Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM

+6
BlackJack
bykalfa
freaxs
kuşçu mert
Kuscu-Murat
yılmaz_SAGLAM
10 posters
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM - Sayfa 2 Empty Geri: Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM

14/8/2010, 8:28 pm
Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM - Sayfa 2 993232 cok dogru !!!
cabir
cabir
Ad Soyad : ZAFERKARAGOL
Forum Kayıt : 16/11/09

Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM - Sayfa 2 Empty Geri: Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM

14/8/2010, 8:40 pm
bence boşuna emek verme terbiyesiz kuşla ugraşmak çok zordur Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM - Sayfa 2 4245286173
sadık bayar
sadık bayar
Ad Soyad : sadık
Forum Kayıt : 08/08/10

17/8/2010, 6:46 am
yılmaz_SAGLAM demiş ki:Oyunlu kara zırlım war.yarım saat 45 dakkika arası ucuyor.tam benm çatıya incek fişeğe çıkyor.En son yorulunca yan çatıya atıyor.Sabah sabah admları rahtsz etmekten utanıyorum artık.Sürekli kendm gidp o çatdan alıyorm.Bunun bi çözümü warmıdır.
NOT:O CATIYA poşet bağla felan demeyin onu denedm bu sefer başka çatıya atıyor... :(:(.

selam kardeşim 1 cisi kuşun damarı çok önemli kuş teke düştüğünde bu hareketi dewam etdiriyorsa yapacak bişey yok ya çıkartıcan elden yada kesicen kanatlarını atıcan damızlığa benim fikrim uğraşmaya değmez her kuş oyununu yapıp kendi kümesine inse kimse daha güzel kuşun peşine düşmez bizlerde zamanında senin yaşadıklarını yaşadık eleyip aralarından en iyilerini bıraktık birde aç uçur kuşu yem verme indikden 15 dk sonra felan ver suyuda aynı şekilde yem yediği yere insin kafasına yerleşsin bu saatde uçucam inicem yemi yiycem ve farklı saatlerde uçurma hergün saat kaçda kaldırıyorsan şaşma ben terasa cıkdıgımda kuşlar beni gorunce hemen kafesın telıne cıkarlar ucucaklarını bılırler yani seyıslık cok onemli sanırım kusun yenı yenı tek ucmaya baslıyor tahmınımce altına fazla kus serme 3 tane kafı sonradan yer yapdıkdan sonra serebılırsın sıkıntı olmaz yıne de aynı hareketı yapıyorsa ben senın yerınde olsam bekletem cıkartırım elden cunku onunda altından gelenler aynı seyı yapacakdır bırı yapmasa bırı mutlaka yapar butun keyfın kaçar saygılar..
yılmaz_SAGLAM
yılmaz_SAGLAM
Ad Soyad : yılmaz sağlam
Forum Kayıt : 14/07/10

17/8/2010, 11:09 am
SADIK BAYAR Yorumun için Oyunlu kuşum başka çatıya atıyor.Napabilirm YARDIM - Sayfa 2 3149687655 kuş dedğim giibi tam alştı nerden inip nerden kalkıcana bide başka çatıya atma olayını bile ortadn kaldrms tam ucurmaya başladmki bu seferde kanatının son filizi patladı.bazı kuşçulara sordm dirsek açmış demişler..kuşun cückleri tüylenmeye başladı bakalm nolcak
sadık bayar
sadık bayar
Ad Soyad : sadık
Forum Kayıt : 08/08/10

17/8/2010, 11:15 am
dirsek de olabilir kanadı fılızse oda patlamısdır eğer dırsek açmış ise daha randıman wermez ne uçusunda nede oyununda birde normalde son teleğideki kuş kaldırılmaz baş 2ye geldiğinde kesmen lazım yawruya kusdukdan sonra bır daha kaldırmalıydın ....
fuatbc
fuatbc
Ad Soyad : xyz xyz
Forum Kayıt : 06/02/10

19/8/2010, 8:32 pm
kus alısmasaydı bende musa gıbı ya elınden cıkar yada yatır yavrusunu ucur dıyecektım bazı kuslarda huydur catıya atmak oyununu yapar kendı yerıne gıder baska yere atar bazısıda kısa surelıgıne yapar bunu ama huy olan kusun altından malesef kendı gıbı yavru gelıyo yavrusuda oraya buraya konuyor buda ınsanı delı edıyor kusun seferı oyunu herseyı bı anda gozunde sılınıyo ve satıyorsun :) neden boyle konustum yasadıgım ıcın :) saygılar.
Similar topics