Tehlike Başucumuzda 411k

Join the forum, it's quick and easy

Tehlike Başucumuzda 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tyc_tyc
tyc_tyc
Ad Soyad : Taha
Doğum Tarihi : 13/01/90
Forum Kayıt : 24/07/09

Tehlike Başucumuzda Empty Tehlike Başucumuzda

4/7/2010, 12:00 am
Arkdaslar Abiler gözümden sakındıgım kuslarım eslesmis ve yumurtlamıslardı,6 yumurta vardı kümesimde cıkmalarına 1 hafta kadar bir süre varken dikkatsizlik sonucu yumurtalarım gitdi....Nasıl Mı? hersey 5 dakika icinde oldu hava sıcak oldugundan eve su almaya gitdim 5dk belki daha az kümesin kapısı acıkdı geldigimde siyah beyaz karga sanırım adı saksagan :) agzında yumurtayla gidiyordu inanamadım önce kümese bir bakdm yumurtalar yok o anki hüsra anlatılmaz...simdi ise tekrar 6 yumurta vardı ve bugun cıkmıs yavrulardan biri fena halde sevindim ve daha dikkatli olmaya karar verdim...ama inanmazsın belki cok akıllı bi hayvan sürekli beni gözetliyor sanki
ŞEBAPÇI MÜDÜR
ŞEBAPÇI MÜDÜR
Ad Soyad : ERDİNÇ METİN
Doğum Tarihi : 18/03/75
Forum Kayıt : 16/06/10
http://erdincmetinn@gmail.com

Tehlike Başucumuzda Empty Geri: Tehlike Başucumuzda

5/7/2010, 5:01 am
kargalar inanılmazakıllı hayvanlardır.
Mutlaka sizin zahafınızı bekleyecektir.
Oyüzden kapı konusuna bence dikkat edin
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

5/7/2010, 6:44 am
Taha aynı şey benim başımada gelmişti.Tek bir kere bu talihsizliği yaşadım ama sonradan önlemimi aldım kümes girişine ben yokken hava alsın diye tel örgü çakmıştım.Yaz günleri yerim balkon olduğu için rahattı hem kuşlar sabaha kadar kümes içinde temiz hava alıyorlar hemde kümeste pek koku olmuyordu.Nerden nereye geldim lol! .Neyse olay buydu:)
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

5/7/2010, 9:33 am
Gecmis olsun, yeni yavrularinin hayrini görürsün insallah, dikkat sart, yerde kedi derdi, yukarda atmaca, karga veya saksagan derdi, düsman cok, ...

Saygilar
esatdogan
Ad Soyad : esatdogan
Forum Kayıt : 14/12/08

5/7/2010, 10:22 am
bu karga konusunda bi köpek alıp eğitsen çok rahat edersin.benim kümesin kapısındaki köpek ne kargayı sokar ne yabancı bi hayvanı kuşların kapısını açarım girer içeriye yatar.kuşlarda ona alışık hiç çekingenlik göstermezler.
yani güzel bir köpek alıp yetiştirirsen o yerdeki zararlılardan korur kuşlarını.saygılar
tyc_tyc
tyc_tyc
Ad Soyad : Taha
Doğum Tarihi : 13/01/90
Forum Kayıt : 24/07/09

5/7/2010, 8:35 pm
aldm dersimi bundan sonra yumurtaya yatanları içerde bırakıyorum digerlerini dısarıya cıkarıyorum kapıyı kapıyorum :)