kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar 411k

Join the forum, it's quick and easy

kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

osman güneş
osman güneş
Ad Soyad : Osman Güneş
Doğum Tarihi : 25/06/96
Forum Kayıt : 16/04/09

kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar Empty kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar

27/1/2010, 9:34 pm
selamlar benim 3 güvercin var 1 erkek 2 dişi erkek olan ikisiylede çiftleşiyo ama biriyle daha önceden başladı ben bunları daha salmıyorum ama dişinin çatalı iyice açıldı yuvayıda 2-3 gün önce balkondan bahçeye indirdim yer değişikliğinden falan mı toplamıyorlarki aslında önce erkek otlarla oynaşıyodu falan forumda yine sormuştum bunu herhalde ama böyle ayrıntılı değildi yoksa yuvalarını benmi yapayım

NOT:FOLLUK YOK
osman güneş
osman güneş

kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar Empty Geri: kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar

27/1/2010, 9:39 pm
yuvaya bi karton koydum o kartonun içinde duruyo iki tanesi o folluk olurmu bilemiyorum
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar Empty Geri: kuşlarım otlardan yuva yapmıyorlar

27/1/2010, 9:51 pm
Osman Güneş slm. Her problemin için ayrı bı konu açmana gerek yokki. 1 tane kendı sayfanı oluştur ve oradan sorularını sorabılırsın.

Ayrıca kuşları bıraz rahat bırak. Onlar içgüdüsel olarak her seyı yaparlar. sagda sola çer çöp varsa toplayıp yuvalarını yaparlar. Ayrıca kendın de folluga bıseyler koyabılırsın farketmez.
osman güneş
osman güneş

28/1/2010, 12:06 am
saolun yazdıklarınız için
Similar topics