BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 411k

Join the forum, it's quick and easy

BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM

+11
SEFA
nzfyldz02
Ali3547
cabir
yılmaz_SAGLAM
Kuscu-Murat
talha54
Batuhan
LEVENT.
alihanyakup70
zirvede
15 posters
Anonymous
Misafir
Misafir

BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM Empty BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM

12/1/2010, 5:57 pm
1- ÜÇKAĞITÇILIĞI MARİFET SAYARLAR
2- PALAVRASI,YALANI VE YEMİNİ ÇOKTUR
3- KENDİNE BİLE YALAN SÖYLER
4- YUMURTAYI SALLAR VERİRLER
5- GÖZÜ HEP BAŞKASININ KUŞUNDADIR
6- YAKALADIĞINI YA SATARLAR YADA GERİ VERMEZLER
7- DİŞİ KUŞUN ÇATINI KIRAR VERİRLER
8- AYNI KANDAN ÇİFT VERMEZLER
9- GÖZÜ HAVADA YABANCI KUŞ BEKLERLER
10-HERTÜRLÜ KİRLİ İŞE MÜSAİTLERDİR
11-ÖVDÜKLERİ KUŞU UÇURAMAZ,BAHANELERİ ÇOKTUR
12-ABARTMAYI ÇOK SEVERLER
13-KUŞTAN ÇOK TAKLA ATARLAR
14-GÜYA BÜTÜN KUŞLARI SAF DAMARDIR(KENDİSİ DAHİL)
15-KENDİSİ GİBİLERİ MUTLAKA TANIRLAR
16-YAKALADIĞI KUŞUN KANADINI KIRPARLAR
17-İYİLİKTEN VE DÜRÜSTLÜKTEN ANLAMAZLAR
18-KUŞU ELDE,EVDE,KÜMESDE VE NETTE ÖVE ÖVE BİTİREMEZLER.
19-BAŞKASININ İYİ KUŞLARINI HEP KENDİSİ VERMİŞTİR.
20-1000 LİRA FİYAT ÇEKER 10 LİRAYA FİT OLURLAR.

ALLAHIN SELAMINI VEREN HER DOSTA KUŞ VERMİŞİMDİR. ELİMDE OLDUĞU KADAR. ÇOK PARA İLE KUŞ ALDIM AMA ASLA NE KUŞ NEDE İNSAN SATTIM. ÇOK ŞÜKÜR.

ESENKALIN...
zirvede
zirvede
Ad Soyad : basri güner
Forum Kayıt : 11/12/09

BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM Empty Geri: BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM

12/1/2010, 7:00 pm
yürü be ayhan bey kim tutar seni=)
alihanyakup70
alihanyakup70
Ad Soyad : alihanyakup70
Forum Kayıt : 16/03/10

14/4/2010, 8:44 am
slm gercekleri yazmisin yuregine saglik A.E.O
LEVENT.
LEVENT.
Ad Soyad : LEVENT KONUŞ
Doğum Tarihi : 28/06/84
Forum Kayıt : 09/03/10

14/4/2010, 10:04 am
son sözünüzü çok tuttum,çok hoşuma gitti.
çok çok slm
Batuhan
Batuhan
Ad Soyad : Batuhan Kınacı
Forum Kayıt : 03/05/10
http://kuscuramazanaba.tr.gg/

5/5/2010, 6:28 pm
Helal olsun
talha54
talha54
Ad Soyad : talhaakdeniz
Forum Kayıt : 08/01/10

15/7/2010, 8:55 am
seni tebrik ediyorum kardeşim
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

15/7/2010, 11:44 am
BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 3167858558 BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 745452271
yılmaz_SAGLAM
yılmaz_SAGLAM
Ad Soyad : yılmaz sağlam
Forum Kayıt : 14/07/10

21/7/2010, 12:00 pm
BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 745452271 BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 3167858558
cabir
cabir
Ad Soyad : ZAFERKARAGOL
Forum Kayıt : 16/11/09

13/9/2010, 9:09 pm
kuşçulukta bunlar var arkadaşlar malisef
Anonymous
Misafir
Misafir

15/9/2010, 5:52 pm
hepinizin yüreğine sağlık
Ali3547
Ali3547
Ad Soyad : Ali Demir
Doğum Tarihi : 21/11/94
Forum Kayıt : 13/07/10

