acil lütfen yardım istiyorum... 411k

Join the forum, it's quick and easy

acil lütfen yardım istiyorum... 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

acil lütfen yardım istiyorum...

+9
KONYALI 42
HAKKI
minarekentli13
deli_fisek03
cemal kara
ademyavuz
kuscumehmet
Haso
onlysmile
13 posters
onlysmile
onlysmile
Ad Soyad : şükür öksüzali
Doğum Tarihi : 02/05/87
Forum Kayıt : 23/06/08

acil lütfen yardım istiyorum... Empty acil lütfen yardım istiyorum...

23/6/2008, 9:39 pm
mrb bnm bi tane erkek kuşum var kuş çok gzl uçuyor 1 saat fln ama fışkırırken çok kısa fışkıyr ama çokkk fazlada takla yuvuyr sanki sersem gbi mesela 2 metre fışkırıyorsa 5 tane takla atıyor buda kuşu sersem gibi gösteriyrr sizce buna ne yapabilirm bide sefere gelince taklya bi sarıyor hemen iniyor normalde o oyunla o uçusla 30 sefer fln yapması lazmm yardmlarınz için şimdiden tşkler...
Haso
Haso
Ad Soyad : Hasan Sağlam
Doğum Tarihi : 27/06/75
Forum Kayıt : 11/04/08

acil lütfen yardım istiyorum... Empty Geri: acil lütfen yardım istiyorum...

24/6/2008, 10:08 am
fazla ucurma sıka girmiş yada kuyruk çek
onlysmile
onlysmile

24/6/2008, 11:21 am
ya zaten kuş 2 aydır fln yatıryrdu şimdi kenarlarda 2ser kuyruk kalcak şekilde cektim inş düzelir..bide bi kuşum var oda oyunlu ama kantlrında güç yoq buda bi taklaya sardımı nere olursa iniyor...kendini çekip yuvaya doğru gelmiyorr
kuscumehmet
kuscumehmet
Forum Kayıt : 26/04/08

24/6/2008, 3:22 pm
walla birader kuyruk çekme bence ben çektim kus kendini zor toparladı öle salak salak ucuyor.doğru düzgün fişeklemiyordu kuyruk çekince kuyruk geldi baya bi zaman sonra toplarladı yinede sen bilirsinn oke
onlysmile
onlysmile

24/6/2008, 8:32 pm
ya bras geç oldu kardes cektim kuyruklari dedigin gibi sanki baska bi kuş oldu havada 30 kez fişkleyen kuş 3 kez fişekledi 1 saatte neyse yumurtasi olcak yawruya kusana kadar yatrcam kuşu....
ademyavuz
ademyavuz
Ad Soyad : Adem Yavuz
Doğum Tarihi : 01/01/80
Forum Kayıt : 04/06/08

7/7/2008, 6:16 pm
arkadaşım 1 saate bir kuş 30 kere nasıl fişekkler benim aklım almıyor bizdekiler adam gibi oynuyor 8 yada 10 kere sefer(fişek) yapıyor. siz galiba biraz abartıyonuz kuş işi abartıya gelmez gümbürtü olursunuz ben 1 saat ucup 300 sefer yapan kuştan hiç bişe oolmaz derim çünkü kuş uçmuyor sadece dönüp evin üzerine fşek yapıp duruyor demektir bilmem yanılıyomuyum...? bide kuyruk cekme işşi var çoluk çoçuğun işi onlar sizin tek bacağınızı bağlasalar ne kadar kosarsınız . aynı şey unutmayın sakın kuyruk muyruk cekmeyin... eğerki kuşunuz dediğiniz gibi 2 metrede 5 takla atıyorsa telekve tüyde değil ise akşamları ve sabahları erkeknden ucurmak gerekir yatırmamak gerekir yavru almamalı eş vurmamalı kuşa. kuşunuzun kalitesine güveniyorssanız kuşu yumurtaya oyununu actıktan kendini tam oyuna soktuktan sonra yavru alın ve tekrar ucum için eşinden ayırın tyekrar ucurmaya baslayın ilk ucuslarını yapmaya bilir hatta taklayı bile kese bilir yılmadan kuşu takip edin ve eski haline döneneş kadar devamlı ucurun iki ayda kuş evin üzerine gelip taklasız inme yada boş seferler yane boş fişekler yaparsa kuşu elinizden cıkarın saygılar....
onlysmile
onlysmile

