ankara güvercin hali 411k

Join the forum, it's quick and easy

ankara güvercin hali 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cinola
cinola
Ad Soyad : ali aydın
Doğum Tarihi : 06/11/78
Forum Kayıt : 10/02/09

ankara güvercin hali Empty ankara güvercin hali

14/7/2010, 6:11 pm
arkadaşlar öncelikle selamı aleyküm sene 94 veya 95 civarları ozamanlar ufagız istanbula babamın yanına gidecem ama giderkende ankaranın kuşlarından götürmek istiyorum haftaiçi bir gündü bizde bebe oldugumuz için genellikle pazar günlerii dışkapı pazarından kargaları toplardık paramız ona yetiyor diye.pazar gününe daha çok var die ben pahalı fiyata kuş satılan hale gideyim dedim neyse kuşdan anlamayan beslemeyen arkadaşlarla hale bir göz gezdirelim dedik dükkanları tek tek geziyorduk bir gart sesli ihtiyar dediki kuşmu lazım yegenimmmm :yok bakıyoruz amca( kısık bir sesle)al götür şu arab ı dedi bir çektii içerde kuşu tavana yapıştı kuşş benim gözler irileştii dedim ne kadar amca al 40 lira ver yaklamışlar bebeler dedii kuşun kuyrukları zaten eksik tipsiz silik bir dişi arap dı.aldım eve giddim aynı gün öncedende bir kaç kuş almıştım beraber balkona çıkardım ve arap balkondan kalktı kaçtı takip ettimm bulamadım inanırmısınız bir takla bile amadı dümdüz uçuyordu.iyi lan dedim tam kargaymış aman dedim evde arkadaşlarla vedalaşacam akşam gidecem istanbula.baktım ev telefonu çalıyor akşam üstü ali dediler sizin çatıya aap kondu valla mı dedim hemen dışarıya çıktım bir baktım ki arap geri gelmiş ALLAH ALLAH diyorum alışkın degil bir şey degil nasıl geldi hemen evdeki kuşları geri getirim yere bantladım bizim arap sanki yıllardır orda besliyormuşuz gibi kalktı bir oyun bir oyun ( ankaralılar eski bilirler)kuş yedi sekiz başla oynuyor ip gibi gidiyor neyse yarı saat sonra kendini hayvan cagız attı yere kendini bende hemen enseledim.akşama kartn kutuya koydum tek onu götürdüm istanbul kartala babamın yanına arkadaşlar kartalda bir uçurdum onubir uçurdum onu herkez bana angaralı kuşcu düyor neden mi arabın yüzünde illa bana ver bana ver diye abiler amcalar yalvarıyor.bende kimseye vermedim ama aksilik ya kuş kısır çıktı bir yavru bile alamadık nasip .............
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

ankara güvercin hali Empty Geri: ankara güvercin hali

14/7/2010, 8:18 pm
güzel bir paylasim, eline saglik ankara güvercin hali 3167858558
talha54
talha54
Ad Soyad : talhaakdeniz
Forum Kayıt : 08/01/10

15/7/2010, 8:40 am
gerçekte güzel bize denk gelmezki söyle kuşlar
cinola
cinola
Ad Soyad : ali aydın
Doğum Tarihi : 06/11/78
Forum Kayıt : 10/02/09

16/7/2010, 7:30 am
arkadaşlar gelirde kaç yılda bir bana da hala gelmiyor ya o kuşlardan kalmadı yada saklanıyor
ferkan
ferkan
Ad Soyad : ferkan şahin
Forum Kayıt : 02/03/11

2/3/2011, 10:07 pm
bende 5 liraya gecenlerde dumanlı erkek aldım celimsiz ama perdahlı bi kusdu bir hafta besiye cektim kaldırdım yere bii karış kalıyor 17 18 20 talayla 3 direk cıkıyor işe yaramz diye aldım kümesimin en güzeli oldu nasip işi :D
kemocan
kemocan
Ad Soyad : kemalettin kalaycıklıoğlu
Forum Kayıt : 08/01/10

3/5/2012, 2:13 pm
selam.evet çok ilginç şans talih işi bu kuşçuluk birazda
Similar topics