gercekten kuştan anlayan baksın? 411k

Join the forum, it's quick and easy

gercekten kuştan anlayan baksın? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

quaresma
quaresma
Ad Soyad : yusuf sarıçayır
Forum Kayıt : 17/12/09

gercekten kuştan anlayan baksın? Empty gercekten kuştan anlayan baksın?

22/4/2010, 8:11 pm
arkdaşlar sa.bnm1çift kuşum var yavruları 4 5 ayda söküyo.bu kusun yavrusunu bir arakdaşa verdim(anada babada oyunsuz yavrularının oyunlu verdigini bilmeden)cocuk kusu bir sökmüş abartmıyorum 5 saat ucuyor verdigim yavru snra bi abi istedi digerinide ona verdim o kuşda kardeşi gibi oyundan inemiyo.şimdi size sorum yavrularım büyüdü 2 tane ucan kusum var napmalıyım 2siylemi ucuriyim yoksa tekiylemi ucuriyim2.sorum yavruların ikisinidemi ucuriyimi yoksa tek tek mi?şimdiden teşekkürler allahrazolsun...
kelebekchi
kelebekchi
Ad Soyad : Kemal Bıyıklı
Doğum Tarihi : 24/02/80
Forum Kayıt : 19/01/10

gercekten kuştan anlayan baksın? Empty Geri: gercekten kuştan anlayan baksın?

25/4/2010, 10:25 am
A.s Arkadaşım ;
Sorduğun soruyu çok iyi anladım...Yavru Oyun kuşunu sökmek , ona idman yaptırmak , oyuna hazırlamak için yanında daime eke bir kuş atman gerekir...iki yavru uçurulursa hem kuşlarının kaybolma riski artar hemde onlara öğretebileceğin pek bişi olmaz...Benim tavsiyem Yavru kuşlarını oyuna hazırlaman için oyununa güvendiğin sağlam eke kuşlarını kullan mümkünse teke teke uçur yani bir eke bir yavru sonra onları kümese al diğer yavru ve eke kuşu uçur bu şekilde iyi randıman alırsın Selam ve Dualarımla...
quaresma
quaresma
Ad Soyad : yusuf sarıçayır
Forum Kayıt : 17/12/09

gercekten kuştan anlayan baksın? Empty Geri: gercekten kuştan anlayan baksın?

25/4/2010, 6:44 pm
allah razolsun abi çok iyi aydınlattın beni inşallah o kuşlarla mahallede kral olucam tekrar cok saolasın allaha emanet ol...saygılar
Similar topics