Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma 411k

Join the forum, it's quick and easy

Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma

+10
yavuzduman
BİLECİKLİ
Sarioglu
selami şık
suzi
aliihsan
Rauf
capslock967
altan-aziz
Forum Admin
14 posters
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma Empty Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma

6/4/2010, 5:04 pm
Forum Admin
Forum Admin

Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma Empty Geri: Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma

6/4/2010, 6:17 pm
Forum Admin
Forum Admin

Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma Empty Geri: Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma

6/4/2010, 6:46 pm
altan-aziz
altan-aziz
Ad Soyad : Altan Aziz
Doğum Tarihi : 27/11/77
Forum Kayıt : 22/04/09

9/4/2010, 8:46 pm
HELAAL SİZLERE....BİZLER KUŞCU OLARAK BAŞI BOŞ BIR GURUBUZ ....BU GURUBUN SIZLERE İHTİYACI VAR ...ARKADAŞLAR BEN ŞEBAPCI OLARAK ....HER ÖNÜNE GELEN AKIL VERİYOR .AMA DOURU AMA YALAN ...BİZLER HEP SAYGI DUYGUK ...BU FEDERASYON BENİM AKLIMA İYİ OLACAK DİYORUM ...KULAK VERELİM DESTEKCİ OLALIM ...O ZAMAN HER ÖNÜNE GELEN BİZLERE AKIL VEREMEZ ...BEN BU İŞE COK MANTIKLI OLARAK BAKIYORUM ....ARKADAŞLARA DESTEK VERELİM ...FEDERASYONLA BU İŞLER TAHA MANTIKLI OLACAK DİYORUM ....TEBRİKLER DİYORUM YOLUNUZ ZORLU OLACAK AMA SONUNDA HEPİMİZ İCİN HAYIRLISI OLACAK DİYORUM ....ARKADAŞLAR İYİ DÜŞÜNÜN ....EN İYSİ BU DİYORUM ...SAYGILAR
Anonymous
Misafir
Misafir

11/4/2010, 4:12 pm
hıcbırsey söylendiği ve videoda görüldüğü gıbı olmadı, jurıdekı adamlar dısı kusa erkek dıyorlar, azız dayı bu festıval fıyasko daha yazacagım cok sey var ayıp dıyorum, yazıklar olsun dıyorum..
Anonymous
Misafir
Misafir

11/4/2010, 5:38 pm
projeler güzel fakat kişiler yanlış, oktay abi her zaman der önce güven! ben oktay topcuyada, adem özgilede güvenmiyorum.rant diyorlar buralarda herkes kendine çalışıyo deniyor bide utanmadan, bu site buraya yorum yazma hakkı vermişse üyelerine herkes gönül rahatlığıyla yorumunu yazmalı arkadaşlar, ki ayıklansın camia temizlesin bağırsaklarını... aynı şekilde bu yorum silinmesin lütfen silinirse üyeliğimde silin.
capslock967
capslock967
Ad Soyad : murat sivas
Doğum Tarihi : 27/01/67
Forum Kayıt : 29/11/08

11/4/2010, 8:19 pm
nurullah bey federasyonu geçmiş gördüğüm olaylar konfederasyon olmuş .sizide doğru sözlüğünüzden dolayı tebrik ediyorum.tanışmak dileği ile.ama bu festivalin dediğiniz gibi bağırsak temizlenmesine bayağı katkısı olacak inşallah.daha artık bunlara kimse inanmaz.belki pazarlara gelen yeni başlayan çocukları kandırabilirler ama artık onlarda bilgisayar kullanmayı bildiği için işleri çok zor artık
Rauf
Rauf
Ad Soyad : Mahmut ayaz
Forum Kayıt : 11/05/08

12/4/2010, 10:34 am
BU VİDEOLAR SİLİNMESİN BİR DEDİKLERİNİ UNUTANLAR BU VİDEOLARI İZLESİNLER SONRAA YAPTIKLARINI GÖZDEN GEÇİRSİNLER... SÖZLERİNİ ARKASINI ÖNÜNÜ DÜŞÜNSÜNLER...
aliihsan
aliihsan
Ad Soyad : aliihsan şahinler
Doğum Tarihi : 01/01/68
Forum Kayıt : 21/02/09

