selam bi sorumm olacaktı buyrun a? 411k

Join the forum, it's quick and easy

selam bi sorumm olacaktı buyrun a? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cemal girasun
cemal girasun
Ad Soyad : cemaL baş
Doğum Tarihi : 01/01/86
Forum Kayıt : 12/03/10

selam bi sorumm olacaktı buyrun a? Empty selam bi sorumm olacaktı buyrun a?

20/2/2011, 9:49 am
bi çift arap besliyorum kuşlar yumurtalarını açmıordu hiç yanii bildiğimizz su cıkıordu bende bu gunn çiftleşiyorlarmı diye mrkk eddim ve takipe aldım kuşlarıı meğersemm kuşlar yani erkeği çiftleşmesinii beceremiyormuşş üstüne cıkıyorr ne yapıp ne ediıpp bişi yapamıyımmm yapmış gibi davranıorr ama bu kuş yapmassaa yumurtlarrıı nasıl yapıorr dikkatlice baktımm hatta 3-4 defa çiftleştiler hiççç yapamadı sırtındaa 3- efektt gerisi palavraa ne olcak bunların halii bi bilginiz var mıı
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

selam bi sorumm olacaktı buyrun a? Empty Geri: selam bi sorumm olacaktı buyrun a?

20/2/2011, 10:38 am
Selam Cemal`im,

Tavuk düsün, yumurta veriyor, illaki Horoza gerek yok demekki, ...

Yumurta olayi disilere mahsus bir durumdur, ... anatomileri buna elveri$li, Iran`da bunu yiyen cok mesela, yeterki Güvercin yumurtlasin, cocuklarin dili cabuk cözülsün diye yeniliyor orada mesela, ... gec konusan cocuklar icin yani, ... cok geveze biri oldumuda, sen Güvercin yumurtasi ilemi beslendin diye takiliyorlar adama, ... king

Sen onlari 2 hafta ayir, birbirlerini görsünler ama bir araya gelemesinler, erkek biraz kizsin, kizi$`sin, ...

Acemi olabilir, bir sorunu olabilir, biraz daha sabirla yana$ bana göre, ... ve ya Multivitamin kuru yap o iki hafta icinde, yada Vitamin E takviyesi, ... $ubat ayi ciftle$me ayidir, ... zaman kaybetme, cünkü yumurta yapmak bile cok güc istiyen bir giri$im, calsiyum ve minerali unutma, bunlarda cok mühim ! Tavuk degiller sonucta, birbirlerine az benzeseler bile, ...

Allah sabir versin ve kolay gelsin insallah!

Saygilar
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

selam bi sorumm olacaktı buyrun a? Empty Geri: selam bi sorumm olacaktı buyrun a?

20/2/2011, 5:35 pm
Cemal Bey merhabalar.Kimi zaman Murat Abi'nin dediği gibi kuşlar çiftleşirken acemilik zamanı yaşıyorlar.Buna en basit ve en komik örneği ben kendi kuşlarımdan vermek istiyorum.İnanın izlerken çok güldüm :) . Erkek bir miskim ilk çiftleştiği zaman dişinin üstüne çıkacağına üstüne çıkmadan çiftleşme hareketi yapıyordu.Dedim acemidir olur o kadar bi yarım saat sonra bi daha çifleşiyorlar erkek kuşun üzerine bu sefer çıktı ama bu seferde yönler karıştı erkeğin kafası dişinin kuyruğuna doğru kuyruğu kuşun ağzında .O gün çok gülmüştüm. lol!
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

21/2/2011, 1:21 am
Kuslarin sapik senin king

Fantazi hareketler yapiyor lol!

Cokta bakma, ayip king tövbe tövbe, ... king
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

21/2/2011, 2:34 am
zamanla pozisyonları gol yapmaya başlarlar merak etme selam bi sorumm olacaktı buyrun a? 4245286173
cemal girasun
cemal girasun

22/2/2011, 12:02 am
cevaplarınız için çok tşkk ederimm .. ama kuş beslemekkden yana zevkinii allah izin veriyorsa alırsınn yok vermiyorsaa kuş beslemiceksinn daha iki hafta önce aldığım risasimii bu günn kafası yerde yapışıkkk kaldıramazz haldee buldum yere sürünüyor kuşş sordumm baktırdım kafadan felç olmuşş gercektenn beslemek bana göre deill demeki.. dünyanın parasınıı verdim kuşlarıma musulldan en kral arapları gümüşleri sarılarıı evime koydumm ama sıkıntı derd üstüne dertt herkese iyi akşmlarr .. risasime cok üzüldümm inşş kafası düzelir.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

22/2/2011, 8:42 am
Gecmis olsun !

Kusun kafasi dönebilir, bunda senin sucun yoktur !

Ama eger kus senin icin degerli ise, onun icin elinden ne geliyor ise yapmalisin, mademki bakmaya karar verdin, onca para harcadin, bunuda yapman gerek, ...

Kimisi binlerce TL`ye kus alir, zorunada gitmez, ama 10 TL veya 100 TL`lik ilac almak zoruna gider, oflar moflar cekilir ... gelde anla, ... sözüm sana degil, ortaya, ...

Tabiki herseyin basi Allah`in bize izin vermesidir, sonra kendi sagligimiz, ondan sonra sevdiklerimizin sagligi, ... selam bi sorumm olacaktı buyrun a? 4245286173

Üzülme, VITAMIN B icerikli yem takviyesi yap, VITAMIN B`yi suyuna katabilirsinde, ben öyle yapiyorum, Kusun Stress yapmasini engelliyor, sakin kiliyor bünyeyi, artisi cok, ...

Sen cabala ve ugras yeterki, bak nasil düzelir, o kafayi düzeltirde, sen kafayi bozma böyle seyler yüzünden, cözümü olmayan bir dert degil, hastalanmis o kadar, Allah sifasini versin insallah, ... kolay gelsin ve tekrar gecmis olsun Cemal`im

Saygilar
cemal girasun
cemal girasun

26/2/2011, 1:01 pm
saol muratt abemm sende olmazsann kimden destekk alıcazzz herşey gönlünce olsunn
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

27/2/2011, 3:37 am
Estagfurullah, eksik olma insallah

selam bi sorumm olacaktı buyrun a? 582302429