PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :) 411k

Join the forum, it's quick and easy

PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :) 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kralguvercin
kralguvercin
Ad Soyad : hakan yılmaz
Doğum Tarihi : 09/04/88
Forum Kayıt : 04/06/09
http://www.kralguvercin.info

PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :) Empty PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :)

29/9/2009, 1:37 pm
Merhaba arkadaşlar,lafa şöyle başlamak istiyorum.Ben Tekirdağ Saraylıyım.Geçen de işim çıktı çerkezköyde daha evvelden tanıdığım ...... isimli şahısla muhabbet ettim.Arkadaşın kendisi mardinli.Neyse Laf döndü dolaştı,kuş üzerine açıldı.Nasıl falan dedim bu sezon güzel yavru açtınmı?Arkadaş dedi bir tane şarabi uçuruyorum.Vakit olsada izlesen en aşağı 18 en çok 22 taklaya çıkıyor dedi.Bende epeydir kuşlarını merak ediyordum.Derken epey zorladım uçurması için.Neyse kandırdım gittik kümese :))Kendi söylemesine göre 1000 dolara almış anne babayı.Iraktan getirmiş vs. :))Kuş 5 6 dk gezdikten sonra sefere gelmeye başladı.Büyük heyecan içerisinde izliyorum,ne olacağını bilmeden.Kuş 30 dakika uçtu veya uçmadı kondu.Tek fişek için sayabildiğimiz maksimum takla sayısı 4. :):)dedim ne oldu 18 nere 22 nere 4 nere :)) Siz siz olun herkesin dediğine inanmayın.Uçurun izleyin,izletin ama yalan söylemeyin.Arkadaş çok kötü oldu.Bahaneler de bi düzine yok efendim kuş şöyle olmuş da böyle olmuşta. :)) PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :) 3419840488
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :) Empty Geri: PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :)

29/9/2009, 4:12 pm
Hakan bey merhabalar aynen katılıyorum size her insan kuşlarını över ama bence övüyorsakta sınırı fazla aşmadan övmek bence en mantıklısı ve en doğrusudur hiç kimseyi kandırmaya gerek yok çok görüyorum öyle kişiler yani o kadar komik geliyor ki bazen anlatılanlar bana utanmasam anlatan kişinin yanında güleceğim o şekil yani lol! örnek vermek gerekirse kuş daha bel kırıyor hiç bişey yok ortada bakma sökük kuştur diyen var :D
buazza
buazza
Ad Soyad : OLCAY PANGAL
Doğum Tarihi : 01/01/87
Forum Kayıt : 26/04/09

29/9/2009, 4:46 pm
denıgo20 güvercin uretım ve ucurma bolumlerınde gosterdıgınız basarınızdan dolayı sızı yılın fahrı GÜZİN ABLASI seçiyoruz...(sakın kızmayın gercekten ustun performans ve ıstıkrar sergılıyorsunuz soru ne olursa olsun guzel türkceyle cevap verıyorsunuz PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :) 234365 )
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

29/9/2009, 5:07 pm
olcay teşekkür ederim elimizden geldiği kadar ne biliyorsak paylaşıyoruz yararımız dokunuyorsa ne mutlu bana :) Güzin abla lafı komiğime gitti :) o da herşeye öyle cevap veriyordu dimi haklısın :)
hakantr22
hakantr22
Ad Soyad : hakan kavaf
Doğum Tarihi : 22/11/91
Forum Kayıt : 27/04/09

14/10/2009, 6:11 am
Kuşçu Kuşunu Övmez kuş Sahibini Anlatır PİYASADA YALAN DOLAN ÇOK !! :) 1437731403
karaseytan
karaseytan
Ad Soyad : KARAŞEYTAN
Doğum Tarihi : 06/03/95
Forum Kayıt : 30/08/09

23/12/2009, 5:56 pm
anlatılanlara deil göze inanmak lzm.........