Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 5 411k

Join the forum, it's quick and easy

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 5 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

+54
şenol
muygun
columbae
deltree
Londurali68
istanbullumurat
emiralioğlu
fatih_27su
pur
benlukas
kuscuozgur
kemocan
vetemre
vakar
yavuzduman
mr4521
ikraharun
elitte
hsayargil
Sipikopat
altan-aziz
cradletone59
BlackJack
gurkanokur
sefaaa
sadullahekin
ultraslan
olcygktp
türker saygılı
ozturk
kahvecişaban
daghan
Rauf
akrep
MEHMET KARTAL
fault
murat_yetgin
ali_sepetli
ismail güleç01
zfree
fethi
Beysan Taştan
Ahmet SÜLÜN
veysela
redginseng
hamdi hoca
buazza
mehmet_25
Hasan OLGUN
altınokguvercin
umb26
capslock967
ysfkorkmaz
Forum Admin
58 posters
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 5 Empty Geri: Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

24/7/2009, 9:25 am
MESELA BEN KUŞLARIMI BUĞDAY VERİYODUM VE KUŞ YAWRUYA BAKMAK BİLE İSTEMİYOR YEME SALDIRMIYOM YEM ZAMANI FAKAT KARIŞIK YEM ÖNÜNE KOYDUGUMDA SEVDİGİ YEMİ HİÇ GÖRMEMİŞ GİBİ YİYOR ÇOK İŞTAHLI BİR ŞEKİLDE VEDE YAWRULARA KUSUR YANİ KARIŞIK YEM FAYDA ETMEZ KURU BUĞDAYLA KUŞ BAKILIR DEMEK YANLIŞTIR BENCE.
Anonymous
Misafir
Misafir

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 5 Empty Geri: Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

24/7/2009, 9:48 am
Forum Admin demiş ki:MESELA BEN KUŞLARIMI BUĞDAY VERİYODUM VE KUŞ YAWRUYA BAKMAK BİLE İSTEMİYOR YEME SALDIRMIYOM YEM ZAMANI FAKAT KARIŞIK YEM ÖNÜNE KOYDUGUMDA SEVDİGİ YEMİ HİÇ GÖRMEMİŞ GİBİ YİYOR ÇOK İŞTAHLI BİR ŞEKİLDE VEDE YAWRULARA KUSUR YANİ KARIŞIK YEM FAYDA ETMEZ KURU BUĞDAYLA KUŞ BAKILIR DEMEK YANLIŞTIR BENCE.

Admin Önlerinde Sürekli Yem Olursa Yemezler. Önlerine kalmayacak şekilde yem bırak bak nasıl saldırıyorlar ve yiyorlar üstünede bir su içtimi kursak balon dene.

Kuşların sağlıklı beslenmesi uçmaları ilede alakalı şimdi kuşlar kapalı kümes diye tozdan nem kapıyor Yer müsait olucak sürekli açık bıracaksın o kümese hastalık diye hiç bir şey giremez el bebek gül bebek büyüyen kuşların bağışıklık sistemi zayıftır. Bebeklerde de bu b öyledir el bebek gül bebek bakılan bebekler hastaneden çıkmaz ama çevremizde vardır öyle çocuklar annesi hemen sokağa bırakır çocuğu çocuk resmen sokakta tozda toprakta büyür o çocuk hastalık diye birşey bilmez.
Forum Admin
Forum Admin

24/7/2009, 9:56 am
Resul demiş ki:
Forum Admin demiş ki:MESELA BEN KUŞLARIMI BUĞDAY VERİYODUM VE KUŞ YAWRUYA BAKMAK BİLE İSTEMİYOR YEME SALDIRMIYOM YEM ZAMANI FAKAT KARIŞIK YEM ÖNÜNE KOYDUGUMDA SEVDİGİ YEMİ HİÇ GÖRMEMİŞ GİBİ YİYOR ÇOK İŞTAHLI BİR ŞEKİLDE VEDE YAWRULARA KUSUR YANİ KARIŞIK YEM FAYDA ETMEZ KURU BUĞDAYLA KUŞ BAKILIR DEMEK YANLIŞTIR BENCE.

