Yanıt bekliyorum 411k

Join the forum, it's quick and easy

Yanıt bekliyorum 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gökhan37_37
gökhan37_37
Ad Soyad : gökhanözkan
Doğum Tarihi : 01/05/95
Forum Kayıt : 30/12/08

Yanıt bekliyorum Empty Yanıt bekliyorum

18/2/2009, 4:22 pm
arkadaşlar bende 4 çift tepeli beyaz güvercin var.kuşçuluğa yeni başladım.kanatlarını bağladık.kanatlarını açıp uçamaya çalışıyo ama zıplıyo biraz sonra iniyo bir sorun olur mu.
birde bi tane beyaz güvercinimin kanadının üstünde çok küçük bir kırmızı leke var sorun olur mu acaba en kısa zamanda resmini koyarım
sezgin ertemur
sezgin ertemur
Ad Soyad : sezgin ertemur
Doğum Tarihi : 06/05/71
Forum Kayıt : 13/07/08

Yanıt bekliyorum Empty Geri: Yanıt bekliyorum

4/5/2009, 10:29 pm
ya gökan sana kimse bişe yazmamış normal yani kardeşim senin sordun soru konu olaymezu yanıt bekledin ne anlaşılır gibi deyil yani çok uçuk kuşun kanadı zaten balı diyosun zıplıyo eee zıplayınca kanadı balı nolcak kırmızı lekede ya boyadır yakan dır dimi ama narmaldir kardeşim kuşçula yeni başlıyosun ama bu konularda deyilde iyi bi kuş nasıl olmalıdiye yardım istesen gadaşım hem kuşculu biraz örenir hemde alacan kuşlarda ne tür vasıflar olmasını örenirsin sana dandik kuşlar vermesin alacan adamlar diye ha bu yazdıklarıma da kızma sakın imi samsundan selamlar
sezgin
kuşçu mamyy
kuşçu mamyy
Ad Soyad : MuhammeT AKKAYA
Doğum Tarihi : 22/12/91
Forum Kayıt : 08/05/09

9/5/2009, 7:03 am
kuşçuluğa yeni başlıosun normaldir;)
rasim
rasim
Doğum Tarihi : 01/11/83
Forum Kayıt : 12/05/09

16/5/2009, 12:24 am
ben sana cvp yazacaktım ama bunca zamandda kuşların alışmıştır değilmi :) iyi seyirler :D