dişi guvercın 411k

Join the forum, it's quick and easy

dişi guvercın 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

erding
erding
Ad Soyad : janak
Doğum Tarihi : 03/07/92
Forum Kayıt : 23/03/09

dişi guvercın Empty dişi guvercın

4/4/2010, 2:44 pm
yumurtaya yatan guvercın hallsizleşirmı erkek veya dişi tşkurrler .
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

dişi guvercın Empty Geri: dişi guvercın

5/4/2010, 8:26 am
Selam,

benim bildigim bir kus yumurtaya yatmasi ile dinleniyor aslinda, hani en azindan yumurtladik`tan sonra, sonra yat anam yat, ye ic, yine yat, bunun nesi yorucu olabilirki ? ? ?

Kursaginda`da Kus sütü üretmeye baslar yavas yavas, yani bu ayni anda birde gelisim ve degisim dönemidir, illaki degisiklikler olur, ama erime gibi veya halsizlesme olur ise baska bir sorun var demek, sen onu en iyisi BEYSAN abiye sor ! Burda Telefonu bile var, acil ise bir ara, o genelde gece gelir, sabah saatlerine yakin, ...

Bizim bir abimiz var burda, onun bir arabi var, erkek, yumurtaya 2 hafta yatiyor, sonra kalkiyormus, artik halsizlikmi bu, ic güdüsümü, veya isi sonuna götürememekmi bilmiyorum, böyle birsey yasayan oldumu hic ? Bana sebebini sordu fakat cevabini bilmiyorum, buraya sorim dedim, . . .

NOT: Güvercin TAKLA`ci Güvercin`i !

Saygilar
erding
erding

5/4/2010, 10:46 am
eet haklısın abi ama dun aksamdan beri guvercın yumurtaya yatmıyor neden olabılır sence yumurtalar 1 haftalık hemen hemen
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

5/4/2010, 10:56 am
Hmm, yatar belki yine, sen yeterki yumurtayi hele bir elleme, hani kusu killandirirsin, ürker belkide, kendi haline birak bi, hersey olacagina varir, nasib ise eger o yumurtadan yavru alirsin, degilse eger, birdahakine insallah, ilk defa ise bu yumurtlama vs. olur böyle seyler, acemiligine ver, dert etme kardesim, dişi guvercın 4245286173

Kusu alip zorla yumurtaya yatiramazsin sonucta, bosuna KUS beyin tabiri söylenmiyor, KUS beyin bunlar dişi guvercın 4245286173

Saygilarimla
erding
erding

5/4/2010, 11:09 am
tşkurrler
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

5/4/2010, 11:12 am
Birsey yapmadimki güzel kardesim, bu isler sabir isi biraz, yavas yavas acele etmeden, rahat ol yeterki, Baharda geliyor yavas yavas, herseyin güzel olmasi dilegi ile insallah

Saygilar güzel kardesim
Similar topics