yavru uçurma - Sayfa 3 411k

Join the forum, it's quick and easy

yavru uçurma - Sayfa 3 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yavru uçurma

+9
TAYLAN TOPCU
buazza
usta
kuscusemih
kahtar
zfree
BlackJack
Hasan OLGUN
musamamoste
13 posters
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

yavru uçurma - Sayfa 3 Empty Geri: yavru uçurma

18/7/2009, 7:54 pm
hava saten sıcak dedim su biraz soğuk olsun ama çokta soğuk değildi ne biliyim ben böle olacağını bilsem :no:
musamamoste
musamamoste
Ad Soyad : Şeyhmus soysal
Doğum Tarihi : 17/04/82
Forum Kayıt : 23/05/09

18/7/2009, 8:16 pm
BlackJack demiş ki:hava saten sıcak dedim su biraz soğuk olsun ama çokta soğuk değildi ne biliyim ben böle olacağını bilsem :no:

sıcak havlu koy nane limon kaynat hayvan kendine gelir loooo :affraid: :affraid: lol! lol! lol!
neyse allah acil şifalar versin kardeşşşş
usta
usta
Ad Soyad : hüseyin koca
Doğum Tarihi : 10/08/70
Forum Kayıt : 04/07/09

19/7/2009, 3:49 am
BALACKJACK YAVRUYA ÇOK ÜZÜLDÜM :no:
BlackJack
BlackJack

22/7/2009, 6:53 pm
usta demiş ki:BALACKJACK YAVRUYA ÇOK ÜZÜLDÜM :no:

sağolasın usta adminin tavsiyesiyle dekort veriyorum yavaş yavaş kendine geliyo çok şükür biraz kafasını ayağıylşa kaşımakta zorlanıyo o kadar ama maşallah ateş gibi 3 metreye fişekliyo şimdiden :D
musamamoste
musamamoste

22/7/2009, 9:14 pm
hasta halilylemi fişeklü yor fatih ???
iyileşmiştir o zaman naz yapıyordur sen benim tavsiyem,de yap nane limonn bir numaradır soğuk algınlığına lol! lol!
BlackJack
BlackJack

24/7/2009, 7:06 pm
şeyhmus naptın senin kuşlar duyduğuma göre havada gösteri yapıyolarmış kalp havai fişek figürleri filan sergiliyolarmış.kuşları kaçırdınmı hep naptın sesin soluğun çıkmıyo lol!
musamamoste
musamamoste

24/7/2009, 11:03 pm
BlackJack demiş ki:şeyhmus naptın senin kuşlar duyduğuma göre havada gösteri yapıyolarmış kalp havai fişek figürleri filan sergiliyolarmış.kuşları kaçırdınmı hep naptın sesin soluğun çıkmıyo lol!

biz kalpli figürleri aşalı yıllar oluyor yavv türk yıldızları uçuş rkibiylr gösteriye başladık fatihimmm :affraid: :affraid: :affraid: lol! lol! lol! lol!
BlackJack
BlackJack

26/7/2009, 6:35 pm
yaw şeyhmus senin kuşlara nolmuş öle bugün uçakla geçerken pencereden gördüm senin kuşları.o kanatları eksik olduğu için yanlışlıkla kaçamayan miski dişide neydi öle 30 taban takla 5km fişek atıyordu vay beeeee eeeee yılların kuşçususun kuşlarının bi farkı olacak demi yani
buazza
buazza
Ad Soyad : OLCAY PANGAL
Doğum Tarihi : 01/01/87
Forum Kayıt : 26/04/09

26/7/2009, 6:59 pm
şeyhmus bey nasıl kuslarınızı cogaltabılıyormusunuz kuslarınızdan yumurta ve yavru alabılıyormusunuz,bırde kümesınız yerde taklacıların yere ınmesı zor olmuyormu?merak ettım benım bıldıgım taklacı kuslar damdan o kadar deerıne ınmesı cok zor,bunu nasıl basarıyorsunuz
erding
erding
Ad Soyad : janak
Doğum Tarihi : 03/07/92
Forum Kayıt : 23/03/09

27/7/2009, 11:17 am
Hocam bence herşey sabır benim guvercinlerimde 1-2dk ucup geri hmn iniyorlardi sen bi sopaya siyah ses cıkartan poset bagla ucarlarken salla gorecekleri şekilde hergun,ben 2ay sonra ucura bildim misal simdi 1saat 1.5saat hiç durmadan sinekde ucuyorlar herşey sabır %100verim alırsın yeterki sabret herşeyi duzenli zamanında yap.Bu arada kuslarida aç ucur aç derkende ucururken guvercin başina 10'ar tane bugday(vs) tanesi gelecek şekilde yemleyip uçur.Birde pazardan kus alma yakınlarından tanıdıgından al hiç bir kuscu sana iyi kusunu satmaz pazardan aldıgın kus 1ayda ucsa sende %70 bir gun ceker gider
güvercincihasan
güvercincihasan
Doğum Tarihi : 31/07/73
Forum Kayıt : 27/07/09

27/7/2009, 11:31 am
arkadaşlar benim kuş uçurduğum yer 5 katlı önümde 8 katlı bina var solumda 6 katlı bina var sağımda 7 katlı bina var arkamda sokak var ama ginede arkamda kapalı 7 katlı bina var kuşu uçuruyorum en yüksek bia yani 8 katlı binaya konuyo ordan kovuyorum öteki binalara konuyo napabilirim.Her yöntemi denedim.Damdan inmiyolar aç bırakıyorum yem atıyorum inmiyolar.Bide bir sorum daha var. mardinlerin hepsi takla atar oynar benim mardinler niye takla atmıyo havada oynamıyo.gerçi uçsalar oynıyacaklar ya.bide bu işin profesörleri varmış adam alkıçlıyo kuş takla atıyo adam alkışlıyana kadar kuş askıda kalıyor bu işi kuşlara nasıl öğrete bilirim.İNŞALLAH TÜM SORULARIMI CEVAPLARSINIZ.
erding
erding