13/4/2010, 3:53 pm
evren biz biz olalım bunları konuşmayalım kendi işimize bakalım eh millette birşeyler gördü ise kendi kararlarını kendi versin yazdıkça işin cılkı çıkacak çünkü yazmakla bitmez allahın en yüce diye vasıflandırıp yeryüzünün varlıklarıyız herkez ektihini biçer allah hepimizin sonunu hayırlara vesile kılsın inşallah herkeze hayırlı akşamlar
altan-aziz
altan-aziz

17/4/2010, 2:22 pm
BEYLER ...BEN COU ŞEYE DEİNDİM AMA DİKKATE ALMADINIZ ..EVREN SANA DA DEDİM FESTİVALLERDE KİMİ İSTERLERSE ŞAMPİYON YAPIYORLAR ...AYNE N BURSADA OLDUU GİBİ ..SEN NE DEDİN YOK ÖYLE BİRŞEY ...DEMEK VARMIŞ ...DUYDUM O DİŞİ CAKMAKLIYA ÜZÜLDÜM ...OLANLARA DEİL KUŞA HAKSIZLIK YAPILMIŞ ...DEMEK BU CAMİA KOLAY KOLAY ARASINA KİMSEYİ ALMAK İSTEMİYOR ...BEN DEDİM BUNLAR KURTLAR SOFRASI ...ARALARINA DÜŞME YERLER SENİ SEN BİZE LAAZIMSIN ...KENDİNİ SAKİNLEŞTİR ...GENCSİN TAHA UZUN YOL KATEDECEKSİN ...BU OLANLARDAN DETS AL SEN AKILLI COCUKSUN ...KENDİNE İYİ BAK ...SAYGILAR
Anonymous
Misafir
Misafir

17/4/2010, 4:06 pm
altan-aziz demiş ki:BEYLER ...BEN COU ŞEYE DEİNDİM AMA DİKKATE ALMADINIZ ..EVREN SANA DA DEDİM FESTİVALLERDE KİMİ İSTERLERSE ŞAMPİYON YAPIYORLAR ...AYNE N BURSADA OLDUU GİBİ ..SEN NE DEDİN YOK ÖYLE BİRŞEY ...DEMEK VARMIŞ ...DUYDUM O DİŞİ CAKMAKLIYA ÜZÜLDÜM ...OLANLARA DEİL KUŞA HAKSIZLIK YAPILMIŞ ...DEMEK BU CAMİA KOLAY KOLAY ARASINA KİMSEYİ ALMAK İSTEMİYOR ...BEN DEDİM BUNLAR KURTLAR SOFRASI ...ARALARINA DÜŞME YERLER SENİ SEN BİZE LAAZIMSIN ...KENDİNİ SAKİNLEŞTİR ...GENCSİN TAHA UZUN YOL KATEDECEKSİN ...BU OLANLARDAN DETS AL SEN AKILLI COCUKSUN ...KENDİNE İYİ BAK ...SAYGILAR
bursada herkes hakkı ıle sampıyon olmustur bunuda bıll azız dayıı bır tane kus getırsın 18 cı oldu onumu dememı ıstıyorsun
altan-aziz
altan-aziz

17/4/2010, 5:41 pm
KİM FESTİVAL YAPARSA ...İSTEDİİ KUŞU ŞAMPİYON YAPAR ..BUNU BÖYLE BİL ...BURSADA MİSKELERDE KİM BİRİNCİ OLDU ...YANLIŞ DÜŞÜNCELER BİZLERİ BU HALE GETİRDİ EFENDİLER ...
suzi
suzi
Ad Soyad : nurettin suzi güder
Forum Kayıt : 20/04/10

