kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım? 411k

Join the forum, it's quick and easy

kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

osman güneş
osman güneş
Ad Soyad : Osman Güneş
Doğum Tarihi : 25/06/96
Forum Kayıt : 16/04/09

kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım? Empty kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım?

2/1/2010, 8:57 pm
herkese merhabalar benim kuşlar çiftleşiyo ama dişinin yumurtalı olup olmadını anlayamadım bi yardımcı olursanız sevinirim
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım? Empty Geri: kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım?

3/1/2010, 10:41 am
Osman merhaba.Eğer kuşlar çiftleştiyse ve kuş yumurtlayacaksa,yumurtlamasına yakın kuşun beli iyice çöker bunu hissedersin zaten.Hadi ordan anlamadıysan bile yine aynı bel çöküntüsünü hissettiğin zaman kuşun çatalının arasına hafif bir şekilde ellediğinde yumurta varsa sertliğini hissedersin.Ama neden bunu anlama gereği duyuyorsun çözebilmiş değilim :))
osman güneş
osman güneş

kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım? Empty Geri: kuşun yumurtalı olduğunu nasıl anlarım?

3/1/2010, 8:34 pm
öncelikle cevap yazdığınız için saolun dişi kuşun yumurtalı olup olmadığını anlamak istememin sebebi bir an önce yavru kuş istemem o mutluluğu bir an önce tatmak istiyorum
çok merak ediyorum umarım duygularımı anlarsınız ben güvercin beslemede yeni sayılırım.
mr4521
mr4521
Ad Soyad : emre özbabalık
Doğum Tarihi : 12/05/90
Forum Kayıt : 10/08/09

4/1/2010, 6:55 pm
isteğinizi anlıyoruz ama ellerinizle fazla abartmayın kuşun çatalını kırabilirsiniz buda artık hiç yumurta alamayacaksınız demektir.selamlar.bırakın kendi haline 3-5 gün sonra yumurtlar
osman güneş
osman güneş

5/1/2010, 9:28 pm
tamam saolun
karaseytan
karaseytan
Ad Soyad : KARAŞEYTAN
Doğum Tarihi : 06/03/95
Forum Kayıt : 30/08/09

7/1/2010, 4:14 pm
benm kuşlar çifleştiler ve dişi yumurta koymadı acaba neden böle bişi olabilirmi?????
Similar topics