Ad Soyad : talhaakdeniz
Forum Kayıt : 08/01/10

15/7/2010, 8:53 am
GERÇEKTENDE BAYAĞI BALIYMIŞIN
Similar topics