15/9/2010, 7:58 pm
valla abim helal olsun aynen bizim orda bitane aferdersiniz boyle bi şerefsiz var 2 kardeşler 35 40 yasında saydıgın butun ozlıklerın hepsı var bunlarda benden 30metre uzak evleri birde kendilerine bi yer yapmışlar oraya pusuyolar abi inanmicanız ama sabah 6dan akşam 8e kadar gozleri havada başlarında şapka ben 1kuş atıom o 50kuş gosterio her neyse bi ara 2 yavrum ona indi gittim cagırdım geldi aşaya bana tavırlı konuşuyo ben senin kuşunu gormedım bıde cıddı cıddı konuşuyo dıokı sen benımkılerını yakaladın ver dıo :D her neyse gittim dedimki bekle burdaa ...... bi amcolunu cagırdım oda biraz asabi neyse bu adama bagırdı bunların ikisi nerdeyse aglıcaklar valla dıo ben yemın edıom yakalamadım valla gormedım valla ınmedi bize kuş dedimki abim yemin etme dedim yasından basından utan..sonra bizim amcolu buna ...... dedi bide dedi getir kuşları yoksa cıkarım butun kümesini alırım dedi bu korkudan hemen merdiveni cıkmaya basladı tavana dogru gıdıo gıdeerken bıle dıo ben yakaladımadım abi bu kadar yalanın uzerine kuşları getirdi 2sinin kanatlarını çekmiş bile köp...k.. nediyim artık ya vermicem de yada ver yemin etme yüzsüz

:301:
Ali3547
Ali3547
Ad Soyad : Ali Demir
Doğum Tarihi : 21/11/94
Forum Kayıt : 13/07/10

15/9/2010, 8:05 pm
birde sabah 6dan akşam 8e kadar duruyo dedigim ciddi ciddi soluyom valla abi yemeklerini orda yıyolar sularını orda ıcıyolar 2m karelik yerleri var abicim BÖYLERİ ANLATILMAZ YAŞANIR.. BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 4245286173
nzfyldz02
nzfyldz02
Ad Soyad : Nazif YILDIZ
Doğum Tarihi : 14/02/78
Forum Kayıt : 18/09/10

9/10/2010, 4:43 pm
malesef bu tür insanlar var.ve bu insanlar yüzünden kuş besleyenlere iyi gözlede bakılmıyor biçok yerde
SEFA
SEFA
Ad Soyad : SEFA ERSOY
Forum Kayıt : 05/09/08

9/10/2010, 5:13 pm
ayhan bey seni yazdıklarından ötürü tebrik ediyorum BU İNSANLARA DİKKAT EDELİM 1437731403
mRt_kaLkan0640
mRt_kaLkan0640
Ad Soyad : mert kalkan
Doğum Tarihi : 17/02/90
Forum Kayıt : 17/10/10

17/10/2010, 1:49 pm
HeLal OlSun
zeybek
zeybek
Ad Soyad : serkan kandemir
Doğum Tarihi : 28/06/84
Forum Kayıt : 20/10/10

31/10/2010, 8:56 am
birde adamlar kuş kaçırıyo senin kendi kuşuna benim derler havada gördükleri her kuş onlarındır 1 tane güzel kuşunu görmesinler nasıl çalarız nasıl yaklarız diye 40 plan yapar böyleleri
Anonymous
Misafir
Misafir

21/12/2010, 4:47 pm
HERKESE SELAM OLSUN..
Babacan_23
Babacan_23
Ad Soyad : Polis Metin KÖSE
Doğum Tarihi : 10/03/67
Forum Kayıt : 23/03/10

21/12/2010, 6:41 pm
Canım gardaşım helalın var bu aralar görüşemez olduk hafta sonu görüşelim
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

