tek ve küçük yumurta sorunu 411k

Join the forum, it's quick and easy

tek ve küçük yumurta sorunu 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

adigesav81
adigesav81
Ad Soyad : ilker koç
Forum Kayıt : 04/02/10

tek ve küçük yumurta sorunu Empty tek ve küçük yumurta sorunu

5/2/2010, 12:00 am
merabalar arkadaslar sorunum elimde yavruyken aldığım dişi kuşum yılda 2 kere yumurtluyor onda da tek yumurta yapıyor ve normal kuşların yumurtalarının boyutundan küçük yumurta. kuş yaklasık 1.5 çuk yasında veterinere götürdüm kanatlılarla uzman olan bir veterinere tabi 50binlik bir tavuk kümesim olmadığı için çok detaylı incelemedi sadece evıt se depomin ve süpervit adında ilaç verdi kuşlarımı 1 aydır ayrı tutuyorum 15 gün sonra eşe atıcam beteriner verdiği ilaçları kullanmamı söyledi bu arada verdiği şeyler ilaçdan ziyade vitamin tedavi amacıyla kullanılması tek ve küçük yumurta sorunu 3419840488 işe yararmı bilmiyorum altına yumurta sürdüm yattı yavru büyüttü ozaman yumurtlar dedim yine yumurtlamadı sizce sorun ne olabilir kısır olsa hiç yumurtlamazdı sitede veteriner olan arkadaslar varsa yada tecrübe sahibi arkadaslar benimle bilgilerini paylasırlarsa çok sevinirim herkeze bol yavrulu günler dilerim
Similar topics