TANELİ YEM STANDART KARIŞIM - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

TANELİ YEM STANDART KARIŞIM - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TANELİ YEM STANDART KARIŞIM

+14
olcygktp
kuscuozgur
alper bosna
columbae
Londurali68
gurkanokur
PhanTol
erding
kerimikiz1953
murce
zirvede
ert-bil
yavuzduman
Beysan Taştan
18 posters
HÜLYA CAN
HÜLYA CAN
Ad Soyad : HÜLYA CAN
Forum Kayıt : 20/04/14

TANELİ YEM STANDART KARIŞIM - Sayfa 2 Empty Geri: TANELİ YEM STANDART KARIŞIM

25/4/2014, 11:49 am
bugün acil yem almam lazım, ve istanbulda uygun fiyata toptan yem, nereden alacağımı bulamadım.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

25/4/2014, 12:04 pm
Kendi yemlerini bulamazsaniz zaman acisindan, biraz bugday, muhabbet ku$u yemide verebilirsiniz, ... 
Kilo ölcüsüylede alabilirsinizde, bu kez böylesi size biraz pahalliya gelebilir, ... cuval ile daha hesapli olur, ... 

Istanbul ku$cu kayniyor, ... iclerinden biri size daha isabetli yardimci olur in$allah, ... hem piyasayida bilir, az veya cok artik, ... 

Dedigim gibi, ... Muhabbet ku$u hatda Papagan yemleride i$e yarar, ... sadece taneleri ufak bunlarda, ... ye ye bitmez, ... king 

Petshoplara bakin, ... belki Güvercin yemi satan vardir iclerinde, ... kos koca sektörde bulunur bence, ... hele Istanbul gibi bir Metropolda !

Kolay gelsin, ...
HÜLYA CAN
HÜLYA CAN

25/4/2014, 1:14 pm
1 yıldır beslediğim içini, petshoptan alıyorum..
bi tanıdığım var, güvercin kuşu besliyor, onun firmasını arayıp öğreneceğim birazdan.
buradan sormamamın gayesi, belki bi kaç firma öğrenirsem, hem fiyatta hem kalitede kıyas yapmaktı niyetim.. internetten esyem buldum, ---pelet--- gıda almam.

petshoplardan da çuval fiyatı aldım, bakalım en ucuz hangisi çıkacak..

( özellikle: tavşan, civciv, kedi köpek satan yerler ile ticaret yapmıyorum,, çünkü bu hayvanların apartmanda bakımı olmuyor, hevesçi insafsızlar alıp bikaç gün sonra sokağa atıyor.)
5 lira fazla veririm, hayvan satışını ve kötü hizmet edenleri boykot ederim.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

26/4/2014, 12:06 am
Cuval tabi daha hesapli gelir, ... 

Umarim aradiginizi bulursunuz !
HÜLYA CAN
HÜLYA CAN

26/4/2014, 5:03 pm
dün kuşçu arkadaşla telfonda görüştüm, 1 hafta sonra çatalca'ya yem almaya gidecekmiş, fiyatları bana bildirecek..
internetten -esyem firmasını- bulmuştum, sadece pelet yem yapıyormuş, pelet gıda da hiç kullanmayı düşünmüyorum.!
haberleri paylaşırım..iyi günler..
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

27/4/2014, 11:34 am
Sizede  king
HÜLYA CAN
HÜLYA CAN

29/4/2014, 10:55 am
1 haftalığına kuşçu arkadaştan kırmızı buğday aldım, posta güvercini ihsal oldu.!
bulgur vereceğim. pirinç alırsam pirinç veririrm.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

29/4/2014, 11:41 am
Bugday yenilir fakat daha önce verilen yemlere bakildiinda bu kez ku$ta eksiklikler meydana gelmez ise iyi, ...

Hani devamli ve düzenli ayni yem veya bilindik iceriklerle verilen yemler iyidir, ...

Bu Ku$lari ye$il bir alana salsaniz, yerden kum, ta$, taze cimen tohumlari, cimenin kendisini ve daha neler neler yedigini izliyebilirsiniz, ...

Papagan veya Muhabbet ku$u yemide i$e yarar, ... yoksa sirf bugdaya lafimda yok, ... cünkü Türkiye`de Gurbete gelmeden önce Ku$ besliyen arkada$lardan abilerden cok duydugum, " biz sade bugday verirdik " sözleridir, ... ku$larda $öyle idi, böyle idi diye eklerler hep, ... ve gerisini bilemiyecegim artik, ... 

Kos koca Istanbul`da ya$iyan, ve Istanbul`da cocuklugundan bu yana ku$ besliyen ve bu foruma üye olup sizin yazilarinizi okiyan hicmi kimse yok ?
Ben onu anlamiyorum, ... kos koca ku$ sektörü üstelik, ... 

In$allah en yakin zamanda uygun fiyatada 1 cuval yem alir ve onunla cok uzun zaman rahat edersiniz !

Yakin olsaniz bana, istedinigiz yem olsa, ...
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

15/7/2014, 7:59 pm
gurkanokur demiş ki:beysan abi çok güzel bir karışım olmuş, eline sağlık. kenevir, saka ve keten tohumu eklenmesi güzel düşünülmüş. ayçiçeği yerine kanola ve aspir kullanmak çok daha iyi.
Aslında kanoladan %25 aspirdende %25 kırparak bu miktarda ayçekirdeği ilave etmek daha güzel olur. Ay çekirdeği az miktarda kullanıldığında bünye için harika etkileri vardır çok önemli hayati yağ asitlerini ihtiva eder ben kış yaklaşmaya başladığında ay çekirdeğini,keten tohumu,kenevir ve susamla karıştırarak hergün 1 avuç 1çay kaşığı saf zeytinyağı ve 1 tatlı kaşığı tahinle karıştırıp tatlı niyetine sabahları veriyorum bünyeleri bir miktar yağlanma yaptıktan sonra zeytinyağını keserek tohumlara devam ediyorum bu şekilde kışın hem soğuklara dirençli oluyorlar hemde tüyleri ipek gibi oluyor.
Similar topics