Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri 411k

Join the forum, it's quick and easy

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

+54
şenol
muygun
columbae
deltree
Londurali68
istanbullumurat
emiralioğlu
fatih_27su
pur
benlukas
kuscuozgur
kemocan
vetemre
vakar
yavuzduman
mr4521
ikraharun
elitte
hsayargil
Sipikopat
altan-aziz
cradletone59
BlackJack
gurkanokur
sefaaa
sadullahekin
ultraslan
olcygktp
türker saygılı
ozturk
kahvecişaban
daghan
Rauf
akrep
MEHMET KARTAL
fault
murat_yetgin
ali_sepetli
ismail güleç01
zfree
fethi
Beysan Taştan
Ahmet SÜLÜN
veysela
redginseng
hamdi hoca
buazza
mehmet_25
Hasan OLGUN
altınokguvercin
umb26
capslock967
ysfkorkmaz
Forum Admin
58 posters
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Empty Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

6/5/2009, 4:21 pm
ESYEM YÜKSEK PROTEİNLİ GÜVERCİN YEMİ

İRTİBAT : 0533 521 54 80 / MSN : yusufkorkmaz65@hotmail.com

10 Kg'lık FİYAT 17,00 + KDV 18,36 + KARGO = 20,86 TL

YEMİN EVE TESLİM FİYATI 10 KG 20,86 TL

ESYEM FABRİKASI İLE ORTAK ÇALIŞMAMIZ SONUCU YENİ BİR ÇEŞİT YEM ÜRETİLDİ.
BU YEM PALET HALİNDE 16 VE 17 ÇEŞİT YEM İLE OLUŞTURULDU.
BU YEM VETERİNER KONTROLÜ ALTINDA ÜRETİLDİ .
YEM PALET HALİNDE VE TANESİDE BÜTÜN KARIŞIM MEVCUTTUR.
KESİNLİKLE CİVCİVLERE VERİLEN PLATLE KARIŞTIRMAYIN KİMYASAL MADDE KULLANILMAMIŞTIR.

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Fotoraf0194Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Yusufkorkmaz

YEMLERİMİZ BU FABRİKADA VE AVRUPA NORMLARINA GÖRE HAZIRLANMAKTADIR.
10 KG.ÇUVAL YEM PTT KARGO İLE YEM+KARGO BEDELİ İLE BİRLİKTE 20.86TL.EVE KADAR TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Fotoraf0215
Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Fotoraf0216
Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Fotoraf0218

ödemeler banka hesap numarasına veya ptt havalesi ile yapılmakta bunun içinde tc kimlik numaranızı alıyorum.faturanızda evinize teslim ediliyor. ücret hesaba yattığında hemen kargo ediliyor.

banka havalesi yapacakların internet üzerinden yapmaları daha ekonomik.

msn:yusufkorkmaz65@hotmail.com
cep 0533 521 54 80

En son Forum Admin tarafından 24/1/2010, 8:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz
Ad Soyad : yusuf korkmaz
Doğum Tarihi : 01/01/65
Forum Kayıt : 03/02/09

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Empty Geri: Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

6/5/2009, 6:55 pm
arkadaşlar bende şebap güvercin besliyorum,çoğu arkadaşlar beni bilirler bende kuşta orjinaline ve kalitelisine bakarım.bu yemin orantılarını ben hazırladım.önce kalite ve sonra verim yani anlayacağınız icraat kullanmadan karar veremezsiniz.memnun kalacağınızı garanti ederim.ilk 15 günde etkisini göreceksiniz.kesinlikle fenni yem değildir.sadece güvercin yeminden üretilmiştir.
sadece ve sadece bu yemi tek başına kullanın farkını görmeniz açısından

ARKADAŞLAR YENİ PTT İLE BİR ANLAŞMA GERÇEKLEŞTİ...YEMİN TESLİMİNDE PTT KARGO GÖREVLİSİNE KAPIDA ÖDEMESİNİ YAPABİLİYORSUNUZ...BANKA VE POSTANEDEN HAVALE İŞLERİ İLE UĞRAŞMIYOR.VEDE HAVALE ÜCRETİ ÖDEMİYORSUNUZ...SİZE DAHA KOLAY NE VARSA GERCEKLEŞTİRİYORUZ....
YUKARIDAKİ HESAP NUMARALARINA İLLAKİ ÖDEME YAPMANIZA GEREK YOK....İNTERNET ÜZERİNDEN ÖDEME YAPMAK İSTEYENLERE....BUNDAN SONRA KAPIDA TESLİMİNDE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ....
10 KG.ÇUVAL YEM HERŞEY DAHİL 25.00 TL.DİR.
BÜTÜN ŞEHİRLERE AYNI FİYAT

