Pazarda cinnet :D 411k

Join the forum, it's quick and easy

Pazarda cinnet :D 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RaFFleck
RaFFleck
Ad Soyad : Ali Ozgur
Doğum Tarihi : 03/05/87
Forum Kayıt : 31/08/09

Pazarda cinnet :D Empty Pazarda cinnet :D

4/11/2009, 6:09 pm
Bundan yıllar oncesi unkapanında pazara gittim babam ve arkadaslarıyla beraber biraz tezgiyahta takıldım sonra ben bi dolasayım kuslara bakıcam dedım 6 ci sinif ogrencisiydim sanırsam pazarın daha yarısında adamın biri omuzuma asıldı dedim simdi tokatı yicez serseri bu boyum kadar bi koliyi gogsume sıvsırdı dedi al bu kutuyu git dedim almam banane abi kutudan ben dolasıyom olm dedi kutunun altı acıldı al sunu git simdi sinirden sana asılcam bitane dedim iyi alayım abi felan sonra adam yanındakıne dondü bu delikanlıya kısmetmis dedi gittiler tezgyahın basına gelene kadar acmadım kutuyu ustat kus satmaya gelmis ama kutu acılında kuslar duman kalanlarıda direk bana vermis sinirden kutuyu actım icinden 1 mavibas temiz kelebek 1 tanede miski erkek cıktı sevab gemi gibiydi masallah pazarda cok kisi almak istedi ama satma dık ole biraz besledim sonra olduler cok güzel kuslardı .. :D
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

Pazarda cinnet :D Empty Geri: Pazarda cinnet :D

4/11/2009, 6:40 pm
Nasipmiş sana Pazarda cinnet :D Lol
talha54
talha54
Ad Soyad : talhaakdeniz
Forum Kayıt : 08/01/10

30/1/2010, 3:23 pm
vay bee
BİL@L
BİL@L
Ad Soyad : BİL@L ULU@Y
Forum Kayıt : 25/02/10

19/3/2010, 6:54 am
ya arkadaşlar benim bi dostum var 2 erkek güvercin almış kuşları 1 haftta bantlı tuttu sonsa saldık ikisinide birisi ayrı bir catıya bitaneside ayrı bi catıya sonya aradan bi 10 dk gecince tekrar geliyolar. bu hep böle oluyo yada hava rüzgarlı olsan ucamasa o catıda kalıyo yarın tekrar geliyo yani anlayacağınız hiç havada ucmuyolar ne yapcaz bi yardım :s
cabir
cabir
Ad Soyad : ZAFERKARAGOL
Forum Kayıt : 16/11/09

15/8/2010, 8:46 pm
nasip kısmet başka birşey degil