7/7/2008, 8:18 pm
mrbb sen inanmiyorsun ama biz öle kuş besliyoruz sana vidyo cekiym 1 saaatte en az 50 sefer yaparr...yabik beslemiyopruz oyun kuşu besliyoruz biz...ama gel görki 2 gün önce atmaca geldi ve kuş kayıp yoq ortalıkta altnda 1 hafata snra çıkcak yawrular vardi eger gelrse sana vidyosunu cekp atcam öle kuş olur mu olmaz mı görr o kuş bi seferde 17 taklayla çıktıgını gördüm ben... burda yalan söyleypte kmseyi boşiuna kandırmanın bi anlami yok...cvbın içn yinede tşkler...
cemal kara
cemal kara
Ad Soyad : cemal kara
Doğum Tarihi : 08/08/80
Forum Kayıt : 08/07/08

12/8/2008, 7:11 am
1 saatde 50 sefer yapıyor herseferde 7 takla atıyor diyorsun arkadaşım sen festivallere katılsana senin kuşun süper o zaman bu arada o kuş çatının ne kadar uzağına gidiyor hiç yüksel miyor mu hiç gezmez mi bu kuş birde dikkat et seferi fazla yaparken yorulup inmesin bir anda oyunlu kuş değin zaman seferini yaptıktan sonra kendini dinlendirmek için yükseğe çıkacak biraz gezecek öle her turda gelen kuşlar biraz tehlike yaratır bence dikkat etmek lazım
cemal kara
cemal kara

12/8/2008, 7:13 am
pardon 7 yazmamış arkadaş 17 yazmış acaba bu kuş 17 taklayı atarken kaçmetre yukarı doğru çıkıyor hiç dikkat ettiniz mi
deli_fisek03
deli_fisek03
Ad Soyad : salih anbanazli
Forum Kayıt : 06/07/08

12/8/2008, 3:08 pm
arkadaslar bence bu arkadasin kusu sefer falan yapmiyor bu kus bol perdahli bir kus ki her turda inmek icin yokluyor perdahindan dolayi da taklayi siklastiriyorki ine bileyim diye ama su var ki perdah oyunlu kus ile fiskiran kus arasinda daglar kadar fark vardir siz siz olun oyunda fiskirmayi bilmiyor iseniz bu deyimi kullanmayin size bir ornek vereyim fiskiran kus sefere geldi tabani vurdummu bir daha tokat almadan belli bir mesafeyide kat etmesi gerekir ki sonra tokat alip seferine devam ettirmesi gerekiyor yani kus fiskirinca 2 m mesafede 5 takla vurmaz saygilar
onlysmile
onlysmile

13/8/2008, 8:01 am
bakın arkdaslar saçma sapan bi çok yorum okudum benm burda işim yok size yalan mi söylüycem yawww.....kimseyi biseye inandrmak zorunda değil ztn....hergün bi kişi çıkıp kndine göre boş boş yorum yapmasın...
deli_fisek03
deli_fisek03
Ad Soyad : salih anbanazli
Forum Kayıt : 06/07/08

13/8/2008, 6:21 pm
kardes burda kizilacak bisey yok ben kusun oynamiyor demedim fiskirmiyor dedim
cemal kara
cemal kara

14/8/2008, 1:05 pm
kardeş kızmaya gerek yok herkes fikrini söylüyor burada ve bu formda bu amaçla kurulmuştur tanışmak tartışmak anlaşmak sohbet etmek ve fikir alış verisinde bulunmak için bende seferli oyun kuşu bakıyorum mesela ama hiç senin bahsettiğin gibir kuş seyretmedim ben 1 saatde en az 50 sefer yapan kuş onun için sayın delifiseğe katıyorum bazı konularda
minarekentli13
minarekentli13
Ad Soyad : mahir dermanoğlu
Forum Kayıt : 07/08/08

