Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere...

+6
ŞEBAPÇI MÜDÜR
Kuscu-Murat
seleray 51
kerimikiz1953
Forum Admin
Onur_06
10 posters
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 Empty Geri: Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere...

28/7/2010, 8:50 am
Estagfurullah, :112: Müdürüm

Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 582302429

Ben Kisin gelirim, elim cebimden cikmaz o halde Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 4245286173 king

Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 3434830833
Anonymous
Misafir
Misafir

Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 Empty Geri: Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere...

28/7/2010, 11:32 am
Uğursuzluk getirir kavramı yanlış olabilir ama şuda bir gerçek güvercin beslemek insana manevi olarak çok zarar veriyor bunu kabullenmiyoruz ama bu böyle yumurtasını kırarız yavrusu ölür kanadı kuyrugu tam olmaz uçururuz sonuçta bu hayvanların dili yok bize birşey anlatacak durumda değiller. Herkes kendince diyebilir ben dikkat ediyorum ben yumurta kırmıyorum diye ama muhakkak bi hatamız olmuştur en azından acemilik zamanında çok olur bunlar.Bu hatalarımızda manevi olarak çok zarar veriyor bize...

Peygamber efendimiz s.a.v Hicret ederken Ebu cehil peşine düşmüş peygamber efendimizde bi mağaraya saklanmış hemen bi güvercin oraya yuva yapmış yumurtlamış bir örümcekte gelmiş ağ yapmış bakmışlar mağaranın ağzı örümcek ağıyla kapalı burada değildir demişler gitmişler. sonuç olarak örünmcek ve güvercin peygamber efendimizin hayatını kurtarmış...

Peygamber efendimiz ise bir gün güvercinin peşinde gezen bi adam görmüş ve sahabelerine söyle demiş " Bakınız bir şeytan bir şeytaneyi takip ediyor."

Örümcek içinde evinizde örümcek gördüğünüz zaman öldürmeyin ama evden uzaklaştırın çünkü ördüğü ağlar sizin kaderinizdir derler...

Kıssadan hisse Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 3419840488
sedatdalci
sedatdalci
Ad Soyad : sedat dalcı
Forum Kayıt : 09/05/10

28/7/2010, 1:21 pm
sevgili kardeşim once sana bu guzel yazıyı bızımle paylaştıgın için teşekkur edrım.
ben yaklasık 6 yaşından beri hayvanlarla iç içe buyudum guvercın benım yahatımda hep oldu ama 10 yaşında bahçeye düşen bir sabuni beni bu ortamın içine oyle bir aldıki taki okulumu ve hayatımı karartana kadar her şeyi görmezden geldim yaş 17 oldugunda iki ayaklı güvercinler beni kanatlı guvercinlerden baya bi soguttuki iyikide sogumuşum yoksa bugun sahip oldugum kariyerim ve işim olmazdı ben tam bır kuş kolık olmuştum saat altıda açılan orucumu saat 9 da açtıgımı hatırlıyorum inanan bitane nuhidim vardı sabah saat 7 de kaldırırdım ögleden sonra anca inerdi ve asla uçmam demeyen bir kuş tu gerçegi şimdi öyle kuşlarda kalmadı .
yaklaşık 12 13 sene aradan sonra 6 ay önce yine başladım balkonumda 6 7 tane guzel soydan gelme kuş beslıyorum amacım 2 yaşındaki oglum benım gibi hayvanları sevsin hayvanları sevmeyen insanları asla sevemez saygılar sevgiler.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

29/7/2010, 8:20 am
ellerinize saglik Güvercin UĞURSUZLUK getirir diyenlere... - Sayfa 2 3167858558
Similar topics