28/4/2010, 9:04 pm
nurullah kardeş senide bu açık sözlülügünden dolyı kutluyorum agzıa saglık elazıgdan nurettin suzi
selami şık
selami şık
Ad Soyad : selami şık
Doğum Tarihi : 13/06/76
Forum Kayıt : 16/04/10

28/4/2010, 10:25 pm
HERKEZE MERABA MADEM GÜNAH KEÇİSİ OKTAY TOPÇUYLA ADEM BEY NEDEN BİR ORTAM VEYA BİR TOPLANTI YAPARAK BUNLARI KONUŞULMUYOR.KANAYAN BİR YARAVAR HAYLABİR HAKSIZLIK DENİLİYOR BU HAKSIZLIĞA SEBEB OLUNDUYSA TELEFON AÇIN NEBİLEYİM BU SİTEYİ YAPAN ARKADAŞLARLA BİRLİKTE OKTAY TOPÇU VE ADEM BEYDEN PUANTAJLARI İSTEYİN Kİ YAPILAN PUANLAMADA PUAN TOPLAMA HATASIMI YOKSA GERÇEK PUANLARMI OLDUĞUNU ÖĞRENİN VE HERKEZE SERGİLEYİN BENCE İNSANLARA DAHA FAZLA ŞAİBE VE MERAKTA BIRAKMAYIN.BU BÖYLE DEMİŞ ŞU ŞÖYLE DEMİŞLERLE OLMUYOR BU İŞLER BU BÖYLE DEVAM ETTİKÇE BU CAMİA BİRBİRİNDEN KOPMAK ÜZERE ARKADAŞLAR.SÖZLER TATMİN ETMEZSE ORJİNAL JÜRÜNİN YAPTIĞI PUANLAMA KAĞITLARINI İSTEYİN GERÇİ BU EVRAKLAR DOĞRU OLSA OYNANMIŞ DENİLECEK YADA HATA VARSADA BAK BİZ DEMİŞTİK DENİLECEK.BU İŞLER DELİKANLILIKLA ARANIR İSTENİLİR VE AK KOYUN KARA KOYUN ORTAYA ÇIKAR EĞER YAPILMIŞ BİR HATA VARSADA HERKEZDEN ÖZÜR DİLENİR VE BU İNSANLAR BÖYLE ORTAMDA VEYA CAMİAYA ÇAĞRILMAZ DIŞLANIR..DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SUZİ USTAMADA KATILMIYOR BAHSETTİĞİ KİŞİLERLE ARKADAŞ YAZARKEN BENCE AYNI ŞEKİLDE KENDİSİNİ KOYSUN ONLARIN YERİNE BÖYLE ŞEYLER BASİT DEĞİL .BİR ATA SÖZÜ VARDIR BİLİR HERKEZ :ÇAMUR AT LEKESİ KALSIN;BÖYLE YAPMAYALIM BEYLER YENİ BAŞLAYAN İNSANLARIN ÜZERİNE BASARAK BİYERLERE VARMAYA ÇALIŞMAYIN.;GÜLME KOMŞUNA GELİR HEPİMİZİN BAŞINA;SAYGILARIMLA HER KEZE HAYIRLI GÜNLER YAZMASAM RAHAT EDEMEZDİM............. Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma 3419840488
Anonymous
Misafir
Misafir

