S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi .. 411k

Join the forum, it's quick and easy

S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi .. 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi ..

+8
mavigök
zeybek
fuatbc
yılmaz_SAGLAM
talha54
tyc_tyc
Kuscu-Murat
Onur_06
12 posters
Onur_06
Onur_06
Ad Soyad : onur ağtürk
Forum Kayıt : 14/07/10

S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi .. Empty S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi ..

14/7/2010, 11:30 pm
Ben eskiden kuş besliyodum ve şimdi yeniden başlıyacağım 4. katta oturuorum üstümüzde çatı var binalar çok etrafımızda ama bizde yüksekdeyiz baya kuşun uçabileceği alan fena değil ama balkon olduğu için teredütdeyim.
2 çift kuş alcam bn damızlık alıp yavrularımı uçurayım yoksa direk oyunlu kuş alıp alıştırayımmı balkona ? Bide en sevmediğim şey kuşun çatıya atması yuvadan kalkıp yvaya insin istiyorum kuşlar tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.
şimdiden herkese teşekkkür ederim.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi .. Empty Geri: S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi ..

15/7/2010, 12:26 am
dönek veya kelebek besle
tyc_tyc
tyc_tyc
Ad Soyad : Taha
Doğum Tarihi : 13/01/90
Forum Kayıt : 24/07/09

S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi .. Empty Geri: S.a Kuş ustaları bi bakabilirmi ..

15/7/2010, 1:40 am
taklacı zor olur murat abinin de dedigi gibi dönek yada kelebek besle bencede
talha54
talha54
Ad Soyad : talhaakdeniz
Forum Kayıt : 08/01/10

15/7/2010, 9:11 am
taklacı kuş bence inemez zaten balkona çok zor
yılmaz_SAGLAM
yılmaz_SAGLAM
Ad Soyad : yılmaz sağlam

15/7/2010, 12:38 pm
Aynen ben taklacı yı normal çatıya indiremiyorm.Sn sakın öle bi hata yapma:d
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

15/7/2010, 12:46 pm
Dönek seri ucan kus, yani ucak gibi ucuyor masallah, ses yok, kolu komsuyu rahatsiz etmez, ayagi yere basmadan kümesine gider, ... taklaci zor olur, her yere atar mademki yerin pek el verisli degil, ...

Saygilar
Onur_06
Onur_06
Ad Soyad : onur ağtürk

15/7/2010, 8:28 pm
murat abi çok sağol da ben mardin güvercinlerini çok seviyorum yani taklacıları çok seviyorum kendi yavrumu alsam gene alışmazmı balkona ?
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

15/7/2010, 9:59 pm
dene !
fuatbc
fuatbc
Ad Soyad : xyz xyz
Forum Kayıt : 06/02/10

24/8/2010, 1:24 am
onur kardesım merhaba bende ılk senınkı gıbı balkonda kus besledım ve ustumuzde catı vardı ve ben oraya kus bastırabılıyordum butun kusları bastırmak cok zor her kus ıcın gecerlı degıl ama balkondan dırarı dogru bır tahta uzatırsan bıraz genıs tahtaya ınıp ordan kumese gelmesı daha rahat olur ve asla eke kusu alıp ucurmaya calısma kendı yavrunu al ucur daha rahat olur tabı dedıgım gıbı her kusu balkona bastıramayabılırsın ama yukarda yazılanlara ben karsıyım balkona ınemez dıye bısey yok sen ınmesı ıcın elınden gelenı yap ıner tabıkı yukarda yazılanlar gıbı kelebek bango baska tarzı kuslarda hıc sıkıntı cekmezsın cok rahat bakarsın oyun kusunda zorlanırsın bunları goz onunde bulundur kardesım saygılar.
zeybek
zeybek
Ad Soyad : serkan kandemir
Doğum Tarihi : 28/06/84
Forum Kayıt : 20/10/10

29/10/2010, 12:54 pm
dönek beslemeni tvsiye etmem kuşunu takip edemezsin hemde pırıltı at bilecegin geniş alan olmalı yoksa kuşun dönüşte vurur öldürüsün bece kelebek besle senin için en iyisi bu
mavigök
mavigök
Ad Soyad : ahmet paşa
Doğum Tarihi : 01/09/67
Forum Kayıt : 01/11/10

5/11/2010, 3:56 pm
bence senin ilacın çorum çıplağı hem takla hem rahat konması inan odaya bile gireni var ustalarına sor istersen
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

6/11/2010, 1:41 am
o da dogru, bir kac kez canli canli izledim, ayaklari pacasiz, belki pacalisida vardirda biz bilmiyoruz, ... denemekte fayda var, kararini verdinmi ?
mehmet safak
mehmet safak
Forum Kayıt : 09/12/10

13/12/2010, 8:25 pm
slm arkadaslar arkadas takla beslemek istiyor onu soruyor siz baska bir tur beslemesini oneriyorsunuz. kardesim taklayi istedin yere oynatabilirsin seyisligin varsa yoksa bilene danis ama yavrudan tabiki saygilar
security
security
Ad Soyad : E.Çağatay ÇÖL
Doğum Tarihi : 30/11/83
Forum Kayıt : 12/05/10

13/12/2010, 9:44 pm
kümesini çatıya yap bütün dertlerinide bi kenara at. forumda çatı arasında beslayen arkadaşlar ver onlardan yardım ve bilgi al

saygılar
kalmah19
kalmah19
Ad Soyad : ahmet kılıç
Forum Kayıt : 19/04/11

11/5/2011, 12:29 pm
ben catı arasında besliyorum sorun yok taklacı kus iniyor corum cıplagı yazmıs bi abi corum çıplagı iyidir güzeldir pahallıdır corumluyum eskisi kadarda kalmadı artık catı arasında beslersen yardım ederim
ArifSahinkaya
ArifSahinkaya
Ad Soyad : Arif Şahinkaya
Doğum Tarihi : 23/09/93
Forum Kayıt : 12/07/11

14/7/2011, 9:26 pm
istanbulda 5 10 tl ye baska diye corup cıplagı sattım mezatcılar bile zor anladı corum cıplagı oldugunu :) bilseydim sökük bi kus oldugunu hic satmazdım :D