Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı?? 411k

Join the forum, it's quick and easy

Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı?? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

_m_e_r_t_
_m_e_r_t_
Ad Soyad : mert kayabaşı
Forum Kayıt : 22/02/11

Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı?? Empty Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı??

4/8/2011, 12:06 am
selamlar güvercinlerin kuyruk dibindeki yağ bezesi çok nadir olarak çift uçlu olabiliyor bunun için iyi yada kötü olarak bizi aydınlatacak bildiği olan varsa paylaşımlarını bekliyorum
_m_e_r_t_
_m_e_r_t_

Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı?? Empty Geri: Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı??

4/8/2011, 5:08 pm
hiç kimsenin bu konu hakkında gorüşü yok heralde???,
bekir79
Ad Soyad : B.Ç
Doğum Tarihi : 24/03/79
Forum Kayıt : 11/07/08

Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı?? Empty Geri: Güvercinde çift meme olayı hakkında bilgisi olan varmı??

4/8/2011, 5:25 pm
hiçkimse yokki görüşü olsun..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_m_e_r_t_
_m_e_r_t_

4/8/2011, 5:57 pm
:)) canları sagolsun bekır bey geldıklerınde yazarlar artık...
ankarali
ankarali
Ad Soyad : ankarali hakan
Forum Kayıt : 03/09/10

4/8/2011, 11:08 pm
kardesim evet cift memeli olabiliyor gozlemledigim guvercinlerde karsilastim fakat hic bir etkeni oldugunu sanmiyorum, perdeli diye adlandirilmis guvercinlerden farki yok
(bu sadece ornektir)

saygilar
myankarali

_m_e_r_t_ demiş ki:selamlar güvercinlerin kuyruk dibindeki yağ bezesi çok nadir olarak çift uçlu olabiliyor bunun için iyi yada kötü olarak bizi aydınlatacak bildiği olan varsa paylaşımlarını bekliyorum
_m_e_r_t_
_m_e_r_t_

5/8/2011, 12:59 am
tesekkurler hakan bey bu konuda gozlemlerı olan dıger arkadaslarda yorumlarını yaparsa sevınırım
security
security
Ad Soyad : E.Çağatay ÇÖL
Doğum Tarihi : 30/11/83
Forum Kayıt : 12/05/10

7/8/2011, 11:45 pm
bu yağ memeleri üzerine mantık yürütürsek;gagaları yardımıyla kuyruk üstündeki yağ memelerinden aldıkları yağlarla tüylerinin bakım ve temizliğini yapıyorlar tüyleri bakımlı olan kuşun da uçumu iyi olacağına inanıyorum.çift meme tek meme olarak bi fark olabilir diye düşünüyorum ne kadar çok yağ salgılar sa okadar iyi tüye sahip olur çift olması avantaj diyorum. onun haricinde oyuna bi etki edeceğine inanmıyorum. bazı kuşlarda kuyruk üstünde hiç meme olmadığını da gözlemledim. saygılar.