kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum 411k

Join the forum, it's quick and easy

kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum

+9
balamir
arda9292
şakir
ademyavuz
cemilkeles05
Forum Admin
Forum Uzman
e.f.s.i_texas
lugat16
13 posters
lugat16
lugat16
Forum Kayıt : 30/05/08

kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum Empty kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum

30/5/2008, 7:28 pm
salıyorum kuşlarımı hemen yan binaya konuyolar kovalıyom bu sefer bir tur atıyolar gene konuyolar delircem acilen cvp bekliyorum
e.f.s.i_texas
e.f.s.i_texas
Ad Soyad : Fatih BULUÇ
Doğum Tarihi : 15/04/89
Forum Kayıt : 20/05/08

kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum Empty Geri: kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum

30/5/2008, 8:14 pm
kardeşim kuşlarının türü ne evin kaç kat kondukları ev kaç kat bir bilgi ver de ona göre yardımcı olalım
Forum Uzman
Forum Uzman
Ad Soyad : ALİ TEMURTAŞ
Doğum Tarihi : 29/03/81
Forum Kayıt : 31/03/08

kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum Empty Geri: kuşlarım uçmuyo nababilirim cvplarınızı bekliyorum

31/5/2008, 6:22 am
yandamda biri beklersin bir iki sefer ucur sora kuşlar artık konmayı bırakır veya kondukları yere siyah poşet bagla
e.f.s.i_texas
e.f.s.i_texas
Ad Soyad : Fatih BULUÇ
Doğum Tarihi : 15/04/89
Forum Kayıt : 20/05/08

31/5/2008, 10:50 am
ayaklarına siyah poşet bağla 7-24 uçar valla:D
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

1/6/2008, 9:38 am
EN ETKİLİ ÇÖZÜM YEM VERME AÇ KALSINLAR 1 GÜN SONRA İPLER SENİN ELİNDE OLACAK SADECE KUŞLARI KAPATIRKEN AKŞAM TAM BESLE SABAH AÇARSANDA ÇOK ÇOK AZ VER
cemilkeles05
cemilkeles05
Forum Kayıt : 02/06/08

7/6/2008, 2:31 pm
Benim kuşlarda öle yapıyodu.ben bii yem vermedim sonra bii verdim uç maya başladılar bide senin kşların cinsi ne
ademyavuz
ademyavuz
Ad Soyad : Adem Yavuz
Doğum Tarihi : 01/01/80
Forum Kayıt : 04/06/08

8/6/2008, 4:23 pm
sen kuşları kaç kaç ucuruyon ve kuşların cinslari nedir resimlerini filan yola buraya bakalım bi sonra ona göre bise dedni yavrularmı anas kuşlarmı ne zamandır sendeler.. saygılar sevgiler kardeşim..
şakir
şakir
Ad Soyad : şakir çakır
Forum Kayıt : 09/06/08

9/6/2008, 7:06 am
cinsleri nedir
arda9292
arda9292
Ad Soyad : arda yılmaz
Forum Kayıt : 16/06/08

16/6/2008, 12:30 pm
bna kuş lazım bn yeni başlıcam nerelerden alabilirim arkadaşlar konu içinde konu açtım kusuruma bakmayın acemiyim
balamir
balamir
Ad Soyad : hakan balamir
Doğum Tarihi : 27/10/87
Forum Kayıt : 27/05/08

2/7/2008, 6:18 pm
dama birini çıkar kovalasın yada 1 hafta ucurma kapalı kalsın sabah erkekn kovala sonra aç bırak uçarlar
kadox
kadox
Ad Soyad : Kamil Şenyurt
Forum Kayıt : 16/01/08

24/7/2008, 7:29 am
bir zaman kuyruguna torba parçası paglardık 2 gün uçardı :)
ahmetkara
ahmetkara
Ad Soyad : ahmet kara
Doğum Tarihi : 01/09/78
Forum Kayıt : 18/08/08

2/9/2008, 8:27 am
akşam sularını ve yemlerini önünden al sabahleyin erken saatte kuşlar su içer ve yem yer eğerki kümesinde yemlik yada yerde yem varsa al sularınıda al
sabah kuşlarını uçurcağın zaman kümesin kapısını kapat ve uçur konarlarsa eğerki aynı yere kümesin kapısın aç bir kaç kuş çıkar yem ver yredeki kuşlara azar azar yem verki indikleri zaman bolluk görmesinler ve sularınıda tekrar yerine koy

benim şahsi fikrim saygılara ahmet KARA
polllat
polllat
Ad Soyad : sinan öztekin
Doğum Tarihi : 02/01/93
Forum Kayıt : 25/01/09

27/1/2009, 11:46 am
sakın kuşların ayağına kuyruğuna filan bişeyler bağlamayın :no: Sonra kuşları görüyoruz antene takılıp ölmüş veya başka bi şeye takılmış ölmüş

Arkadaşım sende kuşlarının uçmasını istiyosan aç uçur ve her iki çatıdanda sıkıştır baktın olmuyo 1-2 hafta hiç dışarı çıkarma yani dışarı yüzü görmesinler sonra bak nası uçuyolar...

saygılar...
kenan500
kenan500
Ad Soyad : kenan basariri
Forum Kayıt : 12/11/08

11/4/2009, 9:56 am
ben kuşlarımın akşam yemliklerin alırım ve sabah kuşları uçurduktan sonra tekrdan koyarımm akşam hava karanladıktan sonra sabaha kadar acıkıp yem yyimezler karanıkta. ve uçarkenede ac ucururum .ama kesinlikle gündüz yemliklerin almam çünkü ne kadar yyiecek bünye zayıf olaamamlı tabi bu dediklerim yavru için gecerli suyunu kesinlikle almam önlerinden .uçacak yavru ve eke kuşları yerin müsait oldukça ayrı ayrı koyacaksın ekeelrin damızlıkların önnüden hiçbir zaman yemi suyu almam..