28/4/2010, 10:40 pm
selami şık demiş ki:HERKEZE MERABA MADEM GÜNAH KEÇİSİ OKTAY TOPÇUYLA ADEM BEY NEDEN BİR ORTAM VEYA BİR TOPLANTI YAPARAK BUNLARI KONUŞULMUYOR.KANAYAN BİR YARAVAR HAYLABİR HAKSIZLIK DENİLİYOR BU HAKSIZLIĞA SEBEB OLUNDUYSA TELEFON AÇIN NEBİLEYİM BU SİTEYİ YAPAN ARKADAŞLARLA BİRLİKTE OKTAY TOPÇU VE ADEM BEYDEN PUANTAJLARI İSTEYİN Kİ YAPILAN PUANLAMADA PUAN TOPLAMA HATASIMI YOKSA GERÇEK PUANLARMI OLDUĞUNU ÖĞRENİN VE HERKEZE SERGİLEYİN BENCE İNSANLARA DAHA FAZLA ŞAİBE VE MERAKTA BIRAKMAYIN.BU BÖYLE DEMİŞ ŞU ŞÖYLE DEMİŞLERLE OLMUYOR BU İŞLER BU BÖYLE DEVAM ETTİKÇE BU CAMİA BİRBİRİNDEN KOPMAK ÜZERE ARKADAŞLAR.SÖZLER TATMİN ETMEZSE ORJİNAL JÜRÜNİN YAPTIĞI PUANLAMA KAĞITLARINI İSTEYİN GERÇİ BU EVRAKLAR DOĞRU OLSA OYNANMIŞ DENİLECEK YADA HATA VARSADA BAK BİZ DEMİŞTİK DENİLECEK.BU İŞLER DELİKANLILIKLA ARANIR İSTENİLİR VE AK KOYUN KARA KOYUN ORTAYA ÇIKAR EĞER YAPILMIŞ BİR HATA VARSADA HERKEZDEN ÖZÜR DİLENİR VE BU İNSANLAR BÖYLE ORTAMDA VEYA CAMİAYA ÇAĞRILMAZ DIŞLANIR..DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SUZİ USTAMADA KATILMIYOR BAHSETTİĞİ KİŞİLERLE ARKADAŞ YAZARKEN BENCE AYNI ŞEKİLDE KENDİSİNİ KOYSUN ONLARIN YERİNE BÖYLE ŞEYLER BASİT DEĞİL .BİR ATA SÖZÜ VARDIR BİLİR HERKEZ :ÇAMUR AT LEKESİ KALSIN;BÖYLE YAPMAYALIM BEYLER YENİ BAŞLAYAN İNSANLARIN ÜZERİNE BASARAK BİYERLERE VARMAYA ÇALIŞMAYIN.;GÜLME KOMŞUNA GELİR HEPİMİZİN BAŞINA;SAYGILARIMLA HER KEZE HAYIRLI GÜNLER YAZMASAM RAHAT EDEMEZDİM............. Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma 3419840488
selamı abı senı severım ortada bır kanayan yara varsa yarayı kanatanlar kapatsın susmakla olmuyor sagda solda cıkıp govde gosterısı sovlada olmuyor. ben pıskınlıgın bu kadarına kızarım madem öyle cıksınlar bır yerde röpörtaj yapsınlar
Anonymous
Misafir
Misafir

28/4/2010, 10:42 pm
BU CAMIADA HERKES HERKESI COK IYI BILIYOR KIMSE KIMSEYI KANDIRAMAZ KANDIRAMAZLAR
selami şık
selami şık

29/4/2010, 12:38 pm
EVRENİM BENDE AYNI ŞEYİ İSTİYORUM YOKSA SENİNLE BENİM ARAMA ZATEN KUŞ GİREMEZ SENİN NEKADAR MERT BİRİ OLDUĞUNU BİLİYORUM.AMA BU SOHBETLERİ DEVAM EDECEĞİMİZE ARAYALIM VE BUNU ONLARDAN İSTEYELİM.BEN KENDİ ADIMA ZATEN GEREKENİ SÖYLÜYORUM AMA SİZDE BU KİŞİLERDEN İSTEYİNKİ BU BELİRSİZLİK ORTADAN KALKSIN İNANKİ BENDE KENDİ ADIMA BÖYLE BAŞARI İSTEMEZDİM.BUNDAN DOLAYIDA CANIM ÇOK SIKKIN ALMIŞIM KÜMESİME KOYMUŞUM AMA NEDENSE HAYLA İLK SAHİBİNİN KUŞLARI DİYE BAHSEDİYORLAR.BEN ONA ÇOK KIZIYORUM SAYGILARIMLA SELAMİ ŞIK :112:
Sarioglu
Sarioglu
Ad Soyad : Şükrü SARI
Doğum Tarihi : 04/05/73
Forum Kayıt : 01/07/09