Admin Önlerinde Sürekli Yem Olursa Yemezler. Önlerine kalmayacak şekilde yem bırak bak nasıl saldırıyorlar ve yiyorlar üstünede bir su içtimi kursak balon dene.

Kuşların sağlıklı beslenmesi uçmaları ilede alakalı şimdi kuşlar kapalı kümes diye tozdan nem kapıyor Yer müsait olucak sürekli açık bıracaksın o kümese hastalık diye hiç bir şey giremez el bebek gül bebek büyüyen kuşların bağışıklık sistemi zayıftır. Bebeklerde de bu b öyledir el bebek gül bebek bakılan bebekler hastaneden çıkmaz ama çevremizde vardır öyle çocuklar annesi hemen sokağa bırakır çocuğu çocuk resmen sokakta tozda toprakta büyür o çocuk hastalık diye birşey bilmez.

Yem verme konusunda ben yemi önüne döküyorum açıkan yiyor yawru baktıkları için devamlı yemliklerinde yem olur vede benim kuşlar yemi dagıtmaz karışıklık orantısı iyi belki bilemiyorum eskiden kendim karıştırdıgımı saçıyorlardı bu avrupa yemi veriyorum yemlige kafasını sokan kurcalamıyo vut-rdugunu alıyor
Anonymous
Misafir
Misafir

24/7/2009, 1:12 pm
Forum Admin demiş ki:
Resul demiş ki:

Yem verme konusunda ben yemi önüne döküyorum açıkan yiyor yawru baktıkları için devamlı yemliklerinde yem olur vede benim kuşlar yemi dagıtmaz karışıklık orantısı iyi belki bilemiyorum eskiden kendim karıştırdıgımı saçıyorlardı bu avrupa yemi veriyorum yemlige kafasını sokan kurcalamıyo vut-rdugunu alıyor

Yavru Olduğundan Sabah ve akşam yemlersen daha iyi olur. Yavrunun sürekli anne babasından yem istemesi gerekiyor ki iyi baksınlar aksi takdirde yavrusuna iyi bakmayabiliyorlar.
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

24/7/2009, 1:52 pm
Rauf demiş ki:
EFE_ demiş ki:Şebab için konuşursak iyi bir bakımla, gelmesi gereken fiziki boya endama getırebilirsin ama hergun sadece bugday verırsek sanırım istedıgımız şekilde gelişmesini saglayamayız.

Bilmyirom haksız mıyım? Örnegin sadece bugdayla beslıyorum ama gayet fizikli şebablarım var dıyen varsa bu tezimiz de çürütülmüş olur :)

BEN YALAN KONUŞMAM KONUŞANIDA SEVMEM. DEMİŞSİNİZ Kİ KUŞLARINISADECE BUĞDAYLABESLEYEN VARMI?
BENDE VAR DİYORUM. BEN KUŞLARIMI SADECE BUĞDAYLA BESLERİM. VE BESLEDİĞİM KUŞLARI TEK ELLE TUTAMAZSINIZ. KARIŞIK YEME KARŞI DEĞİLİM. PERFORMANS KUŞLARIM İÇİN KARIŞIK YEM KULLANIRIM. ÖZELLİKLE KENDİR, KENEVİR...
TÜY MEVSİMİ ZAMANINDA KUŞLARIMIN YEMİNE KENDİR BURÇAK KARIŞTIRARAK TÜYÜNÜ DAHA ÇABUK ATMASINI SAĞLARIM.
NADİRDİR Kİ DARILARIMDA KENDİ BAHÇEMDE YETİŞİR. BENİM KUŞLARIM DARIYI İÇ SEVMEZ VE YEMEZLER. AMA ONLARİÇİN HER YIL 3 SIRA DARI EKERİM BU BANA FAZLASI İLE YETİYOR.
BEN İZMİRDEYİM İSTEYEN VARSA GELSİN GÖRSÜN KUŞLARIMIN SAĞLIĞINI VE KİLOLARINI.
EFE BEY BEN SİZE İZMİRDEN DAHA YAKINIM SADECE 80 KM İZMİR TORBALIDANIM. BUYRUN GELİN BEKLERİM....

UMARIM TEZİNİZİ ÇÜRÜTMÜŞÜMDÜR....

