Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız 411k

Join the forum, it's quick and easy

Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sipikopat
Sipikopat
Ad Soyad : Halil ÖNER
Doğum Tarihi : 14/09/85
Forum Kayıt : 26/10/09
http://www.rugzo.com

Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız Empty Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız

31/1/2010, 4:02 pm
Selam Arkadaslar 2 Tane Kumesım Var Evımın Damında Dun Aksam Guvercınlerım Kumese Girdi Ve Ikı Kumesıde Kapattım Sabah Kalktım

Kumesımın Bırıne Baktım Yumurtaya Yatan Kusum Yok Ötekı Kumese Girmiş Bende Fark Etmemişim Bi Baktım 1 Tane Yumurta Var Alla Alla

Dedım Baska Yumurta Yok Yumurtanın Bırısınden YAwru Cıkmıs İlk Baktıgımda Ölmüş Sandım Elıme Aldım Atıcaktım Agzını Acıp

Kapamaya Basladı Ama Yawru Soguk Babasıda Yatmamıs Ustune Hemen Annesini Aldım Öteki Kumesten Baktım Yavruya Yatmıyor Yavruda Ölü

Gibi Yatıyor Sadece Yumurtaya Yatıyor Aynı Gun 2 Yumurtam Daha Catladı Yawru Cıktı Bende Bu Yawruyu Oteki 2 Kusun Yanına Koydum

Sımdı Otekı Kusum 3 Kusa Birden Yatıyor Acaba Tek Guvercın 3 Yawruyu Bırden Buyutebılırmı Beni Bilgilendirirmisiniz Veya Baska Bir

Tavsiyeniz Varsa Söylermısınız Suan Yawru Yasıyor Ama Boynunu Fln Kaldırabildiği Yok Sabahtan Beri Yaşıyor

İnşallah Ölmez

Bir Sorunum Daha Var Sımdı Anne Tek Yumurtaya Yatıyor Ama 1 Gece Yumurtaya Hiç Yatılmadı Ve Yumurta Sovumus Acaba Yumurtaya Birşey

Olmusmudur.

denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız Empty Geri: Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız

1/2/2010, 2:58 pm
Merhabalar öncelikle.Şimdi sorularınızı sırayla yanıtlayayım.Benim bir dişi kuşum eşi olmadan 2 tane daha yeni doğmuş yavrusunu çok da güzel büyüttü,hee tabi bu kuştan kuşa değişiklik de gösterebilir.Siz yinede şansınızı bir deneyin derim.Diğer sorunuz eğer yumurta kuluçka döneminde bir gün üstüne yatılmadan kaldıysa bozulmuş olabilir tabi bu da bir ihtimal çıkacağı güne kadar bekleyin,Allah'tan umut kesilmez.Benim söyleyebileceklerim bu kadar,yardımcı olabildiysem çok sevinirim.Umarım yavrularınızda,çıkmamış yumurtada sağ salim çıkar ve büyürler.Selamlar...
Sipikopat
Sipikopat
Ad Soyad : Halil ÖNER
Doğum Tarihi : 14/09/85
Forum Kayıt : 26/10/09
http://www.rugzo.com

Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız Empty Geri: Arkadaşlar Basıma Bir Olay Geldi. Bakarmısınız

1/2/2010, 3:52 pm
Yawru Yumurtadan Cıktıgıgun 1 Gece Zaten Ustune Yatılmamıs Soguktu Ölü Gibi Duruyordu Sabah Baktıgımda Baska Guvercının Altına Koydum 1 Gun Gecti Bugun Bağtım Ölmüş Yumurtada Normalde Cıkması Lazımdı Onada Bı Gece Yatılmamıs Bugun Baktım Yumurtaya Salladım Hafif Sallanıyor Bende Kırdım Sarı Bı Sıvı Cıktı Yumurtada Bozulmus Yane Yumurtalardan Bi Verim Alamadık Bi Dahakı Yumurtalara Insallah
Similar topics