29/4/2010, 7:52 pm
Şimdi ben ne Oktay beye Nede Adem Özgile kızmıyorum. Kızmıyorum çünki festivale katılmadım. ''Balık baştan kokar'' O beyazları şebab kategorisinde gordum ve kendimce istanbul festivalini protesto amaclı festivale gitmedim. He kimin umrunda diceksiniz Benim umrumda. Gitmedim! Ne basım agrıdı nede baska yerim. Olaylar beyazlarıda aşdı nerelere geldi, Olacagada buydu. Kimse kimseye yalandan iltifat etmesin. Bu olaylar sonucunda iltifata tabi bir marifet ne yazıkki goremiyorum. Saygılar...Saygıyı hak edenlere olsun.
Anonymous
Misafir
Misafir

29/4/2010, 8:38 pm
selami şık demiş ki:EVRENİM BENDE AYNI ŞEYİ İSTİYORUM YOKSA SENİNLE BENİM ARAMA ZATEN KUŞ GİREMEZ SENİN NEKADAR MERT BİRİ OLDUĞUNU BİLİYORUM.AMA BU SOHBETLERİ DEVAM EDECEĞİMİZE ARAYALIM VE BUNU ONLARDAN İSTEYELİM.BEN KENDİ ADIMA ZATEN GEREKENİ SÖYLÜYORUM AMA SİZDE BU KİŞİLERDEN İSTEYİNKİ BU BELİRSİZLİK ORTADAN KALKSIN İNANKİ BENDE KENDİ ADIMA BÖYLE BAŞARI İSTEMEZDİM.BUNDAN DOLAYIDA CANIM ÇOK SIKKIN ALMIŞIM KÜMESİME KOYMUŞUM AMA NEDENSE HAYLA İLK SAHİBİNİN KUŞLARI DİYE BAHSEDİYORLAR.BEN ONA ÇOK KIZIYORUM SAYGILARIMLA SELAMİ ŞIK :112:
senı bılıyorum abım eyvallah sende öylesın tesekkur ederım ve dedıklerınede katılıyorum hayırlısı olsun ben zaten artık yazıp cızmeyecem ama ademle bır yerde denk geldıkmı ona ıkı uc lafım var yarın senı arıyacam cepten allah nasıp ederse gorusmek dılegı ıle
BİLECİKLİ
BİLECİKLİ
Ad Soyad : muhittin KESKİN
Forum Kayıt : 16/03/09

29/4/2010, 9:01 pm
Sarioglu demiş ki:Şimdi ben ne Oktay beye Nede Adem Özgile kızmıyorum. Kızmıyorum çünki festivale katılmadım. ''Balık baştan kokar'' O beyazları şebab kategorisinde gordum ve kendimce istanbul festivalini protesto amaclı festivale gitmedim. He kimin umrunda diceksiniz Benim umrumda. Gitmedim! Ne basım agrıdı nede baska yerim. Olaylar beyazlarıda aşdı nerelere geldi, Olacagada buydu. Kimse kimseye yalandan iltifat etmesin. Bu olaylar sonucunda iltifata tabi bir marifet ne yazıkki goremiyorum. Saygılar...Saygıyı hak edenlere olsun.
Şükrü mrb sana katılmıyorum çünkü beyazı siyahı bunlar bizim kuşlarımız.Saygıdeğer OKTAY bey şöyle diyor bir açıklamasında aşk aynı aşk fakat sevdiğimiz kızlar farklı.Bence ne kadar anlamlı bir söz.Ha şebab ha öntepe ha hünkari vs.bunları besleyenler sonuçda insan sınıflandırmak bence yanlış sonuçda her güvercin kendi katogorisinde yarışıyor güvercin camiasını bölmekden başka bir şey değil bize zarar veriyor.kendine iyi bak yakın zamanda istanbula geceğim sana uğrayacağım çayları hazırla. HOŞÇAKAL...
Sarioglu
Sarioglu
Ad Soyad : Şükrü SARI
Doğum Tarihi : 04/05/73
Forum Kayıt : 01/07/09