Selamlar Rauf. Dogrudur. Ben de var mı dıye sordum zaten. Dememkki olabiliyormuş.

İnşallah bigun Torbalı'ya gelip sizi ve kuşlarınızı ziyaret etmek isterim. Olursa haberleşiriz zaten. saygılar sevgıler..
capslock967
capslock967
Ad Soyad : murat sivas
Doğum Tarihi : 27/01/67
Forum Kayıt : 29/11/08

24/7/2009, 1:59 pm
sevgili admin kardeşim sen posta kuşu için olan yemdenmi veriyorsun küçük taneli olan yemden mi veriyorsun verdiğin telefonla konuştum fiyat farkı vardı senin verdiğin fiyat posta kuşu için olanı dedi arkadaş 20 kilosu elli olan büyük taneli 60lira olan küçük taneli yemin fiyatıymış bilgi verirsen sevinirim
Forum Admin
Forum Admin

24/7/2009, 2:50 pm
küçük taneli veriyorum
daghan
daghan
Ad Soyad : ÖZGÜR SATI
Doğum Tarihi : 05/01/77
Forum Kayıt : 19/03/09

24/7/2009, 3:56 pm
ARKADAŞLAR BİR KERE KENDİMİZDEN ÖRNEK ALALIM HEP KURU HEP KURU YESEK NE OLUR BELLİ BİR ZAMAN SONRA BIKARIZ YEMEZ OLURZ BENCE KUŞLARIMIZA DEĞİŞİK TATLAR SUNARSAK DAHA İYİ OLUR BEN BUĞDAYLI KARIŞIK VERİYORUM İÇİNEDE ESYEM VE PURİNA YEM KARIŞTIRIYORUM HİÇ BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM AMA BEN GÜNDE SADECE İKİ DEFA YEM VERİRİM SABAH 08:00 AKŞAM 20:00 VE YİYECEKLERİ KADAR YEM VERİYORUM BİR SAAT ZAMANLARI VAR DAHA SONRA YEMLİKLERİ KALDIRIYORUM YİYENYER YEMEYEN BİRDAHAKİ SEFERİ BEKLEMEK ZORUNDA AYRICA HER KUŞ GÜNDE SADECE 100gr YEM YER FAZLASI ZARAR TABİKİ YAVRUSU VAR BU DEĞİŞİR ÖNLERİNDE KESİNLİKLE YEM BIRAKMAYIN BAKIN BAKALIM KUŞLAR NASIL OLUYOR SELAMLAR
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz
Ad Soyad : yusuf korkmaz
Doğum Tarihi : 01/01/65
Forum Kayıt : 03/02/09

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 5 Empty esyem YÜSKE

24/7/2009, 5:26 pm
daghan demiş ki:ARKADAŞLAR BİR KERE KENDİMİZDEN ÖRNEK ALALIM HEP KURU HEP KURU YESEK NE OLUR BELLİ BİR ZAMAN SONRA BIKARIZ YEMEZ OLURZ BENCE KUŞLARIMIZA DEĞİŞİK TATLAR SUNARSAK DAHA İYİ OLUR BEN BUĞDAYLI KARIŞIK VERİYORUM İÇİNEDE ESYEM VE PURİNA YEM KARIŞTIRIYORUM HİÇ BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM AMA BEN GÜNDE SADECE İKİ DEFA YEM VERİRİM SABAH 08:00 AKŞAM 20:00 VE YİYECEKLERİ KADAR YEM VERİYORUM BİR SAAT ZAMANLARI VAR DAHA SONRA YEMLİKLERİ KALDIRIYORUM YİYENYER YEMEYEN BİRDAHAKİ SEFERİ BEKLEMEK ZORUNDA AYRICA HER KUŞ GÜNDE SADECE 100gr YEM YER FAZLASI ZARAR TABİKİ YAVRUSU VAR BU DEĞİŞİR ÖNLERİNDE KESİNLİKLE YEM BIRAKMAYIN BAKIN BAKALIM KUŞLAR NASIL OLUYOR SELAMLAR
özgür bey merhaba yazınızı okudum,ESYEM güvercin yemini karıştırmayın..yemin kalitesini ve söylemlerimizi görmeniz açısından iyi olur,önemli olan yemlerin farkını görmek istiyoruz..ESYEM yüksek proteinli güvercin yeminin ne kadar iddialı olduğunu kanıtlamak saygılarımla
kahvecişaban
kahvecişaban
Ad Soyad : şaban özer
Doğum Tarihi : 15/08/58
Forum Kayıt : 22/07/08

