Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 411k

Join the forum, it's quick and easy

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

+54
şenol
muygun
columbae
deltree
Londurali68
istanbullumurat
emiralioğlu
fatih_27su
pur
benlukas
kuscuozgur
kemocan
vetemre
vakar
yavuzduman
mr4521
ikraharun
elitte
hsayargil
Sipikopat
altan-aziz
cradletone59
BlackJack
gurkanokur
sefaaa
sadullahekin
ultraslan
olcygktp
türker saygılı
ozturk
kahvecişaban
daghan
Rauf
akrep
MEHMET KARTAL
fault
murat_yetgin
ali_sepetli
ismail güleç01
zfree
fethi
Beysan Taştan
Ahmet SÜLÜN
veysela
redginseng
hamdi hoca
buazza
mehmet_25
Hasan OLGUN
altınokguvercin
umb26
capslock967
ysfkorkmaz
Forum Admin
58 posters
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz
Ad Soyad : yusuf korkmaz
Doğum Tarihi : 01/01/65
Forum Kayıt : 03/02/09

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 Empty Geri: Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

16/9/2012, 8:31 am
AlakamY0k demiş ki:Bu esyem in 10 kg ddan daha fazla olan ambalajı yokmu ?

selamlar şimdilik 10 kğ.çuvallar halinde kargo taşıması daha kolay olduğundan ve anlaşma gereği,ancak ileri aylarda 20 kğ.lul çuvallara başlayacağız,karft torba çalışması tamamlandığında 10 ve 20 kğ.luk çuvallar olacaktır.selam ve saygılarımla
necip tunçkılıç
necip tunçkılıç
Ad Soyad : necip tunçkılıç
Doğum Tarihi : 25/06/73
Forum Kayıt : 17/09/10

Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 Empty Geri: Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri

28/12/2012, 6:33 pm
Böyle bir yem çıkartığınız için çok teşekkür ediyorum. Sayenizde Hastalık yüzü görmeyen kümesim salmonella ve ecoli hastalıklarıyla tanıştı gerektiğinde çocuklarımızdan fazla zaman ayırdığımız emek verdiğimiz güvercinlerimizin çoğunu kaybettik şimdi Beysan TAŞTAN'IN yazdığı yazıları okuyupta o yazıları kulak arkası etmenin cezasını çekiyorum. Sizede söyleyeceğim siz bu yemi kaç gün denedinizde millete tavsiye ettiniz Türkiye'nin çoğu yerindeki Arkadaşlardada aynı problemler olduğu ve bunun sizin palet yeminizden kaynaklandığına kanaat getirdik.Çok teşekkür ediyorum yıllarca emek verdiğimiz güvercinlerimizi kaybettik aynı zamanda hastalıklada halen mucadele ediyoruz 4 ayrı kümesin ikisinde sizin yemi kullandım ikisinde sadece buğday kullandım sizin yem kullandığım kümeste hastalık var ama diğerleri sapasağlam denemek isteyen arkadaşlarda denesinler 3 ay zarfında sonuçlarını görsünler.
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

29/12/2012, 12:03 pm
Necip bey selamlar,

çok geçmiş olsun diyorum,gerçekten çok üzüldüm.Bizim yemlerimiz yaklaşık 4 yıldır denenmekte ve kullanılmaktadır.kayıtlarımıza baktım sizin adınıza herhangi bilgi bulamadım,yemimizi nereden aldınz bilemiyorum.Çorum sungurlu'da 3 kişiye göndermekteyiz,ayrıca Çorum ilinide gönderiyoruz acaba göndermiş olduğumuz kişilerdenmi temin ettiniz.size vereceğim adrese eğer elinizde varsa yemimizden numune gönderebilirmisiniz,eğer yine elinizde mevcut ise çuvalımız ve içindeki kartını isteyeceğim sizden,yani elinizde mevcut yemimizle ilgili ne varsa tarafımıza göndermenizi isteyeceğim,mümkünse,bizde ESYEM olarak Gıda ve Tarım Bakanlığı tarafına bildirip gerekli incelemelerin yapılmasını tutanakla isteyeceğim,..gerekli döküman ve bilgiler elde edindiğinde sizin tarafınıza vereceğiniz adresinize bilgiler aktarılacaktır.