30/4/2010, 3:48 pm
BİLECİKLİ demiş ki:
Sarioglu demiş ki:Şimdi ben ne Oktay beye Nede Adem Özgile kızmıyorum. Kızmıyorum çünki festivale katılmadım. ''Balık baştan kokar'' O beyazları şebab kategorisinde gordum ve kendimce istanbul festivalini protesto amaclı festivale gitmedim. He kimin umrunda diceksiniz Benim umrumda. Gitmedim! Ne basım agrıdı nede baska yerim. Olaylar beyazlarıda aşdı nerelere geldi, Olacagada buydu. Kimse kimseye yalandan iltifat etmesin. Bu olaylar sonucunda iltifata tabi bir marifet ne yazıkki goremiyorum. Saygılar...Saygıyı hak edenlere olsun.
Şükrü mrb sana katılmıyorum çünkü beyazı siyahı bunlar bizim kuşlarımız.Saygıdeğer OKTAY bey şöyle diyor bir açıklamasında aşk aynı aşk fakat sevdiğimiz kızlar farklı.Bence ne kadar anlamlı bir söz.Ha şebab ha öntepe ha hünkari vs.bunları besleyenler sonuçda insan sınıflandırmak bence yanlış sonuçda her güvercin kendi katogorisinde yarışıyor güvercin camiasını bölmekden başka bir şey değil bize zarar veriyor.kendine iyi bak yakın zamanda istanbula geceğim sana uğrayacağım çayları hazırla. HOŞÇAKAL...

Beyaz kuşları süs kuşları kategorisine eklemeleri gerekmekte idi. Burada bu konuyu dile getirmemize rağmen birtanesi cıkıp bir acıklama yapmadı. Susmak sucu kabullenmektir. Aynen buradaki diger konularda sessiz kaldıkları gibi. Kral susuyor kralcıları konusuyordu, artık kralcılarda sustu.

Sevgili Muhyiddin abi; Ben burada bu konuyu deşmek istemiyorum. Gecerken ugra bekliyorum abi yemek yer, çayımızı içerken hasbihal ederiz.

Saygılar..
selami şık
selami şık

30/4/2010, 7:24 pm
SUZİ ABİ YAPTIĞIN İNCELİK İÇİN SANA TEŞKEKÜR EDERİM.ÖNCELİKLE SANA KARŞI VEYA ŞAHSİYETİNLE İLGİLİ O YAZIYI YAZMADIM BU BENİM HADDİM DEĞİL.AMA NEDENSE BU CAMİAYA GERDİĞİMDEN BERİ NEDENSE HEP AYNI ŞEKİLDE OLUYOR.KİMİN KUŞUNU BESLİYORSAN YADA KİMLERDEN SATIN KUŞ ALDINSA DENİLEN ŞU BUNLAR KUŞMU BUNLAR ÇOCUK KUŞU GİBİ KELİME OYUNLARI YAPIYORLAR BENDE BUNU ONDAN DOLAYI YAZDIM.YOKSA BÜKEMEDİĞİM ELE HÜRMET EDECEK KADAR KİŞİLİKLİ ŞAHSİYETLİ BİRİ OLDUĞUMA İNANIYORUM.SENİN BUNA İHTİYACIN YOKTU AMA SEN KÜRENKLERDE BİRİNCİ OLUNCA SENİ NASIL TEBRİK ETTİYSEM HERKEZİDE ETMESİNİ BİLİRİM.BİRDE ABİ BU CAMİA TAKTİR ETMESİNİ BİLMİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.ONUN İÇİNDE ÇOK ZORDA KALMAZSAM ARTIK KUŞUMU ARTIK KENDİM GÖRECEM VE TEŞİR YAPMAMAYI DÜŞÜNÜYORUM .AMA GİDİLMESİ GEREKEN YERLERE GİDECEM ALMAM GEREKEN OLURSA ALACAM AMA TEŞİR ETMEYECEM.EN AZINDAN BUKADAR YIPRAMMAM.SUZİ USTA SORUNA CEVAP VEREYİM EĞER 1-0 KUŞ YARIŞMAZ DENİLSEYDİ BEN ZATEN YARIŞMAZDIM ABİ
MAVİLERDE 1. OLDUM USTANIN BİRİSİ BUNLAR ÇOCUK KUŞUDİYOR BEMİM BU İNSANLARA DA LAFIM YOK ONLARDA HAKLI ÇÜNKÜ DAHA İYİLERİNİ MUTLAKA GÖRMÜŞ BESLEMİŞTİR SAYGI DUYUYORUM.AMA İFADELER YALNIŞ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BİR İKİNCİSİ İSE SANA YAZDIĞIM KELİMELER ŞUNUNLA İLGİLİYDİ OKTAY TOPÇUYU VEYA ADEM BEYİ ARAYIP SÖYLEME ŞANSINIZ VARKEN VE ALDIĞINIZ CEVABI YAZSANIZ DAHA İYİ OLMAZMIYDI?ÇÜNKÜ SENİ VE SENİN GİBİ USTALARI İLKE ALMIŞ BİZLERİ DAHA İYİ AYDINLATMANIZ DAHA DOĞRU DEĞİLMİYDİ SAYGILARIMLA YANLIŞ ANLAŞILDIM SA SENDEN ÖZÜR DİLERİM İST SELAMİ ŞIK :111:
Anonymous
Misafir
Misafir