24/7/2009, 5:45 pm
selam yusuf bey es esyem şu anda ben veriyorum karıştırarak veriyorum sade krıştırmadan verirsem isal yaparmı yabmazmı sade bunun cevabını istiyorum
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

24/7/2009, 6:27 pm
kahvecişaban demiş ki:selam yusuf bey es esyem şu anda ben veriyorum karıştırarak veriyorum sade krıştırmadan verirsem isal yaparmı yabmazmı sade bunun cevabını istiyorum

kesinlikle ishal yapmaz,ve tek başına verin ishal konusunda da size yardımcı olacaktır..saygılarımla
kahvecişaban
kahvecişaban
Ad Soyad : şaban özer
Doğum Tarihi : 15/08/58
Forum Kayıt : 22/07/08

24/7/2009, 8:41 pm
teşekürler yusuf bey allah yardımcınız olsun saygılarımlan
capslock967
capslock967

24/7/2009, 9:04 pm
admin kardeş o yeme 60 dedi arkadaş doğrumudur sen 50 yazmıştın bir yanlışlık yoktur dimi
Forum Admin
Forum Admin

24/7/2009, 9:09 pm
ESKİ FİYAT OLABİLİR
capslock967
capslock967

24/7/2009, 9:13 pm
tamamdır admin kardeş sağolasın
ozturk
ozturk
Ad Soyad : ÖZTÜRK
Doğum Tarihi : 27/01/91
Forum Kayıt : 12/07/09

25/7/2009, 5:16 am
teşekkürler admin !!
daghan
daghan

25/7/2009, 7:36 am
YUSUF BEY YEMİNİZİ BİR SÜRE KARIŞTIRMADANDA KULLANDIM MEMNUNUM FAKAT YİNEDE KUŞUN KURSAĞINDA TANE OLMASINI İSTİYORUM SELAMLAR
daghan
daghan

25/7/2009, 7:38 am
ARKADAŞLAR KUŞLAR YAVRU ÇIKARDIĞI ZAMAN İNCE TANELERİ YEMLERİ DAHA ÇOK SEVİYOR AMA MUTLAKA İÇİNDE BUĞDAY OLSUN SELAMLAR
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

25/7/2009, 8:16 am
daghan demiş ki:YUSUF BEY YEMİNİZİ BİR SÜRE KARIŞTIRMADANDA KULLANDIM MEMNUNUM FAKAT YİNEDE KUŞUN KURSAĞINDA TANE OLMASINI İSTİYORUM SELAMLAR

özgür bey zaten bizim yemimiz taneli yemden yapılma,anlıyorum sizi taşlıkları açısından düşünüyorsunuz..fakat bizim yemimiz kursaklarında sert bir şekilde kalıyor nedeni ise taşlıkların en iyi çalışabilmesi içindir..en iyi şekilde sindirimi sağladıktan sonra bağırsaktan atılıyor..içindeki yemlerin tam emzimi sağlanıyor..bu yemin en önemli tarafı taneli yemlerden oluşturulması saygılarımla
türker saygılı
türker saygılı
Ad Soyad : türker saygılı
Doğum Tarihi : 07/03/69
Forum Kayıt : 14/02/09

25/7/2009, 1:34 pm
Ben Niğde festivalinden beri kullanıyorum,çok memnunum arkadaşlar,tavsiye ederim...selamlar
capslock967
capslock967

26/7/2009, 1:01 am
bnede kullanıyorum ama sanki mecburiyetten yer gibi keyifsiz yiyorlar ama özellikler eş bölümüne mutlaka haftada en az üç gün veriyorum yavrular açısından taneli yeme daha başka saldırıyorlar fakat yinede ısrarla esyem vermeye devam edeceğim
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