Kütahya Yolu 5.Km.Eskişehir

MSM metal mamulleri inş.turizm ve Esyem san.tic.a.ş

telefon no fabrika:0222 324 11 75

gsm:0533 521 54 80 --yusuf korkmaz
necip tunçkılıç
necip tunçkılıç
Ad Soyad : necip tunçkılıç
Doğum Tarihi : 25/06/73
Forum Kayıt : 17/09/10

30/12/2012, 10:06 am
Yemi Fatih Tuncay adına samsun yolu 2. km Sungurlu Çorum adresine Gödermiş olduğunuz yemlerin siparişini ben vermekteyim Fatih Tuncay'da yeğenimdir. Halen kullanmadığım yeminiz depoda beklemektedir.en kısa zamandada adresinize göndereyim sonuçlardan benide haberdar ederseniz sevinirim
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

31/12/2012, 8:29 am
Çok teşekkür ederim.

mutlaka haberdar edeceğiz,zaten gıda ve tarım il md.lüğünden yemlerimizin her türlü analizleri yapılmaktadır.en son alınan raporlarda her hangi bir olumsuz sonuça rastlanmamıştır.İhraç edilen bir güvercin yemleri olduğundan sadece bizim tarafından alınan analiz raporları ile değil diğer talep edilen ülkelerde aynı şekilde analiz edilmekte ve kabul görmektedir.aksi bir durumda yemlerimiz hem gümrükten hem ihraç edilen ülkeden geri döner.bu bakımdan çok sıkı denetimden geçmektedir.
Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 53257440088277444731252

sizlerin yeni yılınız kutlar,sağlık ve esnelikler dilerim.selam ve saygılarımla
ALİ UYGUN
ALİ UYGUN
Ad Soyad : ALİ UYGUN
Doğum Tarihi : 17/02/70
Forum Kayıt : 04/07/10

13/1/2013, 1:39 pm
BİR SENEDİR PALET YEM KULLANIYORUM. HİÇ BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM.HAYVANLAR GAYET SAĞLIKLI.
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

18/1/2013, 9:51 am
TEŞEKKÜR EDERİM ALİ BEY,İLERİKİ YILLARDA ÇOK İYİ OLACAKTIR.
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

13/7/2014, 2:30 pm
Arkadaşım için esyemin tel nosunu ararken buraya denk geldim konu dikkatimi çekti bir dünya karalayanlar olmuş sırf bunlara hitaben üye oldum ben kış ayından beri esyem kullanıyorum kümesimde yeşil ishal, beyaz sulu dışkı , şeffaf su içinde siyah solucan şeklinde dışkı vs herçeşit şey var zaten anaçlarım hiçbir hastalık belirtisi göstermeksizin günden güne kuruyorlar  . Kuşlarımı yabani hayvanlardan uzak tutamıyorum. Buna rağmen bu sene çok şükür tek 1 tane bile yavru öldürmedim.Ben anaçlarımda pelet yem kullanmaya sıcak bakmıyorum anaçlarıma ornitolog Murat Doğangün beyin ithal ettiği vangrobeyes yüksek protinli yemi kullanıyorum. Es yemi ise el blendarında un haline getirerek(normal tane yemler toz olmuyor) 1 haftalıkken anaçlardan ayırdığım yavrulara 12 saatte bir 20 gram yemi suyla karıştırarak puding kıvamına getirip veriyorum. Bunun yanında yavrulara biramayası tableti ve 15 çeşit kendi oluşturduğum bitkisel karışımı veriyorum .Vallahide billahide bu yeme kötü diyen bu yem hastalık yaptı diyen iftira atıyor hastalık olan kümesde istediğiniz zaman gelin yavruların nasıl fişek gibi capcanlı oldğunu göstereyim.Ben bu yemi anaçlarımda hiçbirzaman kullanmayacağım ama esyem batmadığı sürece yavrularım başka yem kesinlikle yemeyecek.Bu yazdığım oran için puding kıvamına gelene kadar eklenen suda tam yerinde oldu baska ek olarka su vermeyede gerek yok 20 gram yem +su yavru besleme pompasını tam dolduruyor ve yavrunun tüm ihtiyaclarını karsılıyor teşekkürler esyem. Milletimiz karalamakta 1 numara alın düzenli şekilde kullanın arkadaşlar benim yazdığımı saatinde uygulayın yavrularınız nasıl tosun gibi oalcak görürsünüz.
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