1/5/2010, 3:19 pm
selamı abı aynı semtte yaşıyoruz senınle yaşın benden büyük çok derın tanışmıyoruz senınle aslında şahsın zarıf beyefendı bı kişiliksin, ama üzerınde oktay topcu gömleği olduğu için ınsanların tepkisini çekiyosun,kendını bu durumdan kurtarsan eminimki kendine fazlasıyla yeteceksın...
selami şık
selami şık

2/5/2010, 4:57 pm
Nurullah yazın için teşk ederim o senin güzelliğin.Belki aynı semtteyiz ama şartlar bizi başka şekilde karşı karşıya getirdi.Ama herşeyi yoluna koymak bizlerin kendi elinde sevgi ve saygılarımla şinasi ve bahattine slm lar.selami şık Oktay Topcu & Adem Özgil Federasyonlaşma 3434830833
yavuzduman
yavuzduman
Ad Soyad : yavuz duman
Doğum Tarihi : 10/04/66
Forum Kayıt : 30/10/09

3/5/2010, 1:33 pm
İSTANBUL FESTİVALİNİN İYİ TARAFLARIDA OLDU......BUNLARIN BİR KISMINI DAHA EVVEL YAZMIŞTIK....BİR DİĞER İYİ TARAFTA ŞUNLAR OLDU...

1-YILLAR BELKİ ON YILLAR İÇİNDE KAZANILAN NAM BİR FESTİVALDE ZEDELENEBİLİYOR..O HALDE HEP TUTARLI OLMALI,NEFSİMİZE HAKİM OLMALI... DURACAĞIMIZ YERİ BİLMELİYİZ...

2-AHLAK KURALLARI YAZILI DEĞİLDİR...AMA BİZ BUNLARA UYMAYANI KINARIZ...ŞEBABINDA ELBETTE AHLAK KURULLARI VAR YAZILI OLMAYAN... BUNLARA UYMAYANLARDA KINANDI KINANIYOR..

3-KURALLAR PRENSİPLER HERKEZE HER ZAMAN LAZIM..BUGÜN BİZİM ÖNÜMÜZÜ AÇAN BİR OLAY BAKARSINIZ YARIN ÖNÜMÜZÜ KESEBİLİR... O YÜZDEN NE İSE KURALI KOYALIM VE ADAM GİBİ ONA UYALIM...

DAHASI VAR ŞİMDİLİK BU KADARI YETER.