En son ysfkorkmaz tarafından 4/11/2009, 4:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
capslock967
capslock967
Ad Soyad : murat sivas
Doğum Tarihi : 27/01/67
Forum Kayıt : 29/11/08

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Empty Geri: Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

6/5/2009, 8:11 pm
yusuf bey teslim adresini sizemi yazacağız
capslock967
capslock967
Ad Soyad : murat sivas
Doğum Tarihi : 27/01/67
Forum Kayıt : 29/11/08

6/5/2009, 8:12 pm
bu adresleri size özelden gönderelimde yarın öbür gün bilmediğimiz ellere adreslerimiz geçmesin malum güvenlik meselesi
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

6/5/2009, 8:35 pm
elbette özel den gönderin,adres telefon ve tc kimlik no fatura bilgilei için veya msn adresime mail atabilirsiniz.ben yattığı günün ertesi gün kargo ediyorum.yarın çorum ve hataya gönderiyorum yetişirse sizinkinide hemen gönderelim.
isterseniz bilgilerinizi ysfkorkmaz65@mynet.com adresine mail de atabilirsiniz.
umb26
umb26
Ad Soyad : U. Murat BAYAR
Doğum Tarihi : 22/07/81
Forum Kayıt : 29/01/09

7/5/2009, 1:39 pm
Arkadaşlar bu yemi ilk kullanan kümeslerden biri benim kümesim. Deneme üretimi sonucunda çıkan yemleri biz denedik eş zamanlı olarak yusuf abimizin denetiminde eskişehirde 10 a yakın kümes denedi. Ve sonuç aynı. Yem ilk etapta ismi nedeni ile banada antipatik gelmişti ancak yemi aldığınızda ve yusuf abimizin dediği gibi 15 gün sonra kuşlardaki gelişmeyi gördükten sonra hayretler içerisinde kalacaksınız. Hele yavruya kustuklarında yavrunun gelişimini seyredin. Benim kümes adedim fazla olduğu için test etmek kolay oluyor. normal yem ile kusulan bir yavru ile esyem ile beslenen bir yavruyu aynı zama diliminde takip edin gerçeği o zaman daha iyi görmüş olusunuz. ben denedim ve çok memnunum tavsiye ederim.
umb26
umb26
Ad Soyad : U. Murat BAYAR
Doğum Tarihi : 22/07/81
Forum Kayıt : 29/01/09

7/5/2009, 1:44 pm
BİR BİLMECEM VAR KUŞÇULAR

HAYDİ SOR SOR

HER TÜRLÜ KUŞA VERİLİR

ACABA NEDİR NEDİR

EN KALİTELİ DOĞAL YEM DEĞİNCE ANLA

TAMAM ŞİMDİ BULDUM

HER AN ONUN ADI GELİR

ESYEM ESYEM ESYEM
lol! lol! lol! lol! lol!
buda işin eylencesi ama güzel oldu reklam sloganı yusuf abi değerlendirin :D
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

7/5/2009, 8:05 pm
murat çok güzel olmuş slogan beğendim..
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

8/5/2009, 5:42 pm
ARKADAŞLAR YİNEDE DUYURMAK İSTİYORUM...PTT KARGO İLE EVE KADAR TESLİM VE ÜCRETİNİ KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI,YUKARIDA BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ BANKA HESAP NUMARALARINA VE POSTANEDEN HAVALE ETMENİZE GEREK YOK.GELEN GÖREVLİ ARKADAŞA ÖDEMİNİZİ YAPIYORSUNUZ VE FATURANIZI TESLİM EDİYOR.

En son ysfkorkmaz tarafından 10/5/2009, 3:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
altınokguvercin
altınokguvercin
Ad Soyad : Bahri ALTINOK
Doğum Tarihi : 20/01/77
Forum Kayıt : 09/09/08
http://site.mynet.com/altinokguvercin/sebablarim/

9/5/2009, 5:34 am
YUSUF ABİ ELLERİNE KOLLARINIZA AKLINIZA SAĞLIK İNŞALLAH BİZLER VE SİZLER İÇİN HAYIRLISI OLUR HEP BİRLİKTE SAĞLIKLI YAVRULAR ALINIR SAMSUNDAN SELAMLAR...
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

9/5/2009, 9:30 am
bahri saygı ve bizden inşallah herkesin memnun kalacağı bir yem üretttik,önemli olan kalite ve verimi,eskişehirden selamlar,allaha emanet olun
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

9/5/2009, 9:55 am
Abi yemi açık olarak görmek mümkün mü? Bi fotosunu koyabilir miyiz.

