yumurtalar kayboldu 411k

Join the forum, it's quick and easy

yumurtalar kayboldu 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ikraharun
ikraharun
Ad Soyad : harun
Doğum Tarihi : 11/11/82
Forum Kayıt : 13/11/09

yumurtalar kayboldu Empty yumurtalar kayboldu

12/5/2010, 12:43 am
arakdaşlar sizlere soruyırum.benim kaplama miskilerim var.yumurtladılar yatıyorları.çıkmalarına az kalmıştı birgün baktım yumurtalar yok etrafa baktım kırıkları falan da yok.dişi kuşa baktım gaga ve çevresi kan olmuş.birazda ürkmüş gibi idi anlamadım ne olabilir.yumurtalarımı yemiş olabiliri yoksa fare falan girdi onla mücadele ederken mi oldu.sonra hemen evde başka bir çift yumurta vardı boşa gitmesin diye onlarıda koydum.bugün yumurtanın biri yemliğin içinden çıktı anlamış değilim.ne olabilir ki bilgisi olan varsa bana bir açıklama yapabilir mi.şimdiden teşekküler.
freaxs
freaxs
Ad Soyad : ufuk sahin
Doğum Tarihi : 10/05/85
Forum Kayıt : 12/01/10

yumurtalar kayboldu Empty Geri: yumurtalar kayboldu

12/5/2010, 8:09 am
yuvan açık bir yerdeyse kargalara ve saksağanlara dikkat et diyecem eğer yerde ise fare vb. şeylere
quaresma
quaresma
Ad Soyad : yusuf sarıçayır
Forum Kayıt : 17/12/09

12/5/2010, 4:04 pm
ıyyyy gecmiş olsun:(
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

13/5/2010, 5:12 am
Birsey girdi iceriye, her yerin kapali olmasina dikkat et, kiyi, köse, yukarda`da !
Duvarda düzde yürür gibi bazi yaratiklar, girermi girer vallahi, ruhun duymaz, birde bir bakmisin, ortalik perisan vaziyetde, gecmis olsun, ihmal etme, hemen el at !!!

Ama belki diger kuslarinda yuva kavgasi esnasinda bunu yapti, yuvayi dagitti, yumurtalari yuvadan firlatti, oluyor böyle seyler !!!

Gecmis olsun !