19/7/2014, 1:09 am
bozdumanlı_susami demiş ki:Arkadaşım için esyemin tel nosunu ararken buraya denk geldim konu dikkatimi çekti bir dünya karalayanlar olmuş sırf bunlara hitaben üye oldum ben kış ayından beri esyem kullanıyorum kümesimde yeşil ishal, beyaz sulu dışkı , şeffaf su içinde siyah solucan şeklinde dışkı vs herçeşit şey var zaten anaçlarım hiçbir hastalık belirtisi göstermeksizin günden güne kuruyorlar  . Kuşlarımı yabani hayvanlardan uzak tutamıyorum. Buna rağmen bu sene çok şükür tek 1 tane bile yavru öldürmedim.Ben anaçlarımda pelet yem kullanmaya sıcak bakmıyorum anaçlarıma ornitolog Murat Doğangün beyin ithal ettiği vangrobeyes yüksek protinli yemi kullanıyorum. Es yemi ise el blendarında un haline getirerek(normal tane yemler toz olmuyor) 1 haftalıkken anaçlardan ayırdığım yavrulara 12 saatte bir 20 gram yemi suyla karıştırarak puding kıvamına getirip veriyorum. Bunun yanında yavrulara biramayası tableti ve 15 çeşit kendi oluşturduğum bitkisel karışımı veriyorum .Vallahide billahide bu yeme kötü diyen bu yem hastalık yaptı diyen iftira atıyor hastalık olan kümesde istediğiniz zaman gelin yavruların nasıl fişek gibi capcanlı oldğunu göstereyim.Ben bu yemi anaçlarımda hiçbirzaman kullanmayacağım ama esyem batmadığı sürece yavrularım başka yem kesinlikle yemeyecek.Bu yazdığım oran için puding kıvamına gelene kadar eklenen suda tam yerinde oldu baska ek olarka su vermeyede gerek yok 20 gram yem +su yavru besleme pompasını tam dolduruyor ve yavrunun tüm ihtiyaclarını karsılıyor teşekkürler esyem. Milletimiz karalamakta 1 numara alın düzenli şekilde kullanın arkadaşlar benim yazdığımı saatinde uygulayın yavrularınız nasıl tosun gibi oalcak görürsünüz.

Bozdumanlı arkadaşım çok teşekkür ederim.ESYEM güvercin yemlerini 2009 yılı mayıs ayında piyasa çıkardık,biz taneli yemleri pelet haline getirmekte amacımız,tanelerde oluşan tarımsal ilaçlardan,küflü yemlerden,böcekli olanların arındırılması yani kısaca güvercine hastalık yaratacak bütün olgulardan arındırmak için büyük işcilik ve maliyet harcanarak imal edilmekte,bizde biliriz taneli yemlerden belirli oranlarda karıştırıp satmasını ama farklı olmak ve DOYURMAK İÇİN DEĞİL BESLEMEK için üretiyoruz.
Ancak ilk çıktığı günden beri çok saldırı oldu biz bunlara aldırış etmeden yolumuza devam ettik,çok şükür türkiyede ilk defa yurt dışına ihraç eden konuma geldik.Bakabilirsiniz istatistik raporlarına,ayrıca 2800 kişi üzerinde güvercin seven pörtföyümüz oldu,bu bizim ne kadar doğru bir iş yaptığımızın kanıtıdır.
son dönemlerde yen yaptığımız yatırımlarla kaliteyi daha yukarıya çıkartmanın hesabını yapmaktayız.Yeni kurulan laboratuvarımız ise türkiyede 2 nci sıırada olup,İzmir iktisat kongresinde en çok büyüyen 100 firma arasında 51.nci olduk ve ödülümüzü aldık,yeni yapılacak olan 30 dönüm arazi için 6 milyon dolarlık yatırım bunun 1.5 milyon doları sadece Güvercin yemi üretimin tesisine harcanacaktır.
Bazıları karalamaya devam etsinler biz yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.
ilk çıktığı yıl itibari ile kendini sağlık danışmanı azdemiş kişi bile 5 yıl önce yazdığı yazılara bakın o bile utanmıştır.yok çerez gibi verilir yok 3 yıl sonra güvercinlerde ciğerlerinin zarar göreceği gibi mesnetsiz yazılar yazdılar,biz istenildiği takdirde her şeyi ispat ederiz,5 yıldan beri kullanıcı arkadaşlarımızın isim listesini bu sitede yayınlarım aralarında mutlaka tanıdıklarınız çıkacaktır,Onlar versin cevabı 5 yılda neler olmuş,
Ben size tavsiye olarak anaçlarınızada verin derim,günde bir sefer 10 kğ.çuvala sedece 5 kilo buğday karıştırın verin başka yemleri kesinlikle karıştırmayın yanında vitaminde vermeyiniz.
elbette herkes memnun olacak diye bir kaide yok tek sorun istikrarlı ve doğru bir şekilde kullanmak taneli yemleri verdiğiniz gibi besleme yapmayın sadece günde tek sefer verin göreceksiniz kümesinizde hastalık oaranı yüzde 80 azalacak olup sadece nezle görürsünüz.
mevsim dönümlerinde kümeslerde kıran geldi derler bir çok yavru anaç güvercin ölür,dünya kadar paralar ilaçlara verirsiniz.ESYEM bu durum ortadan kalkar sizin kümesiniz  hastalıklara karşı çok daha dirençli olur çabuk atlatılır.
yetişen yavrularınız ne kadar gür büyüyolar değilmi bu yemin kalitesinde yatmaktadır.
güzel yazınız ve temennileriniz için çok teşekkür ederim saygılarımla
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami

19/7/2014, 9:38 pm
Rica ederim ben fayda gördüğüm bir ürünün arkasında dururum yavruları gerçekten mükemmel yapıyor benim kümesimde hastalık ve ishal durumu hiç bitmiyor ona rağmen sorun yok vallahi bu yemin içeriğini hiç bozmadan un haline getirip yavru yemi olarak piyasaya sunsanız en azından 3- 5 kg lık paketlerle bir deneyip yavru büyüten bir daha vazgeçmez ben bu şekilde 5 6 günlük yavruları dahi çok kolay şekilde besleyip büyüttüm ama blendırla toz yapmak zor oluyor. Fayda gösteren yerli ürünleri marka ayırt etmeksizin destekliyorum elimden geldiği kadar yabancı çözümlerden uzak durmaya çalışıyorum mesela arçelik,beko,vestel gibi dünya devi markalarımızıda karalayan çok sayıda insan olmuştu hala büyük kısım bu markalardan uzak durur gider parasını dış kaynaklara atar ama avrupada beyaz eşya konusunda en çok tercih edilen markalardan biri bizim yerli mallarımız olmuştur .çok şükür ülkemizin güzel değerlerindensiniz güvercin bakımında esyem ve sky usa bana bu yaz en büyük keyfi yaşattılar bir dünya sağlıklı yavrum oldu ,türk markası olarak iki firmayıda destekliyorum yanlız eksikleriniz yok değil her iki firmada ambalajlama ve paketleme konusunda yetersiz sizin yeminiz abuk subuk çuvalda geliyor diğer firmanın ürün kutularıda düzensiz baskılanmış gelişi güzel yapılmış yani ben bu ürünleri ilk aldığımda sırf paketlenme şekline bakarak parayı çöpe attım demiştim kullanınca farkı gördüm en azından siz kraft torba uygulamasına geçseniz kendim ve tüm güvercin severler adına daha memnun olurum çuvallar gözenekli ve hava alıyor yem rutubet yapıyor haberiniz olsun   Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 1390399058
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