15/7/2014, 6:26 pm
Ali3547 demiş ki:valla abim helal olsun aynen bizim orda bitane aferdersiniz boyle bi şerefsiz var 2 kardeşler 35 40 yasında saydıgın butun ozlıklerın hepsı var bunlarda benden 30metre uzak evleri birde kendilerine bi yer yapmışlar oraya pusuyolar abi inanmicanız ama sabah 6dan akşam 8e kadar gozleri havada başlarında şapka ben 1kuş atıom o 50kuş gosterio her neyse bi ara 2 yavrum ona indi gittim cagırdım geldi aşaya bana tavırlı konuşuyo ben senin kuşunu gormedım bıde cıddı cıddı konuşuyo dıokı sen benımkılerını yakaladın ver dıo :D her neyse gittim dedimki bekle burdaa ...... bi amcolunu cagırdım oda biraz asabi neyse bu adama bagırdı bunların ikisi nerdeyse aglıcaklar valla dıo ben yemın edıom yakalamadım valla gormedım valla ınmedi bize kuş dedimki abim yemin etme dedim yasından basından utan..sonra bizim amcolu buna ...... dedi bide dedi getir kuşları yoksa cıkarım butun kümesini alırım dedi bu korkudan hemen merdiveni cıkmaya basladı tavana dogru gıdıo gıdeerken  bıle dıo ben yakaladımadım abi bu kadar yalanın uzerine kuşları getirdi 2sinin kanatlarını çekmiş bile köp...k.. nediyim artık ya vermicem de yada ver yemin etme yüzsüz

Başkasının güvercinini yakalamak için bir kümes kuş kaldıran adam değildir zaten avare olsa tamam eyvallah kuş göster laf demem ki ben havadan efsana kuş geçse kendi kuşlarımı hırpalayıpta yakalayacam diye uğraşmam ne güzel düzen oturtmuşum elalemin kuşu için neden riske atayım ya taşıyıcı bir hastalık gelse 1 kere kuşların olduğu yere ayak basıp  sularından içtimi tamam işte o hastalık artık senin kümesinde 10 lira para kazanacam diye bütün emekler gitti .Zaten bu kaçakcıların büyük kısmı her hafta kümesinden onlarca kuş çıkarıp yeni onlarca kuş alan sürekli birşeylerin arayışında olan elindekilere değer vermeyen sabırsız  memnuniyetsiz şükürsüz rasgele egosunu tatmin etmek için kuş bakan 15 20 liralık kuşları besleyen ayran gönüllü tipler oluyor bu adamların çoğu zaten hasta kuşlada uğraşmaz direk birilerine kitleme derdindedir . Bir enayi biziz sanki hasta kuşu kısa süreliğine zıpkın gibi yapacak onlarca kimyasal biliyorum ama bunun ahını almaya değermi fani dünyada. Buradada var bir başbelası ben prensip olarak başka yerde uçmuş kuşu kendi kümesimde uçurmam anca 2 3 nesil yavrusunu alacam o şekilde uçururm şu anda uçan kuşlarımda kendi yavrularım benim yerim kuş uçurmaya müsait değil en kral oyunlu uçkun kuşu getir en az 15 gün uğraşmadan eğitim vermeden o kuşu uçurmanın imkanı yok direk damcı oluyor onun kümeside açık alan. Buna rağmen aylardır adam kuş göstermekten bıkmadı damarlı mardin yavrularımı uçuruyorum sağdan soldan topladığı kelebeklerle aklınca benim kuşlarımı indirecek kaç kere kuşlarımı yakalamaya çalışırken kaçak çektim allah biliyor hepsinide karma kuş besleyen abilerime hediye ettim kümese ayak bastığı anda yakaladım bütün kümese kimyasalı bastım adama sinir olmasam yeminle gelen kuşu kovalayacam bana bir dünya temizlik işi çıkartıyor zaten kuşları abuk subuk kuşlar.Yinede bıkmadı arkadaş hani bekliyorum kuşumu ver diye kapıma gelsin salacam iti üzerine ama yok ona gelmeyede yüzü yok 50 yıllık kuşçu dünkü cocuğa kuş kaptırttı dedirtmek gururuna dokunuyor heralde. Benimde hiç korkum çekincem yok isterse 1500 tane kuş kaldırsın yeni yeni uçan yavrularımı bile çekinmeden salarım 1 tane kuşum olurda ona atarsa o soyu 1 dakka tutmam kaldırır atarım benimde öyle pis bir huyum var kümese gelmeyen kuş ya atmacaya martıya yem olacak yada fırtınaya yağmura doluya yakalanacak kaybolacak anca ozaman kabulümdür yoksa gitmiş pırıltıya inmiş kaçakçı çekmiş yedi sülalesini silerim .
Similar topics