2008 Elazığ Festival Dereceleri - Sayfa 4 411k

Join the forum, it's quick and easy

2008 Elazığ Festival Dereceleri - Sayfa 4 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2008 Elazığ Festival Dereceleri

+25
kuscu511
faruk11
ankaralı
sercan
aliihsan
ademyavuz
muharrem06
trabzonspor
turan o.ç
fethi
gerçek sebabcı
Forum Admin
kılıçbey
yalnızkurt
koraykorhan
şebapçı
ADIYAMANLI MEHMET
asi
konyalı
mertt-06
Mesutciftci
meksor
Başbuğ
Rauf
kuscu0424
29 posters
kuscu0424
kuscu0424
Ad Soyad : Ahmet BETEDİN
Forum Kayıt : 18/04/08
http://kuscu0424.8k.com/

2008 Elazığ Festival Dereceleri - Sayfa 4 Empty Geri: 2008 Elazığ Festival Dereceleri

22/9/2009, 7:45 pm
Başbuğ demiş ki:arkadaşım insan kuşuna güveniyosa 1 defada götürür yarışmaya 100defa da....sen de götür...böyle bi kural mı var bi kuş bir yarışmaya bi defa katılacak diye....bi r kuş her yarışmaya katıla bilir ama ondan daha iyisi var sa derece alamaz..daha iyisi yoksa derece alabilir....yalnız birincilik alan kuşu masaya isterlerse o kuş 1 cilk hakkını yedirmiyecek...kuş masaya çıkacak....kuş masadan kaçarsa onun birinciliği her zaman hava da kalır...tabi burada jürilerin çok önemi var...elazığ da olduğu gibi....selamlar.. saygılar

jürinin yanındamıydın
kuscu0424
kuscu0424
Ad Soyad : Ahmet BETEDİN
Forum Kayıt : 18/04/08
http://kuscu0424.8k.com/

2008 Elazığ Festival Dereceleri - Sayfa 4 Empty Geri: 2008 Elazığ Festival Dereceleri

22/9/2009, 7:52 pm
omeryener26 demiş ki:Ahmet güzel bir festival oldu Nizamettin başkanın erkeği hakikaten çook iyiydi ama burdan hüseyin çeviğin erkeğinin hakkını yememek lazım neticede oda çook çook iyiydi bunuda unutmamak lazım

ömer abi zaten biz nizamettin başkanın kuşu kötüydü demedik allah var kuş iyi bir kuş sadece sorun o anda kuş yarışmaya hazır değildi bu kuş ilk birinciliğini zaten yine elazığ da almışdı sen festivaldeydin yarışmadaki kuşları canlı izledin bizim nizamettin başkana bir düşmanlığımız yok sevdiğimiz ve deyer verdiğimiz bir büyüğümüz ama burada bu işi çok farklı yönlere çekip olayı kırıcı noktalara taşıdılar
Rauf
Rauf
Ad Soyad : Mahmut ayaz
Forum Kayıt : 11/05/08

22/9/2009, 10:34 pm
kuscu0424 demiş ki:lafın bana değildi diyorsun ama ben jürideyim o kuşa bende puan verdim kuşun o anki resmi sitede konyalı ayhan resmilerden ayırmış yorum yazmış her şeyde ben doğruyu söylerim diyorsun resme bak kuş o hali ile dereceye girermi girmezmi doğruyu söyle

kuş iyi bir kuş ona sözüm yok o anki halini iyice incele tüydemi kanadına bak kemerine bak az çok kuşdan anlıyorsun

burada elazığ festivali için iyi ve kötü yorum yazan arkadaşlara söylüyorum resime bir baksınlar kuş hazırmı hazır değilmi

GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ... BEN KUŞUN O ANKİ HALİNİ GÖRMEDİM AMA GENEL HALİNİ BİLİYORUM. ONUDA RESİMDEN GÖRMÜŞ OLDUM. DOĞRUYU SÖYLE DEMİŞSİN SENİN DEDİĞİN DOĞRUDUR O AN HAZIRLANMAMIŞTIR OLMAMIŞTIR. AMA NEMRUT ERKEK BEN GÖZÜMDE SIRADIŞI KUŞLARDAN BİRİDİR...GÖRMEYEN VARSA GÖRMESİNİ TAVSİYE EDERİM. EN SON BEN BURSA SERGİSİNDEDE GÖRDÜM O KUŞU VE SERGİDEN SONRA KEM KÜM EDEN OLDU VE GEREKLİ CEVABI VERDİM... ALLAH ŞUANKİ SAHİBİNE BAĞIŞLASIN... MAŞALLAH... BEN ŞAKŞAKÇILIĞI, YALAKALIĞI, KAYPAKLIĞI VE BU TARZ OLAN HER ŞEYİ HİÇ SEVMEM BENİMLE TANIŞIKLIĞIN NE KADAR ZAMANA DAYANDIĞINI KENDİN İYİ BİLİYORSUN BE BU TARZ ŞEYLER YAPIP YAPMADIĞIMI İYİ BİLİRSİN... AMACIMIZ KİMSEYE YUKARIDA SAYDIĞIM BAZILARININ ALIŞKANLIĞI BİZDELERİN İSTEMEDİĞİ BU ŞEYLERİ YAPMAMAK...
SAYGILAR...
huseyin23
huseyin23
Ad Soyad : hüseyin ersöz
Doğum Tarihi : 01/01/68
Forum Kayıt : 12/11/08

4/5/2010, 10:18 pm
çok kalabalıkdı