lütfen bakın şu kuş niye böyle? 411k

Join the forum, it's quick and easy

lütfen bakın şu kuş niye böyle? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuşçu mert
kuşçu mert
Ad Soyad : mert soğancı
Forum Kayıt : 03/02/10

lütfen bakın şu kuş niye böyle? Empty lütfen bakın şu kuş niye böyle?

17/4/2010, 3:58 pm
niçin buruya yazdığımı bilmiyorum ama sizlerin yardımını bekliyorum....
bugün bi erkek kuş aldım ve kuşta halsizlik ve bir yere gidip kabarıyo ve arada bi geziniyo geri büzüşüyo neden böyle bi arkadaşa sordum soğan ver zeytin yağ ile tuzu karıştır ver dedi soğan antibiyotik zeytinyağ tuz ise içini temizler dedi verdim bide aspirin verdim iyileşirmi sizce bide neden böyle büzüşüyo hemen kuşların yanınddan ayırdım ayrı kafese kodum neden ayrı yere gidip büzüşüyo dışkısı beyaz kuruyunca kireç gibi oluyo neden bu hastalık ne =? lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3419840488 lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3419840488 lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3419840488 lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3419840488 lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3419840488
Anonymous
Misafir
Misafir

lütfen bakın şu kuş niye böyle? Empty Geri: lütfen bakın şu kuş niye böyle?

19/4/2010, 11:32 am
Aspirin verdiysen geç olmuş ama artık hakkın rahmetine kavuşmuştur lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3149687655

Geçmiş olsun...
kuşçu mert
kuşçu mert

19/4/2010, 2:43 pm
yok ölmedi tam tersi soğan sarımsak diriltti şimdi geziyo dolaşıyo yem yiyo su içiyo maşallah eşede attım çifleştide masşallah diyelim
BİDE ASPİRİN NABIYOKİ lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3419840488
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

19/4/2010, 8:34 pm
Aspirin güvercine agır gelebilir. Zaman zaman 1 aspirinle sessizce ebediyete intikal ettikleri bilinir.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

20/4/2010, 8:59 am
Selam,

Efe abinin yazisina bir ekleme yapmak istiyorum:

Aspirin bilindigi gibi kimyasal bir ürün, bir kere bitkisel degil, bunu tüm olarak vermeniz birkere YANLIS ! 4 de birini versen daha iyi olur, madem vereceksin !!!

Etkisi nasil olur, kusunda nelere yol acar, bunlari bilmedigin vakit neden veriyorsun ? lütfen bakın şu kuş niye böyle? 3419840488

O Güvercin`in kendisine ilac vercegin kadar kiymetli ise belki bilmeden ölümüne sebep olacaksin !

Bazilari insanlar icin üretilmis Antibiotikler veriyor kuslarina, kaldirani kaldirir belki fakat para harcamadan isimi görim tavri bizde cok, neler var neler, hatda bu sitede, bitkisel karisimlar cok ise yariyor, onlara basvurmali ilk önce, aksi halde hemen Aspirin, Gripin veya bunlara benzeyen ilaclara yönelmen bence cok yanlis bir hareket, hatda eziyet, ...

Niyetin kesinlik ile kötü degil, belli zaten, benimde degil, sakin yanlis anlama beni !

Saygilar
kuşçu mert
kuşçu mert

20/4/2010, 2:11 pm
hiç bişey vermiyorum artık çünkü iyileşti allahıma çok şükür maşaallah ötüyoda yemde yiyo geziyo koşuyo kanat çırpıyo su içiyo maşşallah lütfen bakın şu kuş niye böyle? 634977988
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

20/4/2010, 2:13 pm
Gözün aydin o halde, gecmis olsun, iyi bak kusuna ;)
Anonymous
Misafir
Misafir

20/4/2010, 3:46 pm
Aspirin kuşların ciğerlerine ağır gelir iflasına yol açabilir her kuş kaldıramaz genelde ölümle sonuçlanır.aspirini kesinlikle vermeyin yani faydasından çok zararı var
kuşçu mert
kuşçu mert

20/4/2010, 6:14 pm
vermiyom kardeşi m bi kuşçu dedi soğan yada sarrımsak ver onlar daha iyi dedi verdim kuş ertesi gün iyileşti maşallah
Similar topics