14/8/2008, 7:26 pm
bak bram kuşun bi saat uçması bence az 5 sa aşağı olan jkuş bnm kümese giresmez bu bir iki kuşun için kuruk çekmek iiiiiiiii olabilir yada daha fazla uçan bi kuşla 2-3 gün aralılkarla uçurabilirsin
HAKKI
HAKKI
Ad Soyad : HAKKI KUŞ
Forum Kayıt : 20/08/08

6/9/2008, 5:36 pm
İLK ÖNCE BÜTÜN KUŞCU ARKADAŞLARA SELAMLASR DERİM ARKADAŞLAR OYUN KUŞU HAVADA ŞEBAB YERDE HER TÜRLÜ OYUN KUŞU HER TÜRLÜ ŞEBAB İÇİN ARAYA BİLİRSİNİZ BEYEWNMEYEN KUŞU ALMAZ OYUN KUŞUDA UCURULUR ABARTMA YOK VE ALICISI VARSA BASIK PERCEM KARAKANATAKKURUK SARI KAFA SATILIK İSTEYEN OLURSA MSN Mİ EKLESİN Saruhan16@hotmail.com ekleyin kuş görüz yalan yok şebapsa şebab oyunsa oyun
KONYALI 42
KONYALI 42
Ad Soyad : KENAN BEYAZGÜL
Forum Kayıt : 07/09/08
http://www.konyalikuccu-42.de.tl

8/9/2008, 2:48 pm
selamlar Delifisek kardesimin dedigine katiliyorum ben de sahsen cok perdahli kuslar var ayni sorunu yasadim saygilar
murat yılmaz
Ad Soyad : murat yılmaz
Forum Kayıt : 06/09/08

8/9/2008, 4:33 pm
merhaba serte gırmıs kusun neresını cekersen cek farketmez kuyrugu serte gırmeden alıncankı bı ıse yarasın kusu belırlı bı sure ucurma dama bırak gunes alsın daha sonra kusu dık havaya ve pırıltı goster yanı havada bır yada ıkı tur atsın dama ınsın kanatlarını ıyıce acsın daha sonra duzelır diye umıt edıyorum ıyı aksamlar..
haziran_78
haziran_78
Ad Soyad : şükrü demiroğlu
Forum Kayıt : 22/10/08

22/10/2008, 10:24 pm
vallah ben ist birincisi kuşun uçuşunu şahsen izledim sahibide astsubay abibiz o kuş bile 2 saate 30 küsür sefer yaptı sanırım senin kuşunda deli_fişek kardeşimin dediği perdah sorunu var okadar sefer yapan kuş çok perfonmas kaybeder diy edüşünüyorum saygılar herkeze
gecityok
gecityok
Ad Soyad : erkan KUMAK
Doğum Tarihi : 12/11/77
Forum Kayıt : 02/10/08

24/10/2008, 9:03 pm
onlysmile demiş ki:ya zaten kuş 2 aydır fln yatıryrdu şimdi kenarlarda 2ser kuyruk kalcak şekilde cektim inş düzelir..bide bi kuşum var oda oyunlu ama kantlrında güç yoq buda bi taklaya sardımı nere olursa iniyor...kendini çekip yuvaya doğru gelmiyorr

kuşun gagasına bak morlaşmamı var gaga rengi diyerlerine göre ıslak gibi olur 2 . kuşundan bahs ediyorum rasgele inen o kuşun gagası eğer dediğim gibiyse karın ağrısı vardır yorma dinlendir yoksa hasta edersin kuşu karın ağrısından çıkınca normale döner
aykut01907
aykut01907
Ad Soyad : aykut sözer
Forum Kayıt : 24/09/08

28/10/2008, 5:07 pm
kuş tüyde kuşu yorma
Similar topics