27/7/2009, 11:34 am
hocam sen o kuslari nereden aliyorsun
olcygktp
olcygktp
Ad Soyad : olcay göktepe
Doğum Tarihi : 12/11/86
Forum Kayıt : 28/07/09

28/7/2009, 7:04 pm
güvercinci hasan ben ukalalık etmek istemem ama bende yatak kuşla çok uğraştım ama tek çözüm var uçtuğunu gördüğün iyi bildiğin bi tane kuş ne yap et bul senin yatak kuşları çatında tut. bulduğun kuşu uçurmaya başla yataklardan biri ile eşleştirirsen onuda peşinden kovalarsın sonra diğerlerindende peşine takmaya başlarsın %1500 garanti veriyorum kuşların böylelikle uçmaya başlar ama tabi yavaş yavaş 3 ay sonrada beni anarsın benim tek bildiğim şey oynamayacak kuş yoktur uçurursan her kuş oyun açar. vede kuşlarını çok fazla eline alma dokunma vede onlara fazla yakın durma ne kadar onlardan uzak durursan hayvanlar o kadar serpilir kolay gelsin
erding
erding

28/7/2009, 7:17 pm
eet katılıyorum hocam sana cok dogru demişsin
güvercincihasan
güvercincihasan

28/7/2009, 7:27 pm
usta uçan kuş alıyorum tamam da bunlar gine uçmuyo beklemelimiyim
erding
erding

28/7/2009, 7:35 pm
abi sen gidip mezatdan kus felan alma,tanıdıgın yokmu hiç kuscu onlardan al hatta gidip gor kusu havada ucarken izle
BlackJack
BlackJack

28/7/2009, 7:48 pm
ilk başta çok zorlanıyon ama sonra 5 dk filan havada kaldılarmı bu süreyi günden güne uzatabiliyosun.bide herşeyi sistemli yapmak çok önemli kuşlar ne zaman ne yapacağımı biliyolar böylece herşey çok kolay oluyor.istediğini yapmayan kuşuda ne kadar iyi olursa olsun acımadan postalamayı bileceksin yada damızlığa ayıracaksın.unutmayın bi iyi kuş tüm sürüyü düzeltir ama bi kötü kuş tüm sürünün ................anlayan anlamıştır umarım
olcygktp
olcygktp

28/7/2009, 8:20 pm
:)) bu güzelmiş kuş alırken kesinlikle cin gibi bir kuş almalısın ürkek olcak diğerleriyle beraber uçurmayacaksın bir hafta kanadını bantla çatında yemle nerde uçuruyosan ve bu bi hafta içinde kuşa dokunmada bi hafta sonra saldığında tek olarak onu sepetle kovala5 dk dönse kafi sonrası çorap söküğü gibi gelir. Ben küçükken bi kuşçu ahmet abi vardı onun kümesine gider kuşlarını izlerdim onun kuşlar bana pahalı kaçardı para biriktirip bi kuşunu aldım oda bana yakaladığı hasta olan kırık dökük ne varsa verdi bi kuş parasına 6-7 kuş aldım anlayacağın kanadında yağ bezesi olan bi kuş vermişti o kuştan yavru al demişti kuşu kovalaya kovalaya uçurdum bir süre sonra kanadındaki yağda gitti en son kümesi dağıtmadan önce en çok uçan kuşum oydu 3-4 saat inmezdi kuş :))
güvercincihasan
güvercincihasan

29/7/2009, 10:05 am
kuşçular yerim kötü ben ondan düşünüyorum kuşlar uçmuyo kuyu gibi yerdeyim nerdeyse bu kuşların uçmaması yerden dolayımı kuştan dolayımı vede kuştan dolayıysa beklemelimiyim ne yapayım
usta
usta
Ad Soyad : hüseyin koca
Doğum Tarihi : 10/08/70
Forum Kayıt : 04/07/09

29/7/2009, 11:18 am
:D
olcygktp
olcygktp

29/7/2009, 11:58 am
bak usta sana gülmüş denizliden bi çift dönek yollasın o sana nasıl uçuyor kuşlar gör. Sen bence fındık gaga al onlar yeri ayırt etmez inerde çıkarda uçurursun onları.
güvercincihasan
güvercincihasan

30/7/2009, 1:06 pm
USTA SEN ŞİMDİ 1 TAKIM DÖNEK Mİ BESLE DİYOSUN VEDE GAGASI KISA OLACAK
olcygktp
olcygktp

30/7/2009, 1:34 pm
tabi abicim dönek bango düz uçan kışlar daha rahat iner sıkıntı olmaz
tuncay_21
tuncay_21
Ad Soyad : muhammet dönmez
Doğum Tarihi : 03/08/89
Forum Kayıt : 14/02/11

15/2/2011, 11:43 pm
ŞEYHMUS ABE HER DENİLENİ DİNLEME SAKIN VE HERYERDEN KUŞ ALMA VE BENCE ÖYLE Bİ YERDE TAKLACI BESLEME EN AZINDAN Bİ ÇİFT PÜSKÜLLÜ AL ONLAR ÖNCÜ KUŞUN OLSUN KUŞLARIN KALKTIGINDA ONLAR GERİ GETİRİR ONU VE ONLARI ESKİLERİYLE BİRLİKTE UÇURMA BAŞTA YANLIZ UÇUR VE ÇATIYA KONMALARINA İZİN VERME İSTERSEN GELİP BENİM KUŞLARIDA GÖREBİLİRSİN...
Similar topics