Balkonda Kuşculuk 411k

Join the forum, it's quick and easy

Balkonda Kuşculuk 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuscuMert
KuscuMert
Ad Soyad : mert kalkan
Forum Kayıt : 29/12/09

Balkonda Kuşculuk Empty Balkonda Kuşculuk

2/1/2010, 9:04 pm
ARkadaslar 2 Sene Önce Balkonda Kuş Beslemeye Karar WErdim Hiç Kolay Bir Şey Değil Bnm Bu Sewdam bina 4 Katlı ben İkinci Katta Oturuyordum.
İlk Önce Kuşlarımı Ewe Getirdim Balkona Kurduğum O Güzel Kümesi Kurdum we kusşarı ilk iki gün dışarı CIkartdım ilk gökleri eşleştirdim ve 5 gün kuşlarımı Yani Erkek Olanı Bırakmıştım Ama GElmemişdi we Aradan 7 Ay GEçti Ben Kuşculuğa Ara Wermişken Erkek Gök GElmiş We bnm İçin Trilyon Değerindeki Kus GElerek YEniden Kuşculuğa BAşlamıştım ardan 2 sene GEçmesine rağmen Kuş Hala Bende Kuşdan 4 tane Yawru Aldım Babalarını Hiç Aratmıyolar.. Balkonda Kuşculuk 712409
osman güneş
osman güneş
Ad Soyad : Osman Güneş
Doğum Tarihi : 25/06/96
Forum Kayıt : 16/04/09

Balkonda Kuşculuk Empty Geri: Balkonda Kuşculuk

2/1/2010, 10:24 pm
gerçekten yazdıklarınızı okumaktan zevk aldım bende balkonda besliyorum kuşlarımı
KuscuMert
KuscuMert

3/1/2010, 8:42 am
BAlkonda BEslemek BEnce Bİr SAnattır her İnsanda Yapamaz Bide Bnm Gİbi Oyunlu Kuş BesleyenleR..
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

3/1/2010, 2:04 pm
O sanatı ben 2 sene gerçekleştirdim desene :D ama sonra bıraktım babamlar istemedi :)
KuscuMert
KuscuMert

3/1/2010, 2:19 pm
bALKONDA beSLEMENİN cOK bÜYÜK soRUNLAR yARATıR ilk Önce Komşularınla Aran Cook iyi olacak ailenden İzin alacan Fln Sizde Bana Katılıyorsun heralde Eğer Balkonda Besliğecekseniz bana İstediğiniz SOruyu SOrabilirsinz 13 yılın deneyimini sizlere aktarmakdan Zevk Duyarımm... Balkonda Kuşculuk 108387
Onur_06
Onur_06
Ad Soyad : onur ağtürk
Forum Kayıt : 14/07/10

16/7/2010, 3:34 am
kuscumert msn ekle bnmde konusalm bnde balkonda beslicem :) balgat_merkez@hotmail.com
Similar topics