sorum olcakti 411k

Join the forum, it's quick and easy

sorum olcakti 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

caca425
caca425
Ad Soyad : çağan yapici
Doğum Tarihi : 27/05/95
Forum Kayıt : 09/08/09

sorum olcakti Empty sorum olcakti

27/9/2009, 2:12 pm
sa bende 23 tane kuş var sabuni miski mermere arap mavi filen bi erkek var 2 tane dişi eş aldi eşleşiyolar filen kiş diyemi yumurta yapmio bide uçurulan kuş yumurtlarmi bide kuşlari atmac kapmamasi için kaç gibi uçurmak lazim geçende geldi kuş kendini çatiya atti ?
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

sorum olcakti Empty Geri: sorum olcakti

27/9/2009, 6:42 pm
kuşluk vakti bide akşam çok geç uçurmayacan ezandan 2saat önce felan uçuracan.ben kafama koydummu uçururum kuşlarda alıştı artık dans ediyolar onlarla annadınmı o kaddarrrrrrrrrrrrrrrr
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

27/9/2009, 7:03 pm
yine kaptırdım ben kendimi sorum olcakti 3149687655 kafana göre takıl kardeş akacak kan damarda durmaz

En son BlackJack tarafından 27/9/2009, 8:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

27/9/2009, 7:26 pm
çağan bey merhabalar bir erkek iki dişiyle eş alabiliyor bende bunu yaşadım yalnız şöyle bir durum var ki bu sakıncalı bir durum bir dişiyle ilgilenmesi daha uygun olacaktır diğer dişiyle çiftleşsede bence yetişemez her ikisinede uçurulan kuş yumurta tutamaz derler en azından ben öyle duydum atmaca için kesin bir vakit veremem ancak kuşları sabah erken saatlerde ve akşam serinliğinde uçurmak en güzeli yani atmacadan korkuyoruz diye kuşları uçurmayacağız diye bir kural yok benim önceden 3 tane kuşum olduğu zamanlar bile atmacadan korkmadan uçuruyordum o kuşun şansına kalmış ama yine dediğim gibi sabah vakti ve akşam serinliği uygundur.Karar size kalmış selamlar :)