Yağmurlu bir yaz günü... 411k

Join the forum, it's quick and easy

Yağmurlu bir yaz günü... 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yılmaz_SAGLAM
yılmaz_SAGLAM
Ad Soyad : yılmaz sağlam
Forum Kayıt : 14/07/10

Yağmurlu bir yaz günü... Empty Yağmurlu bir yaz günü...

21/7/2010, 1:31 pm
Sabah saat 9 sularn da catya cıkmstm..Kuşları cıkarttım.Havada yağdı yagcak.Nese ben normlde kaldırırdımm kuşları nese bırakym uçrmym dedim.yarım saat kadar yemledim.Ondan sora oyunlu çakmaklım war o birdenbire ürküp fişeğe çıkar gibi diklendi.Nese 15 dk oldu 30dk oldu kuşta tık yok.Gök gürültüsü başladı.Yağmurda yavas yavas atıyor.Ben hemn diğer kuşları kümese soktum.Ama aklım çakmaklıda.İnsin diye dua ediyom ama o çatıya yaklaşıyo tam incek gene dikiliyo 3 4 takla derken gene dönüyo.Nese tam o sırada bizm burda kuşcu boldur.Birisi de kuşları acık bırakms.Gök gürltsndn mi belli deil onlarda kalktıı.Bi baqtm bnm çakmaklıda onlarla berabr uçuyor.Sora evin batı tarafna doru bi daldı hayvncağız arkasına bile baqmdn dmdz uzklaştı bendn.Normalde cok sadık diye bilrdm.Ama yağmurdanmıdır nedir.Kuş kayboldu.1 2 saat bekleym derken akşam oldu kuş hala yok.Bende 2.öğretim okuyorm.Mecbur okula gtcem.Saat 6 7 gibi bindm arabaya tam otrdm annem aradı.Dedi senn kuş geldi çatıda bekliyor.Bi sevndm anlatamm.Babam saolsn yakalyp koyms kümese.Ozmndn sora en sevdğm kuş o olmştr.Resmide profil resmimdeki
king king
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

Yağmurlu bir yaz günü... Empty Geri: Yağmurlu bir yaz günü...

22/7/2010, 12:41 am
Güle güle beslersin insallah
yılmaz_SAGLAM
yılmaz_SAGLAM
Ad Soyad : yılmaz sağlam
Forum Kayıt : 14/07/10

22/7/2010, 12:57 pm
:112: Allah herkese böle sadık kuşlar nasip etsin
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

22/7/2010, 1:03 pm
Eyvallah
Similar topics