Benim kuşlar piyasadaki palet halinde olan yemleri yemıyorlar. Ya da mecbur kalırlarsa anca. Sanırım biraz büyük geliyor taneleri. Sizinki nasıl?
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

9/5/2009, 5:25 pm
Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri Akyem

bu yem piyasalardaki yemlere benzemez,orjinal yemden üretilmiştir.palet olmasının sebebi 16 çeşit yem bir aradadır.kimyasal birşey yoktur.bu zamana kadar yememe gibi bir durumla karşılaşmadın.
bu yemden ş.urfa,alanya,antalya,konya,çorum,niğde,aydın çile,tokat,istanbul,bursa,bozüyük,iskenderun,ankara illerine gönderildi...konya ve antalya ilk önce kullanan iller arasında ve çok memnunlar...inşallah diğer illerde memnun kalacaklardır.
bu şekilde üretilen ithal bir yemin kilosu 10 ve 18 tl.civarlarında,bizim yemin 10 kg.neredeyse aynı fiyata,
biraz iddalı olacak,bu yemin denemesi çok kolay,bir kuşunuza 15 gün sadece bu yemden verin,diğer kuşunuza şimdiye kadar verdiğiniz yemi verin,farkı kendiniz yorumlayın...göreceksiniz...bu yemin nekadar farklı olduğunu...saygılar ve sevgiler..
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

9/5/2009, 6:16 pm
özelden mesaj gönderen arkadaşlar adres,telefon ve tc.kimlik nolarını yazarlarsa sevinirim.fatura içindir.yem adresinize tesliminde faturanızda teslim edilecektir.
Anonymous
Misafir
Misafir

9/5/2009, 10:26 pm
allah utandırmasın yusuf abıı hayırlı ıslerr
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

10/5/2009, 8:33 am
allah razı osun.evren
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

10/5/2009, 5:02 pm
arkadaşlar bu yemi tek başına verin 15-20 gün sonra farkı görmeniz açısından,
isterneniz kümesinizden belirlediğiniz bazı kuşlarınıza bizim yemden verin,diğer kuşlarınıza şimdiye kadar verdiğiniz yemi verin,15-20 gün son süreyle farkı kendiniz görün,şimdi yavru zamanı ilk belirtileri yavrulardır.ve et tutmaya başlarlar,sıkılaşırlar...ekeleriniz ise 25-30 ncu gününde nasıl sıkılaştığını göreceksiniz.yaz döneminde ise herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız...naturel bir yemdir.
mehmet_25
mehmet_25
Ad Soyad : MEHMET ERGİN
Doğum Tarihi : 14/01/81
Forum Kayıt : 11/07/08

10/5/2009, 8:49 pm
YEMİ DENEYEN OLDUMU MSJ YAZAN ARKADAŞLARDAN...?
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

10/5/2009, 8:59 pm
1 hafta oldu 15 şehire verildi.denemesi ilk önce eskişehirde yapıldı.sonuçlar gayet güzel ilk önce verilen iller konya ve antalya oradada verimi çok güzel,bundan sonra diğer iller deneme sonuçlarını foruma yazarlarsa herkese bilgi olur.bana gelen haber ve mesajlar gayet olumlu....
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

10/5/2009, 9:20 pm
ARKADAŞLAR YEMİ KULLANAN ARKADAŞLAR DÜŞÜNCELERİNİ BURAYA YAZARLARSA İYİ OLUR.DİĞER ARKADAŞLAR İÇİN BİLGİ OLMUŞ OLUR.

