güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi 411k

Join the forum, it's quick and easy

güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞAHAN KESER
ŞAHAN KESER
Forum Kayıt : 16/12/10

güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi Empty güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi

10/2/2011, 8:41 pm
ben internetten okudum sarımsak ve elma sirkesi güvercinin suyuna konuluyomuş neden ??
şenol
şenol
Ad Soyad : Şenol YALÇIN
Forum Kayıt : 20/05/10

güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi Empty Geri: güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi

11/2/2011, 9:56 pm
ikiside özellikle sarımsak dopal antibiyotikdir. kuşların hastalanmaması için konulur. bende uyguluyorum tavsiye ederim. ama ikisini birden koyma(ikisi bir arada olduğunda sağlık açısından bir sorun varmıdır bilmiyorum ancak kuşlar suyu içmek istemiyor.) elma sirkesi koyduğun suyu ertesi gün değiştir 3-4 gün temiz su ver ardından 2 gün sarımsaklı su ver sonra 3-4 gün daha temiz su ver.tekrar elma sirkeli su ver. bu şekilde devam edebilirsin benim uygulamam bu şekilde. çok da faydasını görüyorum.
ŞAHAN KESER
ŞAHAN KESER
Forum Kayıt : 16/12/10

güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi Empty Geri: güvercin suyu ve sarımsak elma sirkesi

12/2/2011, 4:20 pm
teşekkürler
ArifSahinkaya
ArifSahinkaya
Ad Soyad : Arif Şahinkaya
Doğum Tarihi : 23/09/93
Forum Kayıt : 12/07/11

16/10/2011, 8:28 pm
ben elma sirkeli suyu sadece kuşların yıkanmasında kullanıyodum tüyleri daha temiz oluyodu içilmelerinde fayda oldugunu bilmiyodum sarımsagı suya nasıl uyguluyosunuz dilimleyip icinemi atıyosunz analtırsanız sevinirim
Similar topics