19/7/2014, 11:46 pm
bozdumanlı_susami demiş ki:Rica ederim ben fayda gördüğüm bir ürünün arkasında dururum yavruları gerçekten mükemmel yapıyor benim kümesimde hastalık ve ishal durumu hiç bitmiyor ona rağmen sorun yok vallahi bu yemin içeriğini hiç bozmadan un haline getirip yavru yemi olarak piyasaya sunsanız en azından 3- 5 kg lık paketlerle bir deneyip yavru büyüten bir daha vazgeçmez ben bu şekilde 5 6 günlük yavruları dahi çok kolay şekilde besleyip büyüttüm ama blendırla toz yapmak zor oluyor. Fayda gösteren yerli ürünleri marka ayırt etmeksizin destekliyorum elimden geldiği kadar yabancı çözümlerden uzak durmaya çalışıyorum mesela arçelik,beko,vestel gibi dünya devi markalarımızıda karalayan çok sayıda insan olmuştu hala büyük kısım bu markalardan uzak durur gider parasını dış kaynaklara atar ama avrupada beyaz eşya konusunda en çok tercih edilen markalardan biri bizim yerli mallarımız olmuştur .çok şükür ülkemizin güzel değerlerindensiniz güvercin bakımında esyem ve sky usa bana bu yaz en büyük keyfi yaşattılar bir dünya sağlıklı yavrum oldu ,türk markası olarak iki firmayıda destekliyorum yanlız eksikleriniz yok değil her iki firmada ambalajlama ve paketleme konusunda yetersiz sizin yeminiz abuk subuk çuvalda geliyor diğer firmanın ürün kutularıda düzensiz baskılanmış gelişi güzel yapılmış yani ben bu ürünleri ilk aldığımda sırf paketlenme şekline bakarak parayı çöpe attım demiştim kullanınca farkı gördüm en azından siz kraft torba uygulamasına geçseniz kendim ve tüm güvercin severler adına daha memnun olurum çuvallar gözenekli ve hava alıyor yem rutubet yapıyor haberiniz olsun   Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 1390399058

çok teşekkür ederim,evet eksiklerimiz var her geçen gün daha iyi olacaktır.Emin olabilirsiniz evet toz olarak yemlerimizden talep fazla 5 kğ.luk olarak yapmayı planlıyoruz,paketleme konusunda çok haklısınız,en kısa zamanda durum çözüme kavuşacaktır.çalışmalarımız var garft torba veya plastik kaplama çuvallar üzerinde duruyoruz çok yakında sonuç alacağız.
sizin gibi kullanacıların eksiklerimizi dile getirmesi bizleri daha güçlendirecektir.
saygılarımızla
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami

20/7/2014, 5:40 am
İşte bu güzel haber inşallah kısa zamanda faliyete geçersiniz. Dediğim gibi yüksek proteinli olanı blendırda çekip un haline getiriyorum bunuda suyla puding kavamına gelene kadar karıştırıp yavrulara veriyorum sonuç mükemmel. Yanlız şunuda belirtmem gerekli blendırda un haline getirmek zor oluyor ve epey çevirmek gerekiyor bu nedenle yemi yakıyor yemin yanması demek besin değerinin oldukça düşmesi demektir eskiler iyi bilirler un değirmenlerinde özel değirmen taşı kullanırlar bunun sebebide buğdayı yakmadan kaliteli un elde edebilmektir. Eğer siz aynı yemi yakmadan doğru yöntem ile un haline getirebilirseniz benim yaptığımdan çok daha fazla besleyici olacaktır ki benim yaptığımda bile tüm samimiyetimle söylüyorum yavruların boyu posu kilosu tüy kalitesi harika oluyor. Benim elimdeki kuşlar sorunlu kuşlar genetik olarak hastalık taşıyorlar labratuvarda megabacteria teşhisi konuldu anaçlarım bir gün iyi 3 gün kötüler ona rağmen durumdan memnunum esyem ve bitki katkılarıyla bağışıklık kazanmış yavrular büyüttüm. Acaba genetik olarak problemsiz hastalıksız kuşlarım olsa yavrular nasıl olacak Allah bilir. Ürün piyasaya çıkarsa ilk müşteri benim gözüm kapalı sipariş veririm.
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

20/7/2014, 11:54 pm
bozdumanlı_susami demiş ki:İşte bu güzel haber inşallah kısa zamanda faliyete geçersiniz. Dediğim gibi yüksek proteinli olanı blendırda çekip un haline getiriyorum bunuda suyla puding kavamına gelene kadar karıştırıp yavrulara veriyorum sonuç mükemmel. Yanlız şunuda belirtmem gerekli blendırda un haline getirmek zor oluyor ve epey çevirmek gerekiyor bu nedenle yemi yakıyor yemin yanması demek besin değerinin oldukça düşmesi demektir eskiler iyi bilirler un değirmenlerinde özel değirmen taşı kullanırlar bunun sebebide buğdayı yakmadan kaliteli un elde edebilmektir. Eğer siz aynı yemi yakmadan doğru yöntem ile un haline getirebilirseniz benim yaptığımdan çok daha fazla besleyici olacaktır ki benim yaptığımda bile tüm samimiyetimle söylüyorum yavruların boyu posu kilosu tüy kalitesi harika oluyor. Benim elimdeki kuşlar sorunlu kuşlar genetik olarak hastalık taşıyorlar labratuvarda megabacteria teşhisi konuldu anaçlarım bir gün iyi 3 gün kötüler ona rağmen durumdan memnunum esyem ve bitki katkılarıyla bağışıklık kazanmış yavrular büyüttüm. Acaba genetik olarak problemsiz hastalıksız kuşlarım olsa yavrular nasıl olacak Allah bilir. Ürün piyasaya çıkarsa ilk müşteri benim gözüm kapalı sipariş veririm.

