güvercin 411k

Join the forum, it's quick and easy

güvercin 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zirvede
zirvede
Ad Soyad : basri güner
Forum Kayıt : 11/12/09

güvercin Empty güvercin

19/12/2009, 5:16 pm
arkadaşlar damızlık olarak bakılan güvercinler neden dışarıya uçurulmaya salınmaz

cevaplarınız için şimiden t.şekkürler
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

güvercin Empty Geri: güvercin

19/12/2009, 6:37 pm
Merhabalar öncelikle.Aslında bu sorunuzun kesin yanıtını bilmiyorum yalnız sadece tahmin yoluyla birşeyler yürüteceğim.Bence damızlık seçilen kuşlar soyu bilinen iyi kuşlardır.Bu yüzden bunları uçurmazlar ki dışarda bir tehlike yaşamasın.Örnek vermek gerekirse iyi bir taklacıyı damızlık yapıp dışarı çıkarttığınızda birden uçarsa inmesi zor olabilir.Bu sadece benim tahminim ben bu şekilde dşündüm,ayrıca uçtuğunda yırtıcı saldırısına uğrama şansıda vardır.
zirvede
zirvede
Ad Soyad : basri güner
Forum Kayıt : 11/12/09

19/12/2009, 6:40 pm
:S bence bu değil ama yorumunuz için teşekkür ederim
mr4521
mr4521
Ad Soyad : emre özbabalık
Doğum Tarihi : 12/05/90
Forum Kayıt : 10/08/09

19/12/2009, 8:15 pm
denigo20 demiş ki:Merhabalar öncelikle.Aslında bu sorunuzun kesin yanıtını bilmiyorum yalnız sadece tahmin yoluyla birşeyler yürüteceğim.Bence damızlık seçilen kuşlar soyu bilinen iyi kuşlardır.Bu yüzden bunları uçurmazlar ki dışarda bir tehlike yaşamasın.Örnek vermek gerekirse iyi bir taklacıyı damızlık yapıp dışarı çıkarttığınızda birden uçarsa inmesi zor olabilir.Bu sadece benim tahminim ben bu şekilde dşündüm,ayrıca uçtuğunda yırtıcı saldırısına uğrama şansıda vardır.
deniz arkadaşlıma tamamen katılıyorum.selamlar.sağlıcakla
carsıonur
carsıonur
Ad Soyad : onur bas
Forum Kayıt : 03/11/09

19/12/2009, 11:20 pm
elindeki iyi damazlıgı kacırırsan yada atmaca sahın kartal onun gibi bisyee saglam kusunu kaptırırsan saglam yavru hangı kusun altından alcaksınkı bıde damızlık kus genellıkle yasını almıs alıyor ucurmaya bıle gerek yok altındakı yavruları keyıfle ucurmak varken...!
Similar topics