26/7/2009, 6:52 am
capslock967 demiş ki:bnede kullanıyorum ama sanki mecburiyetten yer gibi keyifsiz yiyorlar ama özellikler eş bölümüne mutlaka haftada en az üç gün veriyorum yavrular açısından taneli yeme daha başka saldırıyorlar fakat yinede ısrarla esyem vermeye devam edeceğim
murat bey,ilk zamanlar nazlanırlar,fakat siz karışık yeme devam ettiğiniz sürece ESYEM'i nazlı yerler alıştırın çünkü kuşlarınız diğer karışık yeme alışıklar,hatta şöyle yapın eş bölümünüze ESYEM den verin diğer kuşlarınıza bu zamana kadar verdiğiniz yemi verin arasındaki farkı kendiniz görün,saygılarımla,
capslock967
capslock967

26/7/2009, 1:21 pm
bende şu anda yavru yumurta olan bölüme veriyorum alışacaklar artık
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

30/7/2009, 6:52 pm
http://www.kobiden.com/haber.asp?id=2665&baslik=Posta+degil+yem+tasiyor

yukarıdaki linkden Esyem yüksek proteinli güvercin yemi ile ilgili,hebere ulaşabilirsiniz..saygılarımla
yusufkormaz@esyem.com.tr
0533 521 54 80
olcygktp
olcygktp
Ad Soyad : olcay göktepe
Doğum Tarihi : 12/11/86
Forum Kayıt : 28/07/09

30/7/2009, 10:37 pm
abi ben bu yemi diğer yemle karıştırıp verdim kuşlar ayıkladı yemedi sonrasında kalan taneleri yemek zorunda kaldılar şimdi hala o karışık byem var elimde artık önlerine koyduğumda ilk olarak palet yemden yemeye başlıolar onu ayıklıorlar arkasından kalan normal yemi yiyiyorlar ama karıştırmak akıl karı değil sade verilmesini tavsiye ederim...
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

31/7/2009, 7:41 am
olcygktp demiş ki:abi ben bu yemi diğer yemle karıştırıp verdim kuşlar ayıkladı yemedi sonrasında kalan taneleri yemek zorunda kaldılar şimdi hala o karışık byem var elimde artık önlerine koyduğumda ilk olarak palet yemden yemeye başlıolar onu ayıklıorlar arkasından kalan normal yemi yiyiyorlar ama karıştırmak akıl karı değil sade verilmesini tavsiye ederim...

olcay Esyemgüvercin yemini ben her seferinde tek başına verin diyorum...ve tek başına verilmesini tavsiye ediyorum..selamlar
olcygktp
olcygktp
Ad Soyad : olcay göktepe
Doğum Tarihi : 12/11/86
Forum Kayıt : 28/07/09

31/7/2009, 8:07 am
Aleykümselam Yusuf abi sanırım sizinle süleyman abinin (pastacı :) dükyanının önünde karşılaşmıştık yanlış hatırlamıyorsam ordada aynısını söylemiştiniz. şimdi bu fiyattan almak için en az kaç çuval siparriş vermek gerekiyo...
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

1/8/2009, 9:41 pm
olcygktp demiş ki:Aleykümselam Yusuf abi sanırım sizinle süleyman abinin (pastacı :) dükyanının önünde karşılaşmıştık yanlış hatırlamıyorsam ordada aynısını söylemiştiniz. şimdi bu fiyattan almak için en az kaç çuval siparriş vermek gerekiyo...

olcay 22.68 tl 10 kğ.çuval,süleymanla bana bildirirsin..
Anonymous
Misafir
Misafir

4/8/2009, 8:36 pm
yusuf abı yemın fıyatı degıstımı acaba
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

5/8/2009, 8:03 am
timsah16 demiş ki:yusuf abı yemın fıyatı degıstımı acaba
ahmet yemin fiyatı değişti.tanıtım zamanı süresince herşey dahil,21.00tl.gönderdik.bundan sonra herşey dahil 10 kğ.çuval 22.68 tl oldu..eve kadar teslim..fiyatı sabitledik,bütün illerimizde bayilik oluşturulması için çalışma başlattık..oluşacak bayilerde parekende satış fiyatı 10 kğ.25.00 tl satılacak,bayilik oluşacak illerimizde ise fabrikadan eve kadar gönderilme işi devam edecek olup,bayinin hakkı korunması için,gönderilen yem bayinin üzerinden gönderilecektir..
Similar topics