teşekkür ederim.iyi dilekleriniz için sizlerin güveni asla sarsılmayacaktır.Güvercin yemimizi daha kaliteli yapmanın araştırmaları ve yatırımları yapılmaktadır.Bizim idealimiz pelet yemimizi yuvarlak yapmaktır,bunun üzerinde duruyoruz ancak maliyet çok fazla makinası 2 milyon dolar bu makina güvercin yemlerimizi daha iyi işleyecek ve yuvarlak yapacak bir makina inşallah başaracağız,güvercin yemlerimiz daha verimli olacak sağlayacağı katkı % 40 artacaktır.maliyetler normale dönmesi halinde çalışmalar hız kazanacaktır.saygılarımla
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami

24/9/2014, 2:20 pm
Siparişim bu gün ulaştı, uzun süredir anaçlarımı vangrobaeys yavrularımın tamamınıda esyem ile besliyorum, malesef vangrobeys ithalatı durmuş, yerine aldığım yemdende hiç haz etmedim bundan sonra anaçlarıda esyem ile besleyeceğim bakalım sonuçlar ne olacak, yanlız bu yemin kataloğunda vitamin mineral bitki özleri vs diyor fakat ne kullanıldığı yazmıyor, ben zaten yemlere  haftanın her günü için ayrı bir takviye katıyorum ve 20 çeşit farklı bitkiden karışım hazırlıyorum, bu yemin içine sonradan katılan vitamin mineral vs katkıları varsa benim setlerimin içindede bu katkılardan mevcut boşyere hayvanların böbreğini karaciğerini yormayalım.
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

3/6/2015, 10:00 pm
bozdumanlı_susami demiş ki:Siparişim bu gün ulaştı, uzun süredir anaçlarımı vangrobaeys yavrularımın tamamınıda esyem ile besliyorum, malesef vangrobeys ithalatı durmuş, yerine aldığım yemdende hiç haz etmedim bundan sonra anaçlarıda esyem ile besleyeceğim bakalım sonuçlar ne olacak, yanlız bu yemin kataloğunda vitamin mineral bitki özleri vs diyor fakat ne kullanıldığı yazmıyor, ben zaten yemlere  haftanın her günü için ayrı bir takviye katıyorum ve 20 çeşit farklı bitkiden karışım hazırlıyorum, bu yemin içine sonradan katılan vitamin mineral vs katkıları varsa benim setlerimin içindede bu katkılardan mevcut boşyere hayvanların böbreğini karaciğerini yormayalım.

bozdumanlı arkadaşım yemlerimiz içinde bitki özler almanya rosh firmasının vitamin mineraller vardır,boşuna takviye yapmana gerek yok yemin içeriğinde var saygılarımızla
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

3/6/2015, 10:02 pm
Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 W855r8
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

3/6/2015, 10:08 pm
Esyem güvercin yemlerinin yeni poşetleri Avrupa standartların üstünde olup hava vafli içi ise metalik folyoludur.ilk gün gibi taze kalmasını sağlamaktadır.taneli yemlerin bir araya getirilmesi suretiyleTürkiyenin tek yemidir.
Kendisi zamanında sağlık danışmanı olarak gösteren Beysan TAŞTAN'A kapak olsun.bizim boş laflara itibar edecek zamanımız yok iş yapıyoruz.2009 senesinde üretilen ESYEM için ileri geri söylemleri boşa çıkmıştır.
Esyem Yüksek Proteinli Güverin Yemleri - Sayfa 10 2e0v9f6
ysfkorkmaz
ysfkorkmaz

27/10/2015, 8:54 pm
güncel fiyatlar DORLİON GÜVERCİN YEMİ 10 KĞ.26 TL.YÜKSEK PROTEİNLİ GÜVERCİN YEMİ 10 KĞ 30 TL.DİR.
Similar topics