Yer mi acaba 411k

Join the forum, it's quick and easy

Yer mi acaba 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gökhan37_37
gökhan37_37
Ad Soyad : gökhanözkan
Doğum Tarihi : 01/05/95
Forum Kayıt : 30/12/08

Yer mi acaba Empty Yer mi acaba

10/6/2009, 8:45 am
Arkadaşlar ben tam kaç günlük olduğunu bilmiyorum ama yavrularım var.ayakta duruyo tüyleride çıktı.Yem atıyorum ağzında çiğniyo geri atıyo alışmaya mı çalışıyo acaba yem ne zaman yemeye başlar cevaplarınız bekliyorum
Anonymous
Misafir
Misafir

Yer mi acaba Empty Geri: Yer mi acaba

10/6/2009, 9:35 am
Ağzına Alıp Düşürüyürsa az kalmış demektir 5-10 güne kadar tam anlamı ile yem yemeye başlayacaktır.
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

10/6/2009, 9:38 am
merhaba öncelikle eğer yemi ağzına alıp bırakıyorsa sizinde dediğiniz gibi yeme düşme üzeredir hatta düşmüştür ama bu normal bir durum ilk defa yem yiyeceği için ister istemez bu tür büyük yemleri yemeye çalışırken ağzıyla tutamayacak ve düşürecektir bende şuan özel olarak ilgilendiğim bir yavrum var karışık yemlerin içinde ufak taneli yemler var ilk olarak karışık yemlerin bu ufak tanelerinden verin kuş böylece alışacak ve yavaş yavaş zaman geçtikçe bütün yemleri yiyecektir emin olabilirsiniz tabi bunun yanında suyuda görmesi çok önemli gözlem yapmanız gerekecek bu durumda yavruya
mermeri_era
mermeri_era
Ad Soyad : Orçun ÖZ
Doğum Tarihi : 05/08/90
Forum Kayıt : 27/04/09

10/6/2009, 6:02 pm
bencede küçük yemlerı yer ılk önce,Merak etme kardeş düşer bı kaç gün sonra