RİCAM BU YEMİ TEK BAŞINA 15 VEYA 20 GÜN KULLANIN....
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN

12/5/2009, 9:18 pm
Benim yem bugun geldi yusuf abi.(2 gun ıcınde)

Kuşlara verdim, iştahla yedıler. İlerleyen gunlerde fikrimi daha net olarak yazarım. saygılar..
mehmet_25
mehmet_25
Ad Soyad : MEHMET ERGİN
Doğum Tarihi : 14/01/81
Forum Kayıt : 11/07/08

13/5/2009, 7:31 pm
BENİM YEMDE BUGUN GELDİ YARIN KUŞLARA VERMEYE BAŞLARIM VE SONUCU SİZLERLE PAYLAŞIRIM..
Anonymous
Misafir
Misafir

14/5/2009, 5:35 pm
Yusuf abi paylaşımın için çok teşekkürler Hayırlı işler Samsun'dan sevgiler
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

14/5/2009, 6:21 pm
ben teşekkür ederim.bahri saygı ve sevgi bizden..
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

18/5/2009, 9:12 am
arkadaşlar,niğde festivalinde birçok şehire verildi.inşallah herkes memnun olacaktır.
bu yem sadece bizim kuşlarımız için üretilmiştir.bu zamana kadar aldığım bilgiler kullananlar gayet memnunlar.
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

18/5/2009, 9:44 am
BU YEMİN 20 MAYIS 2009 TARİHİNDE İSİM HAKKI(PATENTİ)ALIMAKTADIR.
YEMİMİZ KORUMA ALTINA ALINMAKTADIR.
KUŞLARIMIZ NE KADAR KALİTELİ İSE YEMİMİZ OKADAR KALİTELİ OLMAK ZORUNDADIR.....İLAÇLI YEMLERE SON....

kargo ile gönderdiğimiz arkadaşlar ne zaman adreslerine teslim olduğunu yazmalarını istiyorum.bilgimizin olması için,bizde ona göre takip etmekteyiz.

ister köyde ister şehirde yaşayın ptt kargo ile yemimiz evinize kadar teslim vede tesliminde kapıda ödeme kolaylı....
yemciye gidipde zamanınızı harcamayın ve taşıma derdine son siz evinizde oturun yeminiz evinize gelsin.
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

18/5/2009, 8:30 pm
bazı illerde gelen şikayet yemi yediremedikleri doğrultusunda,sadece bursa ilinde var bu şikayet bende anlam veremedim.yemimizi kuşlarınız ilk gün yadırgayabilir,ama sabredin yiyeceklerdir.göndermiş olduğum diğer illerden böyle bir şikayet almadım.yaklaşık 21 ile verildi.eğer diğer illerden şikayet var ise bunuda buraya foruma yazabilir,ve bizde değerlendiririz.biz yemimizin daima arkasındayız.

bir diğer konu ise yemimizi diğer yemlerle karıştırılıyor,bu yemi sadece ve sadece kendi başına verin kazanan siz olursunuz.hemde sonucunu test etmiş olursunuz..
buazza
buazza
Ad Soyad : OLCAY PANGAL
Doğum Tarihi : 01/01/87
Forum Kayıt : 26/04/09

18/5/2009, 8:41 pm
taneler cok buyuk bence sorun orda
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

18/5/2009, 8:56 pm
bence tane boyutu olacağı kadar ufak,yem palet ve sert bir yemdir.diğer palet yemlere benzemez..taneli yemden üretildi.kaliteli ve sağlıklı bir yemdir.
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN

18/5/2009, 9:49 pm
Yusuf abi yemim 13 mayısta geldi. Bugun 18 mayıs, yani 5 gundur sadece sizin yemden verıyorum. Gözlemlerim şu şekilde.

Kuşlarımı gunde 1 kez akşamları yemlıyorum. örnegın akşam ustu sadece sizin yemı onlerıne koydugumda kapış kapış yıyorlar ancak arada şöyle bır dik duruyorlar. Kursakları şişiyor. ve yem yeme olayı kısa surede bıtıyor.

ben doyduklarını dusunuyodum ancak denemek ıcın önlerine örnegin akdarı attıgımda tekrar sanki hiç yem yememiş gibi taneli yemden yemeye başlıyorlar ve arada sizinkinden de yıyorlar ama ilk tercıh degıl.

Bu bende şunu düşündürdü. Sizin yem palet oldugu ıcın kursakta cabuk dagılıp şişkinlik yaptıgı ıcın doygunluk hıssı mı verıyor? ya da kuşlar yemı kesmelerine ragmen dıger yemı iştahla neden yıyorlar?

Bu belki sizinki yeni görduklerı bi yem oldugu ıcın de olabılır. Ya da ben kuşlara daha önce karısık yem verıyordum. Sizinkiyle bırlıkte sureklı aynı yemı verdıgım ıcın de olabılır.

Ama genel anlamda memnunum. Hıc yememe gıbı bır durum yok.
Similar topics