bagdadi nasıl alıstıracagım 411k

Join the forum, it's quick and easy

bagdadi nasıl alıstıracagım 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GenaR
GenaR
Ad Soyad : Genar JanaK
Forum Kayıt : 05/04/10

bagdadi nasıl alıstıracagım Empty bagdadi nasıl alıstıracagım

29/7/2010, 8:11 am
Öncelikle selam herkeze bende 1 adet erkek bağdadi guvercini war bunu nasıl alıştırabılırım;çeşitli kaynaklardan okuğuma göre bir bağdadi yuva yaptığı yeri asla terketmez başka yere &&&&&&ürüldüğü zamanda geri eski yerine gelir vs bunun bir çözümü varmıdır(Not:eşi yok :S)

Teşekkürler.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

bagdadi nasıl alıstıracagım Empty Geri: bagdadi nasıl alıstıracagım

29/7/2010, 8:42 am
Etrafta baska kus ( Güvercin ) varsa kalma ihtimali büyük, ... sans isi bu birazda, ama yuva yaptigi yeri birakmaz diyorsun, bu birkere her Güvercin icin umulan bir durum, kaybolan yine kayboluyor, en kötü ihtimal yavrusunu alamadan ölebiliyor, ...

Sen ona ilk önce uygun bir es bul, isin daha kolaylasir o halde !!! bagdadi nasıl alıstıracagım 4245286173

Güle Güle besle

Saygilar
freaxs
freaxs
Ad Soyad : ufuk sahin
Doğum Tarihi : 10/05/85
Forum Kayıt : 12/01/10

29/7/2010, 9:40 am
merhaba kardeşim bendede bir erkek bağdat var 3 günde zor yakaladım sinekte kendi kuşlarım uçarken 2 gün üstüste atmada doğan gibi bir şeyin daldığını sanmışltım zaten kuşun boyutlarını soylememe gerek yok tavuk gibi oluyorlar bende ilk indirdiğimde kuşu 2 gün dışarıya çıkarmadım 3. gün giderse gider diyerek bıraktım kuşlara katıldı ilk zamanlar kuşlar çok korkuyordu bundan ama sonradan alıştılar kalktığı zaman gözden kayboluyor buluta gidipçok geniş bir şekilde ucuyordu sonrasında bunun ölçülerine yakın bir eş bulmam gerektiğini düşündüm ve bir van kuşu getirdim
geçmişini bende çok okudum araştırdım fakat bu tip kuşlar eş , yavru , yuva hastasıdır.
bulabilirsen kendi cinsinden bir dişi bulamassan da biraz cüsseli bir posta bul bu tip kuşa eş bulması çok zor en yakını posta dır. yavru baktırmaya birebirdir bu kuşlar ben oyle yapıyorum eşe atmadan salma derim ben
eş yaptıktan sonra bu kuşların bir otüşü var kanatlarını açarak dönüyor o sahne görülmeye değer.
GenaR
GenaR
Ad Soyad : Genar JanaK
Forum Kayıt : 05/04/10

29/7/2010, 10:09 am
tmm çok sağolun.
erding
erding
Ad Soyad : janak
Doğum Tarihi : 03/07/92
Forum Kayıt : 23/03/09

29/7/2010, 1:18 pm
Kardeşim sen bence ona güzel bir eş ayarlamaya çalış bende o kuşa eş olacak bir güvercin tarzı yok olsa sana yardımcı olabilirdim,diger arkadaşlardan biraz araştır sana eminim yardımcı biri çıkacaktır.

Saygılarla E.Janak
Similar topics