En son yavuzduman tarafından 3/5/2010, 9:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
capslock967
capslock967
Ad Soyad : murat sivas
Doğum Tarihi : 27/01/67
Forum Kayıt : 29/11/08

5/5/2010, 9:20 am
elinize sağlık yavuz bey ama bazı şeyleri yazmak da yetmiyor ki şartlar öyleydi der geçerler.önemli olan omurgalı olabilmek değilmi.
mehmet4242
mehmet4242
Ad Soyad : mehmet ali kılınc
Doğum Tarihi : 15/03/64
Forum Kayıt : 24/02/09

5/5/2010, 8:39 pm
MRB
ARKADAŞLAR O ZAMAN FESTİVALLERDE HAKEMLER OYLAMA USULUYLE SECİLSİN SUREKLİ AYNI HAKEMLER OLMASIN DEGİŞİK YUZLERE SECİLSİN BENCE NASIL OLUR BİLMİYORUM AMA MUTLAKA İYİ OLACAGINDAN EMİNİM
altan-aziz
altan-aziz

9/5/2010, 7:27 pm
ARKADAŞLAR ...ÖNCE HAKEM OLACAK ...TARAF TUTMAYACAK ...TARAF TUTAN HAKEM E 5 TEN GECMEYECEK ....BU HAKEMLERİN İCİNDE ADAM GİBİ HAKEM VARSA O DA MUSTAFA KALE VE OKTAY TOPCU GERİSİ YALAN ...HEPSİ TARAF TUTUYOR ...DESİNLERKİ YEMİN OLSU TUTMUYORUZ ...O ZAMAN DÜŞÜNELİM
Anonymous
Misafir
Misafir

6/7/2010, 2:30 pm
yiğidi öldür hakkını yeme demişler. oktay topçu abimi tanımam hiç bir menfaatimde yoktur .türkiye türkiye diyorum bu bir köy veya kasaba değil türkiyede şebab üzerine bir çığır açmış çıtayı bacak yüksekliğinden kafa yüksekliğine çıkardığı için haliyle işi kırılan sayısı çok olmuştur.önceden kakaladıkları kargalar ellerinde kaldı adıyamanlılar olarak onun sayesinde kuş gördük önceki arayışlarla tirliyonları saydığımızı unutmadım ustaya selam ve saygılar
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

6/7/2010, 3:08 pm
Videonun devamini merak ettim, bizim isimiz rant degil denildi ve bitti, ...

Sabirsiz bir milletiz, bunu yendigimiz vakit hicbirsey bizi durduramaz, güzel ve kararli görülen iki tane abi gördüm videolarda, zaten burdada ilk atilimlar gerceklesti ve hizla ilerliyor, hersey yavas yavas, ...

Yikmakta gösterdiginiz basariyi yapmakta gösteremezsiniz, biri 5 dakikada olur biter, digeri ise 5 yilda bitmeyebilir, yeterki Allah izin versin, ...

Birde, videolarda su denildi, yillarini bu ise vermis insanlardan bahsediliyor, saygi duymak zorundaymis insanlarimiz, simdi bu sahislar tekerimi yeniden kesf etti ?

Yillardir neyin pesindeydi ? Tanimam etmem, neyi güttügünü ben nerden bileyim, ilk basa getirilir, bakilir hizmeti durusu vs. yerindemi, ... degil ise birdahakinde secilmez olur biter, ben daha iyi yaparim diyen kendini aday gösterebilir, son videoda bunun birde bürokratik yönü oldugunu belirtiyor abimiz, illaki cogu seylerden haberi yoktur insanimizin, hele hele adi bir konulsun, makina bile hata yapiyor, herseyide yüzümüze vurmak dogru degil, üye toplantilarda mesela bunlari sorup aydinlatabilirsiniz, ...

Insana hizmet kadar güzel birsey yoktur, Güvercin bahane, en büyük sivil toplum deniliyor, bu sitede buna katkida bulunuyor Admin sag olsun, ...

Yeterki dogru ile yanlisi görüp ayirabilin !!!

Yolunuz acik ve aydin, Allah yardimciniz olsun

Saygilar
Similar topics