güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim  411k

Join the forum, it's quick and easy

güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim  411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kütahya43
kütahya43
Ad Soyad : kütahyalı
Doğum Tarihi : 09/04/91
Forum Kayıt : 06/04/10

güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim  Empty güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim

14/7/2010, 11:13 am
güvercinlerimin bazıları takla atmıyor naapmalıyım güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim  3419840488
talha54
talha54
Ad Soyad : talhaakdeniz
Forum Kayıt : 08/01/10

güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim  Empty Geri: güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim

14/7/2010, 11:17 am
güvercinin kendi içinden gelmeli
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim  Empty Geri: güvercini nasıl taklaya alıştıra bilirim

14/7/2010, 1:25 pm
Hem icinde olacak, bu sabir isi, veya güzel bir Rehberi olacak, ben Takla atan Kelebeklere sahibim, öylesine besliyorum, ama acayip bir görüntüye sahit oluyorum, ...
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

14/7/2010, 1:34 pm
Merhaba.Şunu söyleyebilirim ki kuşları hiç bir şekilde siz taklaya yöneltemezsiniz.Kuşun soyunun iyi olmasına bağlıdır bu durum.Bazen o kadar güzel kuşlarımız oluyor ki altından çıkan yavrular neredeyse bel kıramayacak kadar kötü yavrular oluyor.Ama hiç uçmayan,oynamayı bile beceremeyen hayvanın yavruları bir bakıyorsun ki canavar gibi oynuyorlar.Bu onların önceden beri süregelen genleriyle bağlantılı bir durum.Eğer ki elinizdeki kuş oyunluysa bunu tabi ki siz başaracaksınız;nasıl mı olacak sürekli uçurarak elbette.Tabi kuşun oyun performansı ne kadarsa o sınıra kadar oyun yapacaktır daha fazlasını beklemek zaten olmaz.Dediğim gibi kuşları iyi uçuş programıyla içlerindeki tüm hareketleri en ince ayrıntısına kadar gözlemleyeceksiniz.Selamlar...
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

14/7/2010, 1:43 pm
Takla sorun bence, simdi bir Takla ile hemen evet oyunlu diyenler var, Takla baska oyun baska, bunu birkere ayirmak lazim, yoksa Birmingham Roller`lerde simdi Taklaci degil, degilmi ?

Yerde dönen kuslar bile var, ...

Rehber olduktan sonra atar, ama yem bol ise, su bol ise, kus senle neye ugrassin, bulmus senin gibi birini, oh, gel keyfim gel, kümeste yerin varsa bende geliyom, bavulumu toparlayip geliyom, sen adresi ver yeterki lol!

Saygilar
tyc_tyc
tyc_tyc
Ad Soyad : Taha
Doğum Tarihi : 13/01/90
Forum Kayıt : 24/07/09

15/7/2010, 1:49 am
ben herzaman icin ucacak kadar büyüyen yavrularımı etrafı bilen ucurdugum kusların yanında ucururum peşlerine takılır hatda 1çift kus buldum biyerden ucuyor sadece takla atıyor sırf yavruları ucursun die bakıyorum onlara rehber sart rehber
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

15/7/2010, 11:33 am
:223:
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

15/7/2010, 11:34 am
arabanin ön tekeri nereye giderse arka teker mecburen arkasindan gelecek, baska care yok !

tyc_tyc
tyc_tyc
Ad Soyad : Taha
Doğum Tarihi : 13/01/90
Forum Kayıt : 24/07/09

16/7/2010, 1:33 am
aynen abi
oddrech
oddrech
Ad Soyad : muhammet
Forum Kayıt : 13/07/10

20/7/2010, 4:11 pm
arkadaslar benım de öyle bir sorunum var. 3 4 tane yavrudan çıkma yenı ucan kusum var ve hepsi bel kırıyor. sizin dedıgınızı denedım ve kumesımdekı en iyi oyunlu kusumla ucuruyorum bu seferde benım kus geniş ucmayı sevıyor bu yavrular peslerıne takıldılarmı kayboluyorlar yanı o kusa ayak uyduramıyorlar... bir kaç gun sonra yavrular ona ayak uydurmayı bıraktılar kedılerı ucuyorlar... :S
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

20/7/2010, 9:51 pm
iyi iste, hep konvoy halinde ucacak degillerya, ama bel kirmadan sonra taklayi cevirmesi lazim, ondan sonra kanat yapisi önemli, ilk üc kanat tügleri yani, ...

Hele bir taklayi cevirsin, ...

iyi kovalamalar

Saygilar
Similar topics